Forum » Myślenice Burmistrz - wyrok sądu w sprawie ZUO

 • 29.11.2017 - 10:42
  Polecam artykuł w Dzienniku Polskim o tym jak Burmistrz wraz z wspólnikiem usunęli z dokumentacji spółki istotną uchwałę, dzięki czemu zarząd ZUO mógł kupować grunty na poszerzenie składowiska za więcej niż 20 zł za mkw. A działki sprzedawał wspólnik.

  Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/aktualnosci/a/na-wysypisku-historii-felieton,12709346/
  41 11 Cytuj Zgłoś
 • 29.11.2017 - 19:17
  znajoma z policji mówiła, że Jarek Szlachetka zgłosił 20 donosów na różnych ludzi z całego powiatu. Już się bawi w sygnalistę tylko że się kończy jego wojowanie tak jak ta sprawa że prokuratury sie nakombinują a potem z naszych pieniędzy zwyklych podatników trzeba pokryć koszty pracy sądów prokuratorów i wszystkie inne bo rzekomi przestępcy których Jarek nie lubi zostają uniewinnieni
  28 55 Cytuj Zgłoś
 • 29.11.2017 - 19:54
  A nie mówiłem ?? Dalej cieszcie się z rozwałki sędziów, nalotu na lekarzy, robienia dziadów z nauczycieli, likwidacji reszty SZACUNKU do organów państwa, policji, haniebnej zemsty na weteranach wojskowych i policyjnych. No ale niech żyje "pincet plus" !!!!!!
  30 45 Cytuj Zgłoś
 • 29.11.2017 - 20:36
  no a ostatnio czytam jak to radni z pisu są przeciwni podwyżkom za śmieci które pis sam poniósł jakimiś tam opłatami za tone składowania z 24 złotych do prawie 170 chyba. Smieci podrożały w całej polsce a tylko w Myślenicach sygnaliści głosowali przeciwko podwyżkom jak dumnie pisali na facebookach. Najgorsze, że ludzie te ich manipulacje łykają, ale to ten ciemniejszy sort bo jak mawiali w starożytnej Rosji ciemnym narodem łatwiej rządzić. Dajmy na to że składowanych by było np 20 ton - koszt składowania tylu ton w tym roku to tylko opłata rzędu 480 zł, a kiedy te same 20 ton skladujemy od nowego roku za 3400 zł no to sorry, ale tuman tego nie zrozumie ze przez to śmieci poszły w górę. Zdaniem pisowskim sygnalistów z rady to wina ostrowskiego, a zdaniem głównego sygnalisty jarka to nawet kłamstwo i manipulacja. No manipulacja to wlasnie ta ich propaganda na ten temat. Serio mają ludzi za debili? Oby nigdy nie rządzili z takim tumańskim umysłem
  30 48 Cytuj Zgłoś
 • 01.12.2017 - 11:46
  Oświadczenie Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice: „Sprawa zakończyła się zatem porażką Prokuratury i zgodnie art. 17 kodeksu postępowania karnego nie powinna w ogóle trafić do sądu”…
  Pan Ostrowski raczej powinien się odnieść do tego czy prawdą jest, że powodem uchylenia wyroków w myślenickim sądzie było „istotne naruszenie przepisów procedury karnej przez Sąd Rejonowy w Myślenicach. Pierwszy wyrok został uchylony z powodu nieobiektywnej oceny dowodów dokonanej na korzyść oskarżonych. Z kolei wyroki drugi i trzeci uchylono z powodu skopiowania przez sędziów uzasadnienia pierwszego z wyroków i przedstawiania ich jako własnych. ”
  To jest porażka prokuratury??? To jest POrażka wymiaru niesprawiedliwości - wolnych i niezawisłych sądów.
  28 8 Cytuj Zgłoś
 • jeden język a dwoje uszu 01.12.2017 - 22:24
  Ja pragnę przypomnieć jeden szczegół, którego niektórzy jakoś nie chcą dostrzec. To że sądy kogoś uniewinniają nie świadczy o tym, że ktoś jest niewinny, a tylko że nie ma odpowiednich wg sądu dowodów na to, że ktoś jest winny. I zresztą bardzo dobrze że uniewinniają jak nie ma odpowiednich dowodów, bo historia zna przypadki, że ktoś został skazany na karę śmierci, wszyscy byli tego pewni, a kilkadziesiąt lat później okazywało się że sąd sie pomylił.
  10 9 Cytuj Zgłoś
 • 02.12.2017 - 7:18
  sh_ma napisał/a:
  Ja pragnę przypomnieć jeden szczegół, którego niektórzy jakoś nie chcą dostrzec. To że sądy kogoś uniewinniają nie świadczy o tym, że ktoś jest niewinny, a tylko że nie ma odpowiednich wg sądu dowodów na to, że ktoś jest winny. I zresztą bardzo dobrze że uniewinniają jak nie ma odpowiednich dowodów, bo historia zna przypadki, że ktoś został skazany na karę śmierci, wszyscy byli tego pewni, a kilkadziesiąt lat później okazywało się że sąd sie pomylił.
  Czytaj przyjacielu ze zrozumieniem, cała trójka została uznana za winnych usunięcia dokumentu świadczącego o limicie kwoty zakupu działek i de facto jej podwyższenia za którą to kwotę "wspólnik" sprzedawał działki gminie, jednak sąd uznał to za mało szkodliwe społecznie.
  Taki myślenicki (i krajowy) paradoks prawny: Nie zaszkodzili nikomu - "wspólnik" wiedząc o projekcie ZUO wykupił wcześniej działki za "czapkę gruszek" a burmistrz z "dyrektorem" podłozyli dokument o podwyższeniu kwoty nabycia tychże działek za które zapłaciła "gmina" czyli Wy. A potem spekulując, podzielili się nadwyżką kasy. I to właśnie jest mało szkodliwe społecznie według wyroku sądu. Czyli winni ale mało szkodliwi. Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze.
  Jak tego nie rozumiesz to pewnie wkrótce dołączysz do "sieci pająka".
  36 5 Cytuj Zgłoś
 • jeden język a dwoje uszu 04.12.2017 - 21:31
  6 9 Cytuj Zgłoś
 • 05.12.2017 - 18:48
  Wszystko blaknie przy poPiSach ze SKOKami. Widac tj. ktos na tym forum napisal, sa zlodzieje lepsi i gorsi. Jak to wyglada w swietle sprawiedliwosci spolecznej - winni powinni po prostu siedziec. Sprawne i obiektywne sady, niezalezne od zadnej opcji politycznej. A "naciagane" polityczne wyroki, procesy pokazowe to juz znamy.
  13 27 Cytuj Zgłoś
 • 05.12.2017 - 19:29
  Niewinny to jest sygnalista Obajtek, a wszyscy inni najlepi do piachu
  17 39 Cytuj Zgłoś
 • 06.12.2017 - 9:11
  Zadzwonił do mnie kontrahent i po wstępnych serdecznościach wymieniliśmy pogląd na bieżącą sytuację polityczną.
  On mówi:
  " Ja jak kupuję samochód, po zapłacie nie próbuję dochodzić czy jest czysty czy kradziony.
  Wręcz odwrotnie, odrzucam taką ewentualność ze swoich myśli.
  Gdy dostałem samochód w spadku po wujku, a ten przywiózł go z Niemiec, miałem różne myśli ale ja ten samochód już miałem, to nawet gdyby wujek go miał z przestępstwa, proszę mi wierzyć, że ani ja ani mnie podobni, nie szukali by drogi aby go stracić.
  W końcu jak ktoś rąbnął to nie ja. Nigdy nie wcielam się w Matkę Teresę z Kalkuty.

