Forum » Myślenice

Wymiana okien, porównanie firm i ofert

  • 16 mar 2012

    Zastanówcie sie dlaczego firma ALKA nie działa juz na rynku okien tylko OKNO - TECH
    choć to ta sama siedziba i ta sama firma ..ci sami własciciele..omijac ich z daleka ..chyba ze lubicie czekac po 3-6 miesięcy na okna - drzwi..a oszukanym radze postraszyć RZECZNIKIEM SPRWA KONSUMENTA ..sprawa sie szybko wyjasni

    11 8 Cytuj
  • 16 mar 2012

    Bardzo proszę o kontakt wszystkie osoby oszukane przez firmę OKNO-TECH (która wcześniej funkcjonowała pod nazwą ALKA). (nr gg 2213523)

    11 9 Cytuj
  • 16 mar 2012

    ALKA -...OKNO-TECH to ta sama firma ..omijać z daleka...chyba ze chcecie czekac na okna..albo lubicie dzielic sie z pieniędzmi z innymi

    11 10 Cytuj
  • 1 kwi 2012

    Czytam te posty na temat firmy Okno -Tech i z pewnością przkro to słyszeć ,ale trzeba przyznać się (choć bywa to trudne) do błędu. Jestem wspólwłaścicielem tej firmy ,choć wcześniej występowałem pod inny szyldem i działałem na rynku Myślenickim od 1997 r. I jak do tej pory nie było z nami problemów. Niestety pewne moje decyzje ,a szczególnie ta by wziąść sobie wspólnika okazały się błędne i następstwem tego są problemy o których Państwo pisaliście.
    Naprawdę bardzo mi przykro i przepraszam wszystkich ,którzy okazali się w jakikolwiek sposób oszukani,bądź skrzywdzeni.
    Proszę takie osoby o kontakt na adams.piotr@gmail.com

    36 3 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    Nie wir=erzę w te bzdury..Jak ktoś kto jest na rynku tyle czasu nie ma rozeznania i nie wie co sie dzieje w jego firmie tyle czasu..według opisu naciagniętych klientów..nie dajcie sie nabrac na te wyjasnienia..a z drugiej strony jak jest wspólnik to czemu nie wypowie sie on w tej sprawie..nie dziwi was to..

    7 24 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    była jedną z osób powiedzmy poszkodowanych w tej sprawie ale z tym Panem ,który pisał tego posta udało mi się wszystko załatwić i dostałam zniżkę za opóźnienie więc w sumie wyszło ok ,bo tamten gościu co siedział w biurze to opowiadał mi bzdury . Więc w koncowym efekcie firma OKNO- TECH a przynajmniej jej wspólnik wyszedł z twarzą .

    26 2 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    nie polecam oknoplastu na ul jagiełły koło policji .pan ma ceny z kosmosu w porownaniu z konkurencja .robiłem u niego kiedys wycene okien na cały dom to cena była wyższa od reszty sprzedaców w miescie srednio o 10 do 15tys zł .za takie same okna tzn parametry techniczne.zani sie zdecydujecie ludzi na zaku okien u tego pana z porshe to sprawdzci ceny w innych firmach.

    25 1 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    Zquote=gość: maranos von pzdzioch] nie polecam oknoplastu na ul jagiełły koło policji .pan ma ceny z kosmosu w porownaniu z konkurencja .robiłem u niego kiedys wycene okien na cały dom to cena była wyższa od reszty sprzedaców w miescie srednio o 10 do 15tys zł .za takie same okna tzn parametry techniczne.zani sie zdecydujecie ludzi na zaku okien u tego pana z porshe to sprawdzci ceny w innych firmach. [/quote...Zgadzam sie z tym gosciem..nie dośc ze ceny wysokie to jeszcze brak poszanowanie klienta.. i rozbawił mnie tekst ze jak sie kiedyś pomylił w pomiarze okien to po interwencji kupującego iz okna sa za duze względem wymiaru dziury po starym to powiedział ze jego przyrząd pomiarowy sie nie myli..a okno było za małe z wysokosci o kilka cm...i za szerokie..

