Forum » Myślenice

Szukam prywatnego żłobka

  • 17 lip 2010

    Po pierwsze chciałabym się przywitać.
    Po drugie jak w tytule, szukam prywatnego żłobka w Myślenicach lub bliskiej okolicy. I tu pojawia się problem, bo do tej pory nie udało mi się znaleźć nic poza Krakowem. Proszę powiedzcie czy naprawdę nie ma żadnego żłobka oprócz tego państwowego na osiedlu, czy Wy wozicie swoje dzieci do Krakowa, czy może są w okolicy choćby mini żłobki tylko trudno je odnaleźć? Przecież to niemożliwe, żeby nie było ani jednego prywatnego żłobka w takim mieście.

    Cytuj
  • 17 lip 2010

    No niestety musisz się pogodzić,bo u nas wiele żeczy brakuje i nikt tego nie widzi ale cóż najważniejsza strzelnica,asfaltownia,nowy budynek Starostwa itp......ale w sumie jest bezrobocie to może tak pootwierać w domu u siebie i kasę klepać?

    Cytuj
  • 17 lip 2010

    Gdybym już nie miała własnej działalności to być może, ale teraz z czasem strasznie marnie. Choć z tego co mi wiadomo nie jest to taka łatwa sprawa, dużo dziwnych przepisów i obostrzeń.

    Cytuj
  • 16 gru 2010

    Mam zamiar otworzyć Klub Dziecięcy w Myślenicach od września przyszłego roku. Będę informować o postępach pracy.

    Cytuj
  • 26 gru 2010

    witam. ja posylam swojego synka do prywatnego przedszkola na ul.slowackiego. za opieka spoleczna. przyjmuja tam dzieci ponizej 2 lat. super przedszkole i opieka. polecam

    Cytuj

Odpowiedz