  Tak też zrobił Bp. Głódź nie zwracając pieniędzy ukradzione przez Amber Gold biednym ludziom, które podarował Kurii Gdańskiej w prezencie. Kuria szybko pieniądze wydała. Więc gdzie jest ta podwójna moralność?"
  11 44 Cytuj Zgłoś
 • 06.12.2017 - 10:55
  A przecież to ty gaby jak pamiętam byłeś największym kapusiem i donosicielem a teraz ciśniesz po innych i ich szkalujesz, a ponad to nie powołuj się na znajomych bo ich nie masz.
  47 5 Cytuj Zgłoś
 • 06.12.2017 - 18:34
  znajomych nie mam, ale mam znajomości obajtka i szlachetke także tak samo jak ty robert niedługo trafie do ARMiR-u czy tam innej grupy Energa. Już przefarbowałem włosy na rudo żeby być fałszywy jak robert z krzyszkowic
  11 24 Cytuj Zgłoś
 • 07.12.2017 - 7:53
  nic nie rozumiem???, jaki ARMiR, jaka Energa , jakie Krzyszkowice???
  21 6 Cytuj Zgłoś
 • 07.12.2017 - 17:37
  robert napisał/a:
  nic nie rozumiem
  Wiem. W sumie to wszyscy wiedzą ;)
  6 14 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz