Forum » Myślenice Meble na wymiar i gotowe

• 22.07.2010 - 8:53
    Czy możecie polecić dobrą firmę, która wykonuje meble kuchenne na wymiar? Chodzi mi o solidnego wykonawcę w przystępnej cenie.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2010 - 9:16
    Polecam pana Masełko mieszkającego na osiedlu, solidny, profesjonalny.
    Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2010 - 11:03
    Polecam Pana Grzegorza Kiebzaka z Rudnika koło sułkowic, kuchnie cudne
    7 12 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2010 - 13:17
    Bardzo dziękuję za informacje, jednak o ile google zna pana Masełko, to potrzebuję jakieś dokładniejsze namiary na pana Kiebzaka.
    4 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2010 - 13:21
    A u mnie do każdego pokoju, kuchni i łazienki robił Jacek Koźlak z Jawornika (na szczycie koło szrotu w prawo, ma salon, podjedź). Namiar 608012064.
    Do pokoju robiłem sam, generalnie prosta sprawa. Kupujesz 1 frez za 30zł i składasz jak klocki lego po zwymiarowaniu. Wymiarowanie to kilka prostych zasad, a płyty zamówisz gdziekolwiek (Polanka lub Belmeb etc). Kuchnia troszkę bardziej skomplikowana ale jak masz troszkę żyłki majsterkowicza dasz radę a zostanie kilka tysięcy złotych w kieszeni.
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2010 - 13:37
    Dzięki Vivaldi za namiary! Wiesz, mam żyłkę majsterkowicza, ale nie podejmuję się zrobienia niczego większego niż karmnik dla ptaków ;) Mój mąż za to byłby w stanie zrobić kuchnię, ale póki co zajmuje się innymi sprawami remontowo-budowlanymi w naszym domu i nie ma czasu na robienie mebli.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2010 - 13:54
    Vivaldi napisał: "Kupujesz 1 frez za 30zł i składasz jak klocki lego" zapomniałeś o frezarce, chyba że masz na myśli otworowanie pod obsady zawiasów.

Nie każde meble sa robione z płyty i skręcane, przeciez wyższa półka to meble fornirowane.
    Asieq o jakich Ty meblach myślisz, zresztą mniejsza z tym jak znajde nr. do gościa od kuchni to wyślę Ci na PW.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2010 - 13:55
    Witam ja też polecam pana Kiebzaka robił mi kuchnie, solidne wykonanie, podpowiada rozwiązania i ceny o wiele niższe niż u Pana Koźlaka. tel. bodajże 601-179-971. Chyba jego oferta jest na allegro. Jeżeli znajdę podeślę link.
    1 6 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2010 - 13:56
    Chciałabym z drewnianymi frontami, w klasycznym stylu. No chyba, że będzie to kosztowało fortunę, to wtedy z MDFów.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2010 - 14:01
    Poszło na PW.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 22.07.2010 - 14:03
    Dzięki! :)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 06.08.2010 - 22:35
    lepiej zamów drewno
    1 Cytuj Zgłoś
  • 07.08.2010 - 9:02
    I co z nim zrobi?
    1 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 07.08.2010 - 10:42
    Wysuszy, wy sezonuje a potem jeśli go nie zjedzą korniki zrobi boazerię, klepki parkietu, w ostateczności pójdzie z dymem!
    Prędzej czy później każde drewno tak kończy, oprócz tego, z którego zrobiono łodzie. Ono idzie z honorem na dno!!!
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 08.08.2010 - 10:14
    Również polecam Jacka Koźlaka, aczkolwiek nie wiem na ile jest on tani dla zainteresowanego. Ja za meble do kuchni na 1 ścianie 5 metrów na dtrugiej 4m płaciłam około 8 tysięcy, już nie pamiętam bo było to kilka lat temu, ale świetne wykonanie, porządne materiały. Polecam.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 08.08.2010 - 16:19
    Cena za metr zaczynają się najczęściej koło 1000pln, wszystko zależy od standardu: kosze , suwnice, uchwyty, szkło, lakiery, forniry, blaty, kształt, materiał itp.... Cena jaką podałaś jest w normie.
    Cytuj Zgłoś
  • 08.08.2010 - 19:54
    8 tysięcy za meble w kuchni?? - rany!!! Nie myślałam że to aż tyle kosztuje <szok> chyba sobie kupie meble bez wymiaru :P
    Cytuj Zgłoś
  • 09.08.2010 - 10:05
    Mi Pan Grzegorz Kiebzak z Rudnika robił sypialnie, wykonana naprawde porządnie, cena zależy oczywiście od materiału ale zawsze można się dogadać
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2010 - 10:00
    Mam pytanko. Czy przedstawiani przez Was tutaj wykonawcy, oferują również zrobienie projektu.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2010 - 11:13
    Ludzie! albo usuwamy wszelkie formy reklamy albo zostawiamy wszystkie (adresy, telefony, nazwiska itp)! Chyba że macie zamiar cenzurować (sic!) co się komu podoba... ale takie forum daleko nie zajedzie... chyba że ma tu być tylko cyrk i świta.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2010 - 12:22
    ja bym polecił sklep gdzie dawniej był meblowat koło busów dawniej nie zachwycali ale teraz jest nowy właściciel i robi dobrze i tanio
    2 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2010 - 12:39
    polecam blek red łajt
    8 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2010 - 13:44
    Witam,
    Jeśli ktoś pyta,kogo polecamy to odpowiadam.
    nie wiemc zemu ktoś kasuje posty- podałam nr do Pana Grzegorza, gdyż jestem zadowolona z mebli jakie mi wykonał.
    To nie jest reklama!!!!!!!!
    Do Pana "wiesława" jeśli PAnu się nie podoba to forum to nie rozumieim czemu Pan na nim bywa. Pan Grzegorz wykonuje również projekty.
    Polecam.Numeru nie powtarzam, jest wyżej:)
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2010 - 20:15
    z tego co wiem dobrzy wykonawcy mają terminy około 4-6 miesięcy (sam jestem na etapie zamówienia szafy do sypialni), jeżeli ktoś daje krótsze tzn. że jest kiepski. Może obejrzyj wcześniej robotę, a tak w ogóle to ja mam w kuchni z IKEA za parę groszy już trzeci rok i sobie chwalę.
    2 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2010 - 22:56
    Pół roku to może się czeka przy zamówieniu przez salon. Terminy wynikają raczej w dużej mierze z zaplecza stolarni. Jeszcze bym w to uwierzył gdyby to była kuchnia z masywu z rzeźbionymi ozdobnikami, bo nawet cała fornirowana jest w miarę szybka do zrobienia pod warunkiem posiadania zaplacza o którym pisałem wyżej.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2010 - 23:13
    moim zdaniem termin wykonania mebli nie jest wytyczna co do ich jakosci!!! w takim razie stolarz ktory ma roczne terminy robi RAJSKIE MEBLE?! ludzie teraz zaciskaja pasa gdyz mamy zekomy kryzys... do stolarza produkujacego meble z gornej polki nie przyjdzie przecietny klient poniewaz zgory zaklada ze nie bedzie go stac na takie meble!!! przeciez w tej chwili to ty wybierasz z czego maja byc wykonane twoje meble i co one beda posiadaly na wyposarzeniu. jest tyle rozmaitych materialow i akcesoriow ze kazdy wybierze cos na swoj portwel!!! ja np. bylam w belmebie w izdebniku kolo dyskoteki i po obejrzeniu wcale sie nie dziwie dlaczego dobre meble kosztuja! ja myslalam ze sami z mezem wykonamy wlasna kuchnie lecz to jest poprostu nie oplacalne!!! dla zwyklych ludzi ceny sa o wiele wieksze niz dla stolarzy i po przeliczeniu wszystkiego okazalo sie ze u stolarza wyszlo nie wiele wiecej wiec po co sie samemu glowic i martwic czy czegos sie nie zepsuje skoro ktos inny i bardziej doswiadczony moze to zrobic za nas!?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 10.08.2010 - 23:38
    a nawiazujac do dobrych stolarzy...ja dlugo szukalam stolarza ktoremu zlecilam zrobienie kuchni.rozmawialam z kilkoma i kazdy z nich mial swoja cene, jedni nizsza drudzy wyzsza ale wkoncu wybralam tego ktorego polecaly mi kolezanki i jak sie okazalo byl to trafny wybor poniewaz meble naprawde rewelacja!!! w porownaniu z panami z Kalwarii byla to atrakcyjna oferta a oprocz dobrej ceny dostalam wklad na talerze i zawiasy firmowe blum ktore cicho domykaja dzwiczki juz w cenie mebli a nie jak to u wiekszosci za doplata!nie wiem czy bedzie to reklama ale meble wykonal mi pan Maciek Blak z Runika kolo Sulkowic. bardzo uprzejmy i rzeczowy nawet chyba dal ogloszenie niedawno na stronie takze gdyby ktos szukal to goraco polecam! a co do pana Kiebzaka to osobiscie nie robil mi zadnych mebli a rowniez widzialam kilka produkcji i to bardzo rzetelnie wykonanych wiec tez polecam...
    1 Cytuj Zgłoś
  • 12.08.2010 - 11:01
    Jeszcze raz dzięki za ogromne zainteresowanie tematem :) Terminy na kuchnie z MDFu są 1-3 m-ce (przynajmniej tam gdzie pytałam takie podawali). Jeszcze się nie zdecydowałam na wykonawcę, ale mam już faworytów ;)
    Pozdrawiam serdecznie!
    Cytuj Zgłoś
  • 21.08.2010 - 18:27
    Witam w swym pierwszym poście ! Ja rozmawiałem z kilkoma "szpecami" od kuchni i ostatecznie najlepsze wrażenie zrobili na mnie wymieniony tu p. Koźlak i p. Wiśnicz z Rudnika. Cenowo podobnie i koncepcję na umeblowanie mojej kuchni mieli podobne. Ostatecznie nie wiem, którą firmę wybrać.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 21.08.2010 - 21:45
    A czy jest w okolicy dobra firma, która wykona meble do pokoju ?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 22.08.2010 - 10:51
    Materiały i technologia wykonania mebli "pokojowych" jest taka sama jak mebli kuchennych więc jeśli potrzebujesz szafę czy komodę to gość od mebli kuchennych Ci ją wykona. Co innego jeśi potrzebujesz mebel tapicerowany. Polecam Ci wycieczkę do Izdebnika i dalej do Kalwarii znajdziesz tam bez problemu dziesiątki firm. Ale moim zdaniem oferta gotowych mebli tapicerowanych jest na tyle bogata, że nie ma sensu kombinować.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 22.08.2010 - 11:27
    Mnie interesuje meblościanka a meble w Kalwarii są owszem - ładne ale jeszcze ładniejsze mają ceny, nie na moją kieszeń.
    Cytuj Zgłoś
  • 22.08.2010 - 13:08
    Jeśli szukasz niedrogich mebli to weź katalog "Black Red White" w Myślenicach jest kilka miejsc gdzie tym handlują. W Osieczanach jest od niedawna fabryka firmy "Vanmar" (Wanmar ?) Wiem, że robili kiedyś tanie meble dla sieci Tesco.
    Cytuj Zgłoś
  • 22.08.2010 - 21:36
    To prawda, że Panowie o których mowa bez problemu wykonają tez mable do pokoju, moimi faworytami byli Pan Kożlak i Pan Kiebzak, ostatecznie wybrałam Pana Kiebzaka z Rudnika, ponieważ oferta cenowa za ten sam projekt była korzystniejsza. Pozdrawiam
    2 2 Cytuj Zgłoś
  • 23.08.2010 - 13:58
    Zdecydowałam się na Pana Kiebzaka :D
    A co do mebli z BRW - może wyglądają ładnie, ale dość szybko się niszczą (u mnie rozlatywały się szuflady, trudno było równo zamontować drzwiczki).
    3 Cytuj Zgłoś
  • Bartek 23.08.2010 - 20:47
    a taki pan kiebzak robi np szafe rozsuwana na wymiar?
    2 Cytuj Zgłoś
  • 23.08.2010 - 21:41
    Ja polecam P. Norberta Wojciechowskiego, jest z okolic Izdebnika ale na terenie Myślenic tez robi pomiar, projekt mebli. Wykonanie bardzo porządne. Zamówiłam kuchnię z mdfu ok 5,5 metra zapłaciłam 6000 zł, w tym kosz wysoki, dwie szuflady z blumem, wszystkie szuflady metaboxy. Teraz będę u niego zamawiać szafę bo jestem z niego w stu procentach zadowolona.