    14 Cytuj
  • 3 kwi 2012

    [quote=gość: gosciu 22] Zquote=gość: maranos von pzdzioch] nie polecam oknoplastu na ul jagiełły koło policji .pan ma ceny z kosmosu w porownaniu z konkurencja .robiłem u niego kiedys wycene okien na cały dom to cena była wyższa od reszty sprzedaców w miescie srednio o 10 do 15tys zł .za takie same okna tzn parametry techniczne.zani sie zdecydujecie ludzi na zaku okien u tego pana z porshe to sprawdzci ceny w innych firmach. [/quote...Zgadzam sie z tym gosciem..nie dośc ze ceny wysokie to jeszcze brak poszanowanie klienta.. i rozbawił mnie tekst ze jak sie kiedyś pomylił w pomiarze okien to po interwencji kupującego iz okna sa za duze względem wymiaru dziury po starym to powiedział ze jego przyrząd pomiarowy sie nie myli..a okno było za małe z wysokosci o kilka cm...i za szerokie.. [/quote]
    IM JESZCZE TEN GOSC Z OKNOPLASTU BEDZIE BEZCZELNIE CI WMAWIAŁ , ZE TO TY ZLE ZAMOWILES.BEZCZELNOSC.JESZCZE RAZ ODRADZAM TEGO GOSTKA I FIRME OKNO PLAST Z UL JAGIELLY.JAK TAK DALEJ BEDZIE TRAKTOWAL LUDZI TO ZMIENI PORSCHE NA GORSZE BO NA BENZYNE NIE ZAROBI ,

    20 1 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    PANOWI, PANOWIE JAK TO JAK ŻLE ZAMÓWIŁEŚ CHYBA NA CHŁOPSKI ŁEB ON TE OKNA MIERZY A JAK DAJE DO PODPISANIA UMOWĘ TO JA SIĘ PRZECIEŻ NIE ZNAM I TYLKO RACH CIAH JEST PODPISANE A TU JEST NIESPODZIANKA , A ON POWINIEN Z TEGO POMÓŻ WYJŚĆ, A NIE ZE DOLICZA JESZCZE ZA MATERIAŁY ŻE WIĘCEJ POSZŁO TOWARU a wtęczas mu powiedzieć chłopie z choinki ześ się urwał (NO ALE JEŻDZI PORSCHE )

    21 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    proponuje omijac oknoplast na jakiełły dalekim łukiem.

    28 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    JESTEŚ GOŚĆIU ŚWIETNY????????????????? ALE JAK, JAK TAM I TAK LUDZI DUŻO SIĘ NABIERA NA PANA Z FIRMY NA JAGIEŁY TAM PONIŻEJ JEST BIURO DAKO ZNA KTOŚ OPINIE O ICH PRACY JESTEM CIEKAW BO GOŚCIU WĘDRUJE PO ŚWIECIE I ŻEBY NIE SKOŃCZYŁ JAK PAN OD OKIEN PRZY NAUCE JAZDY NA KAŻIMIERZA WIELKIEGO CO WYŻEJ O NIM TAM PISZĄ TYLKO ŻEBY KTOŚ NIE ROBIŁ REKLAMY TYLKO NAPISAŁ JAK ROBIĄ POZDRAWIAM

    17 Cytuj
  • 4 kwi 2012

    jak ludzie sa naiwni i nie sprawdzaja cen w innych sklepach tylko odrazu ida do tego oknoplastu najdrozszego w miescie to nie moja wina tylko smiac mi sie chce z frajerstwa ludzkiego i tyle.

    23 Cytuj
  • 5 kwi 2012

    [quote=gość: maranos von pzdzioch] jak ludzie sa naiwni i nie sprawdzaja cen w innych sklepach tylko odrazu ida do tego oknoplastu najdrozszego w miescie to nie moja wina tylko smiac mi sie chce z frajerstwa ludzkiego i tyle. [/quote]
    OKNO PLAST z JAGIEŁY - drozyzna Okno - Tech - ALKA - oszukani klienci . Ja polecam OKNOPLUS ul.SŁOWACKIEGO . Knapczyk, obok DOBOSZA z rowerami i sprzętem sportowym ,fajna obsługa ceny w miarę , pomiar bardzo dokładny i szczegółowo wyjasniony .wycena jest bezpłatna, montarzysci bardzo rzetelnie wykonuja montarz

    4 9 Cytuj
  • 5 kwi 2012

    i widać kto tu robi koło "tyłka" oknoplastowi
    BRAWO za autoreklamę ale w taki sposób.......
    żenua

    3 11 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    popracuj przy obsłudze klienta dowiesz się jacy klienci potrafią być okropni począwszy od wyzwisk, przekleństw, przekłamań ... zostaw takiemu kom służbowa to potrafi o 5 rano zadzwonić a 23 to dla nich normalna pora.
    może ta pazernością odbija sobie na takich s....

