Forum » Myślenice

TELEFON

  • 20 sie 2010

    WCZORAJ WIECZOREM ZGUBILEM TELEFON NOKIA N95 W OKOLICY OSIEDLA 100-LECIA UCZCIWEGO ZNALAZCE PROSZE O KONTAKT 508-943-240 TO NAPRAWDE OGROMNIE WAZNE BO W PAMIECI SA INFORMACJE DZIEKI KTORYM MAM PRACE. JESTEM GOTOWY DUZO ZAPLACIC ZA ODZYSKANIE KOMORKI Z GORY DZIEKUJE

    Cytuj
  • 20 sie 2010

    władek, musialeś być nieźle nawalony bo w Myślenicach nie ma OSIEDLA 100-lecia !

    Cytuj
  • 20 sie 2010

    www.praca.myslenice.pl - powodzenia w szukaniu nowej pracy:)

    Cytuj
  • adzygmunt 24 sie 2010

    Skoro juz założony temat telefon to ja z innej beczki.
    Gdzie w M-cach poprawią zamontowany zestaw głośnomówiący?

    Cytuj
  • 3 wrz 2010

    wez go zablokoj:)
    i tak znalazca sie nim dlugo nie nacieszy

    Cytuj
  • 4 wrz 2010

    przejdz sie po komisach - podaj nr seryjny - jest szansa ze ktos przyniesie sprzedac - tak na marginesie - ten komis koło pizzeri obok rynku mozesz sobie darowac - ale znajac zycie to jak ten telefon bedzie w jakims komisie to własnie tam, Pozdrawiam

    Cytuj
  • 4 wrz 2010

    [quote=mysleniczanin]wez go zablokoj:)
    i tak znalazca sie nim dlugo nie nacieszy[/quote] żartujesz tak ? Polacy są uznawani za jednych z najlepszych informatyków i hakerów na świecie a ty taki dowcip zapodałeś. Chyba karte SIM miałeś na myśli. Weź sobie zgoogluj "odblokowanie N95" :-D

    Cytuj
  • 4 wrz 2010

    Dla tych co przywiązali się do własnego telefonu - http://simblog.pl/10-programow-ulatwiajacych-odzyskanie-skradzionego-telefonu/ - biorąc pod uwagę że N95 ma GPS, szybko odnalazłbyś swoją zgubę.

    Osobiście korzystam z podobnego rozwiązania które pozwala skutecznie w sposób zdalny wyczyścić wszystkie poufne dane.

    Pozdrawiam

    Cytuj

Odpowiedz