    5 3 Cytuj Zgłoś
  • 23.08.2010 - 22:06
    Asieq napisał/a:
    A co do mebli z BRW - może wyglądają ładnie
    BRW moim zdaniem nie są ładne ani solidne. Ja umeblowałem nimi pokoje dla dzieci bo są tanie i dostępne w ciągu 2-3 dni.
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 23.08.2010 - 23:39
    a ja proszę o pomoc w sprawie rozsuwanych drzwi i zabudowy garderoby w skosie na poddaszu. help!
    Cytuj Zgłoś
  • 24.08.2010 - 7:44
    wymiemieni meblarze napewno robia wszystkie rodzaje szaf i mebli
    Cytuj Zgłoś
  • 24.08.2010 - 7:46
    Pan Kiebzak robi również szafy rozsuwane.
    Zamówiłem u niego do sypialni na całą ścianę. Wyszło genialnie.
    Podpowiedział co jak, dołóżylismy lampki:)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 24.08.2010 - 10:14
    A co miało nie wyjść, szafa to akurat bardzo prosta sprawa i ogólnie rzecz ujmując każdy średnio rozgarnięty stolarz meblowy sobie z tym poradzi.
    Cytuj Zgłoś
  • 30.08.2010 - 22:08
    Szafy w skosie to nie taka prosta sprawa, trzeba cierpliwości, a przede wszystkim najważniejsze to dokładne pomiary.Robiłem ostatnio taką szafę,mogę podesłać zdjęcia na e-maila.
    1 Cytuj Zgłoś
  • 30.08.2010 - 23:41
    mam podobny problem, ale na czym u ciebie polegała ta cierpliwość?- u mniw krzywe ściany
    Cytuj Zgłoś
  • 31.08.2010 - 8:44
    witam,ja mogę polecic pana Jana Buldę z sułkowic właśnie zrobił nam kuchnię jest dokładnie wykończona i sa zastosowane blumy tak jak chcieliśmy szuflady chodzą bosko :).Solidny stolarz z którym łatwo dojść do porozumienia i który liczy sie ze zdaniem i potrzebami klienta a do tego potrafi doradzic.
    polecam
    1 Cytuj Zgłoś
  • 31.08.2010 - 21:07
    No właśnie, ta cierpliwość dotyczy krzywych ścian.Niedokładny pomiar kończy się przeróbkami, a klient chce mieć meble wykonane ładnie i dokładnie.
    Cytuj Zgłoś
  • 01.09.2010 - 10:51
    Krzywizn meblami się nie zgubi, ale dobry stolarz wie jak je zamaskować. A jeżeli nie wie, to marny stolarz, albo olewus.
    Cytuj Zgłoś
  • 25.03.2011 - 22:21
    a ja polecam pana Bogusława Cygana bodajże z okolic Wieliczki(napewno namiary mozna znaleść w necie ja tak znalazłam tego Pana i nie żałuje), solidny, dokładny, terminowy pod względem wykonania mebli
    Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2011 - 0:11
    Naprawdę solidne i niedrogie mebelki na wymiar każdego rodzaju nie tylko pokój czy kuchnia można sobie zamówić w stróży przy rondzie pod zakopianką jest pawilon handlowy, obok OSP na I piętrze. Projekt w cenie. Robiłem tam już kilka rzeczy: pokojowe mebelki modułowe i wypasione biurko narożne. Rewelacja i co najważniejsze : ceny na dobrym poziomie. Z tego co wiem można do nich przynieść każdy wzór, fotkę i skopiują ją rewelacyjnie.

Naprawdę polecam.
    Cytuj Zgłoś
  • 04.04.2011 - 20:49
    a ja polecam chłopaków z myślenic dokładnie z ujejskiego-terminy mają owszem czasem nawet bardzo spore ale jak ktoś potrzebuje pierdołe typu np-szafeczke pod tv czy do łazienki to zawsze wcisną w bliski termin a na kuchnie wiadomo czasem nawet 2,3 miesiace trzeba czekać ale warto.mam od nich kuchnie już 2 rok i jak nowa..jak ktoś chce adres internetowy to moge podać..
    2 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz