Forum » Myślenice

Dojazdy do pracy

  • 5 sie 2017

    W zwązku z tym, że planuję przeprowadzkę do Krzyszkowic, bardzo proszę o informacje na temat dojazdów z Myślenic do Krakowa busami, pks itp. Szczególnie interesuja mnie warunki na drodze zimą, korki a co za tym idzie czas przejazdu i częstotoliwość kursów ww. komunikacją i wogóle jak się mieszka w tych okolicach?
    Ps. Dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

    3 2 Cytuj
  • 7 sie 2017

    Kochani, proszę Was jeszcze raz, napiszcie kilka słów o dojazdach do Krakowa. Czy nikt, nie dojeżdża do pracy do Krakowa? Jak wyglądają dojazdy samochodem os., bus, pks?

    1 Cytuj
  • 7 sie 2017

    Busy i autobusy w dni powszednie jeżdzą średnio co 7 minut. Do tego w Krzyszkowicach masz okazję złapać linie nie tylko z Myślenic. Po prostu wychodzisz na przystanek i czekasz. W sobotę i niedzielę komunikacja jest rzadsza, ale nie aż tak, żebyś czekał godzinę. Częstotliwość z jaką jeżdżą to jakieś 15-25 minut.

    3 Cytuj
  • 7 sie 2017

    Daj jeszcze znać gdzie chcesz konkretnie dojechać, bo ostatnio trochę się pozmieniało w trasach jakimi jeżdzą busy po Krakowie.

    1 Cytuj
  • 7 sie 2017

    Einstein, bardzo, bardzo dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!! W tej chwili chodzi mi ogólnie o dostanie się do Krakowa. Szukanie pracy będzie następnym etapem po przeprowadzce. Jeżeli możesz mi jeszcze napisać, czy bardzo uciążliwe są dojazdy zimą (korki i drogi zasypane) i czy dobrze Ci się mieszka w Myślenicach lub okolicy ? Pytam bo zamierzam przeprowadzić się z drugiego krańca Polski?

    1 1 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 7 sie 2017

    Jeszcze pytanie w której części Krzyszkowic będziesz mieszkał? Jeśli blisko zakopianki to nie ma problemu, bo co chwilę jeżdżą busy do Krakowa. Co do czasu przejazdu, wszystko zależy od ruchu na zakopiance. Bez korków to spokojnie w 45 minut będziesz na dworcu w Krakowie.

    1 Cytuj
  • 7 sie 2017

    Dzięki, Marioosz !!!! Do zakopianki jest dosyć blisko. Przerażają mnie korki ale to chyba przypadłość, która dotyczy każdego większego miasta i wjazdu lub wyjazdu z niego.

    1 Cytuj
  • 7 sie 2017

    W godzinach szczytu dojazd zajmie maksymalnie godzinę. Sama jazda po Krakowie zajmuje więcej czasu niż sam dojazd do miasta. Teraz jeżdzę samochodem, ale jeszcze 2 lata temu zimą nie napotkałem żadnych problemów. Wiadomo tak jak w każdym miejscu może zdarzyć się jakaś stłuczka, czy wypadek, ale może raz w życiu spotkało mnie coś takiego, że stałem w korku z powodu wypadku. Poza tym jest sporo objazdów itd, więc nie ma się co martwić. Kierowcy autobusów i busów znają trasy jak własne kieszenie, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów.
    O Krzyszkowicach ciężko się wypowiedzieć, bo tam nie mieszkam, ale Myślenice to dość urokliwe miasto. Na pewno Ci się spodoba :)

    1 Cytuj
  • 7 sie 2017

    Te informacje są dla mnie bardzo ważne, tak więc jeszcze raz bardzo Ci dziękuję. Nowe wyzwania przede mną i obawa przed nieznanym ale co tam ... . Pozdrawiam serdecznie Ciebie i całe Myślenice!

    3 Cytuj

Odpowiedz