    2 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    [quote=gość: sadzik] popracuj przy obsłudze klienta dowiesz się jacy klienci potrafią być okropni począwszy od wyzwisk, przekleństw, przekłamań ... zostaw takiemu kom służbowa to potrafi o 5 rano zadzwonić a 23 to dla nich normalna pora.
    może ta pazernością odbija sobie na takich s.... [/quote]
    Tylko ze klient nie jest nachalny jak sie go obsługuje w sposób normalny i wywiązuje sie z umowy a jesli olewa i oszukuje zwodzi terminamizeby tylko kupił i wpłacił zaliczkę na towar to ja sam rozumiem takie zachowanie , dzwonienie do skutku i [ brak odbieranie telefonów przez przedstawiciela ] jest to norma w wielu firmach a wystarczy powiedzieć prawdę o terminach realizacji a z tego co piszesz to nie jestes w tych sprawach szczery z klientami i z tąd masz taka nachalna klientele.

    4 Cytuj
  • 6 kwi 2012

    gościu 22 mało wiesz...
    czasem taki klient ma zły humor i chce się na kimś wyżyć
    ten termin mu nie odpowiada tamten nie pasuje nikt nigdy nikogo nie zmusza potem dzwoni tydzień przed terminem i wpiera ze towar powinien być już do odbioru. A odbierając towar najlepiej by było coś z ceny urwać , coś nie dopłacić bo przecież właściciel nie zbiednieje ....a nie wie że różnicę będzie musiał sprzedawca pokryć

    Nachalność klientów bierze się z ich natury i sposobu "słyszenia tego co się chce" dlatego najlepiej wszystko na piśmie. Czasem owszem zdarzają się problemy z towarem i z jednym się zgodzę zawsze lepsza najgorsza prawda niż mamienie klienta.

    5 Cytuj
  • 7 kwi 2012

    Rózni sa klienci to fakt nieraz sa to cwaniacy ale to tylko ludzie . Tylko jak wciskasz kit to sie licz z tym ze będziesz miał klienta na telefonie.Handel polega na sprzedaniu - wcisnieciu klientowi towaru. Kto lepiej to robi ten zarabia. Jak cos jest dobre to nie potrzebuje reklamy . Samo sie wypromuje.To samo do biur sprzedazy .Jak jestes szczery i mówisz prawdę to mozesz duzo sprzedać i zarobic bo na tym handel polega.

    5 Cytuj
  • 7 kwi 2012

    Nie robie nikomu reklamy anie tym bardziej sklepowi sportowemu bo tam nie kupuje jest bardzo drogi..wracajac do okien to forumowicze pytaja o dobre okna i kto jest zadowolony z obsługi więc napisałem gdzie kupiłem i jest ok..a kazdy ma prawo wyboru towaru i ceny gdzie i za ile kupi

    3 Cytuj
  • 7 kwi 2012

    Nie robie nikomu reklamy anie tym bardziej sklepowi sportowemu bo tam nie kupuje jest bardzo drogi..wracajac do okien to forumowicze pytaja o dobre okna i kto jest zadowolony z obsługi więc napisałem gdzie kupiłem i jest ok..a kazdy ma prawo wyboru towaru i ceny gdzie i za ile kupi[quote=gość: sadzik] gościu 22 mało wiesz...
    czasem taki klient ma zły humor i chce się na kimś wyżyć
    ten termin mu nie odpowiada tamten nie pasuje nikt nigdy nikogo nie zmusza potem dzwoni tydzień przed terminem i wpiera ze towar powinien być już do odbioru. A odbierając towar najlepiej by było coś z ceny urwać , coś nie dopłacić bo przecież właściciel nie zbiednieje ....a nie wie że różnicę będzie musiał sprzedawca pokryć

    Nachalność klientów bierze się z ich natury i sposobu "słyszenia tego co się chce" dlatego najlepiej wszystko na piśmie. Czasem owszem zdarzają się problemy z towarem i z jednym się zgodzę zawsze lepsza najgorsza prawda niż mamienie klienta. [/quote]
    [quote=gość: sadzik] gościu 22 mało wiesz...
    czasem taki klient ma zły humor i chce się na kimś wyżyć
    ten termin mu nie odpowiada tamten nie pasuje nikt nigdy nikogo nie zmusza potem dzwoni tydzień przed terminem i wpiera ze towar powinien być już do odbioru. A odbierając towar najlepiej by było coś z ceny urwać , coś nie dopłacić bo przecież właściciel nie zbiednieje ....a nie wie że różnicę będzie musiał sprzedawca pokryć

    Nachalność klientów bierze się z ich natury i sposobu "słyszenia tego co się chce" dlatego najlepiej wszystko na piśmie. Czasem owszem zdarzają się problemy z towarem i z jednym się zgodzę zawsze lepsza najgorsza prawda niż mamienie klienta. [/quote]
    [quote=gość: sadzik] gościu 22 mało wiesz...
    czasem taki klient ma zły humor i chce się na kimś wyżyć
    ten termin mu nie odpowiada tamten nie pasuje nikt nigdy nikogo nie zmusza potem dzwoni tydzień przed terminem i wpiera ze towar powinien być już do odbioru. A odbierając towar najlepiej by było coś z ceny urwać , coś nie dopłacić bo przecież właściciel nie zbiednieje ....a nie wie że różnicę będzie musiał sprzedawca pokryć

    Nachalność klientów bierze się z ich natury i sposobu "słyszenia tego co się chce" dlatego najlepiej wszystko na piśmie. Czasem owszem zdarzają się problemy z towarem i z jednym się zgodzę zawsze lepsza najgorsza prawda niż mamienie klienta. [/quote]
    wiem duzo i moze dla niektórych za duzo w tem sprawie a przeciąganie terminów realizacji zamówienia , nie odbieranie telefonów wciskanie kłamstw to norma w wielu firmach a wystarczy powiedziec prawde o terminie realizacji zamówienia. Wielu forumowiczów miało takie przejścia .Dlatego odradzaja pewne firmy i tak powinno sie robic ale kazdy moze sam wybrać gdzie i za ile kupi towar .Najleprza reklama to jak znajomy poleci ze tu kupił i jest ok .nawet za trochę wyzszą kwotę ale czy nie warto mieć spokoju..Według mnie tak ja polecam to co jest sprawdzone i to jest moja opinia .nie jestem sprzedawcą tylko kupiłem okna i jestem zadowolony. W MYŚLENICACH kazdy ma rozeznanie co i gdzie a jak nie jest pewny to pyta. o opinie innych.

    3 7 Cytuj
  • 17 kwi 2012

    jak jesteś taki odważny to czemu nie idziesz do tego biura i tam nie powiesz tylko piszesz bzdury na forum inni nie mają takich problemów (konkurencja ma różne metody

    28 15 Cytuj
  • 17 kwi 2012

    ale na pierwszej stronie ktoś pisał o tej firmie z osieczan KIM i też się dobrze nie wypowiadał więc nie wiem czemu się rzuca ten przedmówca(gggggggga) , chyba że jest właścicielem i broni tyłka .
    Ale coś musi być na rzeczy skoro to nie pojedyncza opinia.

    14 26 Cytuj
  • 17 kwi 2012

    firma , która jest naj droższa w myslenicach to okno plast.nie polecam

    32 2 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    [quote=gość: KRUSCA] jak można dołożyć widziałem kiedyś montaż po firmie kim z osieczan i całkiem dobrze sobie z tym radzą ja niewiem jak można napisać jak ten pan wyżej wszystko zle, Nie ma takiej mozliwości bo klient płaci i odbiera ja tu widze że jest to opinia nie na miejscu ponieważ tamtędy przejeżdzam i zawsze jest dużo klientów jak pod supermarketem to coś chyba znaczy a jak ten gośc ma zal to do firmy a jak konkuręcja no to gdzie ????????????????????????????????????????????????????????? [/quote]

    17 3 Cytuj

Odpowiedz