Forum » Myślenice

Ubranko do chrztu

  • 29 sie 2010

    Czy w Myślenicach można kupić ubranko do chrztu? Jeśli tak to proszę o adres/y sklepów.

    1 Cytuj
  • 29 sie 2010

    w galerii dziecięcej sa fajne ubranka i moim zdaniem w przystepnych cenach ja tam na chłopca kupowałam i komplet z czapeczka bardzo ładny kosztował mnie 79 zl.mozna tez na rynku kupić ten dzieciecy koło złotnika oraz w wójciku ale to chyba juz drozsze rzeczy sa.

    a tak zmieniajac temat nie ma ktos do sprzedania fajnych ciuszków dla chłopczyka na ok 6 miesiecy i wzwyż???jeśli tak to pisać

    Cytuj
  • 29 sie 2010

    Masakra zaraz ktoś żuci temat co założyć na małego ludzie dajcie już spokój z takimi głupotami!

    1 4 Cytuj
  • 29 sie 2010

    a co ci to przeszkadza/???każdemu wolno o wszystko zapytać po to jest forum!!!

    3 1 Cytuj
  • 29 sie 2010

    [quote]a co ci to przeszkadza/???każdemu wolno o wszystko zapytać po to jest forum!!![/quote]
    To o co ty chcesz gościu zapytać? czy może mam papierosa? NIE MAM!

    1 3 Cytuj
  • 30 sie 2010

    a czy ja CIEBIE o coś pytam????NIE więc uszanuj politykę forum chyba ze nie masz kultury to soory...

    3 1 Cytuj
  • 30 sie 2010

    [quote=michalsko1 napisał:[hr][quote]]a co ci to przeszkadza/???każdemu wolno o wszystko zapytać po to jest forum!!![/quote]
    To o co ty chcesz gościu zapytać? czy może mam papierosa? NIE MAM![/quote]

    Weź chłopie z tym avatarem sie schowaj. Jakiś rzęch ze śmiesznymi światełkami...Oj wieś tańczy i spiewa... :) A słoma z buta wystaje...

    2 2 Cytuj
  • 18 mar 2011

    ja ostanio wypozyczyłam komplet dla dziewczynki: ubranko zimowe (płaszczyk, spodnie, czapeczka i buciki) + sukieneczka z bolerkiem i balerinki. Wszystko za 50zł za weekend. polecam bo nie warto kupować na raz.

    1 Cytuj
  • 18 mar 2011

    pusia, gzie wypożyczyłaś to ubranko, sama chętnie wypożyczę zamiast kupować

    1 Cytuj
  • 20 mar 2011

    jest wypożyczalnia dawniej koło geodezji a teraz koło mleczarni z tego co było dawniej to 50 zł za wypożyczenia. ja mam do sprzedania garniturek dla chłopca do chrztu:))

    1 Cytuj
  • 20 mar 2011

    ja mogę wypożyczyć jeden z dwóch kompletóe do chrztu dla dziewczynki. Zainteresowani niech piszą na pw

    Cytuj
  • 21 mar 2011

    no tak, nie podałam najwazniejszego... adresu :) ta wypożyczalnia jest na 3-go Maja pod salonem fryzjerskim FALA. wypożyczenie ubranka (kurtka, spodnie + czapeczka i buciki) kosztuje 30 zł za weekend, w komplecie z sukienką lub garniturkiem 50 zł

    Cytuj
  • 8 lip 2015
    ja:) napisał/a:

    jest wypożyczalnia dawniej koło geodezji a teraz koło mleczarni z tego co było dawniej to 50 zł za wypożyczenia. ja mam do sprzedania garniturek dla chłopca do chrztu:))

    1 Cytuj
  • 8 lip 2015

    Witam ... Jaki rozmiar masz tego garniturka do chrztu? I za ile ? To są spodnie i marynarka ?

    Cytuj
  • 8 lip 2015

    Ania poprzedni post " pusi " był napisany ponad 4 lata temu .

    2 Cytuj

Odpowiedz