Forum » Myślenice

Meble na wymiar i gotowe

  • 22 lip 2010

    Czy możecie polecić dobrą firmę, która wykonuje meble kuchenne na wymiar? Chodzi mi o solidnego wykonawcę w przystępnej cenie.

    2 1 Cytuj
  • 22 lip 2010

    Polecam pana Masełko mieszkającego na osiedlu, solidny, profesjonalny.

    1 Cytuj
  • 22 lip 2010

    Polecam Pana Grzegorza Kiebzaka z Rudnika koło sułkowic, kuchnie cudne

    8 12 Cytuj
  • 22 lip 2010

    Bardzo dziękuję za informacje, jednak o ile google zna pana Masełko, to potrzebuję jakieś dokładniejsze namiary na pana Kiebzaka.

    4 Cytuj
  • 22 lip 2010

    A u mnie do każdego pokoju, kuchni i łazienki robił Jacek Koźlak z Jawornika (na szczycie koło szrotu w prawo, ma salon, podjedź). Namiar 608012064.
    Do pokoju robiłem sam, generalnie prosta sprawa. Kupujesz 1 frez za 30zł i składasz jak klocki lego po zwymiarowaniu. Wymiarowanie to kilka prostych zasad, a płyty zamówisz gdziekolwiek (Polanka lub Belmeb etc). Kuchnia troszkę bardziej skomplikowana ale jak masz troszkę żyłki majsterkowicza dasz radę a zostanie kilka tysięcy złotych w kieszeni.

    3 1 Cytuj
  • 22 lip 2010

    Dzięki Vivaldi za namiary! Wiesz, mam żyłkę majsterkowicza, ale nie podejmuję się zrobienia niczego większego niż karmnik dla ptaków ;) Mój mąż za to byłby w stanie zrobić kuchnię, ale póki co zajmuje się innymi sprawami remontowo-budowlanymi w naszym domu i nie ma czasu na robienie mebli.

    1 1 Cytuj
  • 22 lip 2010

    Vivaldi napisał: "Kupujesz 1 frez za 30zł i składasz jak klocki lego" zapomniałeś o frezarce, chyba że masz na myśli otworowanie pod obsady zawiasów.

    Nie każde meble sa robione z płyty i skręcane, przeciez wyższa półka to meble fornirowane.
    Asieq o jakich Ty meblach myślisz, zresztą mniejsza z tym jak znajde nr. do gościa od kuchni to wyślę Ci na PW.

    2 1 Cytuj
  • 22 lip 2010

    Witam ja też polecam pana Kiebzaka robił mi kuchnie, solidne wykonanie, podpowiada rozwiązania i ceny o wiele niższe niż u Pana Koźlaka. tel. bodajże 601-179-971. Chyba jego oferta jest na allegro. Jeżeli znajdę podeślę link.

    1 6 Cytuj
  • 22 lip 2010

    Chciałabym z drewnianymi frontami, w klasycznym stylu. No chyba, że będzie to kosztowało fortunę, to wtedy z MDFów.

    2 Cytuj
  • 22 lip 2010

    Poszło na PW.

    1 Cytuj
  • 22 lip 2010

    Dzięki! :)

    1 Cytuj
  • 6 sie 2010

    lepiej zamów drewno

    1 Cytuj
  • 7 sie 2010

    I co z nim zrobi?

    1 Cytuj
  • adzygmunt 7 sie 2010

    Wysuszy, wy sezonuje a potem jeśli go nie zjedzą korniki zrobi boazerię, klepki parkietu, w ostateczności pójdzie z dymem!
    Prędzej czy później każde drewno tak kończy, oprócz tego, z którego zrobiono łodzie. Ono idzie z honorem na dno!!!

    1 2 Cytuj
  • 8 sie 2010

    Również polecam Jacka Koźlaka, aczkolwiek nie wiem na ile jest on tani dla zainteresowanego. Ja za meble do kuchni na 1 ścianie 5 metrów na dtrugiej 4m płaciłam około 8 tysięcy, już nie pamiętam bo było to kilka lat temu, ale świetne wykonanie, porządne materiały. Polecam.

    1 Cytuj
  • 8 sie 2010

    Cena za metr zaczynają się najczęściej koło 1000pln, wszystko zależy od standardu: kosze , suwnice, uchwyty, szkło, lakiery, forniry, blaty, kształt, materiał itp.... Cena jaką podałaś jest w normie.

    Cytuj
  • Agnieszka Jabłońska 8 sie 2010

    8 tysięcy za meble w kuchni?? - rany!!! Nie myślałam że to aż tyle kosztuje <szok> chyba sobie kupie meble bez wymiaru :P

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    Mi Pan Grzegorz Kiebzak z Rudnika robił sypialnie, wykonana naprawde porządnie, cena zależy oczywiście od materiału ale zawsze można się dogadać

    4 3 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Mam pytanko. Czy przedstawiani przez Was tutaj wykonawcy, oferują również zrobienie projektu.

    1 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Ludzie! albo usuwamy wszelkie formy reklamy albo zostawiamy wszystkie (adresy, telefony, nazwiska itp)! Chyba że macie zamiar cenzurować (sic!) co się komu podoba... ale takie forum daleko nie zajedzie... chyba że ma tu być tylko cyrk i świta.

    2 Cytuj
  • 10 sie 2010

    ja bym polecił sklep gdzie dawniej był meblowat koło busów dawniej nie zachwycali ale teraz jest nowy właściciel i robi dobrze i tanio

    3 Cytuj
  • 10 sie 2010

    polecam blek red łajt

    8 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Witam,
    Jeśli ktoś pyta,kogo polecamy to odpowiadam.
    nie wiemc zemu ktoś kasuje posty- podałam nr do Pana Grzegorza, gdyż jestem zadowolona z mebli jakie mi wykonał.
    To nie jest reklama!!!!!!!!
    Do Pana "wiesława" jeśli PAnu się nie podoba to forum to nie rozumieim czemu Pan na nim bywa. Pan Grzegorz wykonuje również projekty.
    Polecam.Numeru nie powtarzam, jest wyżej:)

    1 4 Cytuj
  • 10 sie 2010

    z tego co wiem dobrzy wykonawcy mają terminy około 4-6 miesięcy (sam jestem na etapie zamówienia szafy do sypialni), jeżeli ktoś daje krótsze tzn. że jest kiepski. Może obejrzyj wcześniej robotę, a tak w ogóle to ja mam w kuchni z IKEA za parę groszy już trzeci rok i sobie chwalę.

    3 Cytuj
  • 10 sie 2010

    Pół roku to może się czeka przy zamówieniu przez salon. Terminy wynikają raczej w dużej mierze z zaplecza stolarni. Jeszcze bym w to uwierzył gdyby to była kuchnia z masywu z rzeźbionymi ozdobnikami, bo nawet cała fornirowana jest w miarę szybka do zrobienia pod warunkiem posiadania zaplacza o którym pisałem wyżej.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz