Forum » Myślenice

MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA W MYŚLENICACH:)

  • 17 gru 2011

    Wynajem przez biuro jest bez sensu lepiej rozkleić ulotki po mieście a w kwestii umowy najmu to do jakiegoś radcy prawnego - jest ich w myślenicach kilkunastu chyba, za umowę zapłaciłem 150 zł a w biurze za pośrednictwo jednokrotny czynsz chcieli czyli w moim przypadku 700 !!!

    9 1 Cytuj
  • 28 gru 2011

    Chciałabym się przeprowadzić do Waszego pięknego miasteczka, dlatego poszukuję mieszkania i lokalu w centrum pod mały sklepik. Słyszał ktoś może o czymś co mogłabym wynająć ?

    2 3 Cytuj
  • 28 gru 2011

    Powinnas cos znalesc bez problemu. Kwestia tylko jak podchodzisz do slowa "centrum". Dla niektorych to odleglosc maxymalnie 100 metrow od tereski, wiec w takim przy[adku moze byc troche trudniej. Ogolnie z mieszkaniami jest chyba maly problem ostatnio... pojawilo sie troche ofert, ale to sa mieszkania o "wysokim standardzie" co znacznie przeklada sie na cene. Z "tansza" opcja bedzie pewnie problem.

    3 2 Cytuj
  • 28 gru 2011

    Ja mam do wynajecia 2 noweczki mieszkanka jedno 35 m drugie 55 m ceny odpowiednio 600 pln 1000 pln, wykończone umeblowane w sprzęcic AGD energooszczędny zapraszam zainteresowanych polecam.

    5 3 Cytuj
  • 28 gru 2011

    czy są jakieś lokalne gazety, gdzie można znaleźć jakieś prywatne ogłoszenia?
    alfanromerro, napiszesz do mnie na skrzynkę coś więcej na temat mieszkań które masz ?

    2 2 Cytuj
  • 28 gru 2011

    Alfanromerro podaj ceny na priva lub numer telefonu.

    2 3 Cytuj
  • 28 gru 2011

    Alfanromerro jestem zainteresowana tym 55, !!

    2 1 Cytuj
  • 28 gru 2011

    A ja tym 35 m - czyli potencjalni klienci są pogodzeni.

    2 Cytuj
  • 28 gru 2011

    W stróży w leśniczówce jest mieszkanie do wynajęcia

    1 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    ktokolwiek widział , ktokolwiek wie :o)
    szukam mieszkania, w niekoniecznie najlepszym standardzie, ale żeby miało około 60m2 w Myślenicach

    3 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Witam poszukuje nie duzego w dobrej cenie mieszkania do wynajecia!
    Najlepiej gdzies na osiedlu!
    I odrazu pytanie czy wlasciciel 35m poda jakies namiary!
    Piszcie jak cos macie lub wiecie o czyms do wynajecia!pilne!
    Bede wdzieczna

    2 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Do alfanromerro, czy oferta na mieszkanie 55m2 jest nadal aktualna? Jeśli tak to proszę o kontakt 665 02 03 79, jestem zainteresowana wynajęciem na dłuższy czas!

    2 Cytuj
  • 12 sty 2012

    skorzystałem z informacji na tym forum i jestem happy-nie chcę znać pośredników:)

    3 1 Cytuj
  • 17 sty 2012

    mam do wynajęcia samodzielne mieszkanie ok 40 m2, 6 km od Myślenic, umeblowane. Czynsz 900 zł w tym są już wszystkie media. Zainteresowani proszę pisać yaho22@interia.pl

    1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    Może jest ktoś chętny do wynajęcia mieszkanie 38m. Pokój i łazienka z wyposażeniem. Blok. Centralne na gaz.

    2 1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    [quote=gość: 324asg] Pilnie szukam mieszkania! Wie ktoś coś o jakimś ? [/quote]
    A 38m wystarczy?? W bloku - centralne na gaz- odświeżone - proszę podać meila

    2 Cytuj
  • 18 sty 2012

    [quote=gość: Ella] A 38m wystarczy?? W bloku - centralne na gaz- odświeżone - proszę podać meila [/quote]
    gdzie to mieszkanie i jaka cena?

    Cytuj
  • 19 sty 2012

    [quote=tequila] gość: Ella napisał/a: A 38m wystarczy?? W bloku - centralne na gaz- odświeżone - proszę podać meila
    gdzie to mieszkanie i jaka cena? [/quote]
    Osiedle 1000-lecia - blok 12 - 500,-

    2 2 Cytuj
  • 19 sty 2012

    tequila nie polecam tego osiedla ci, sama cena wynajęcia nie zastanowiłaś się czemu taka niska///

    1 1 Cytuj
  • 19 sty 2012

    Poszukuję mieszkania do wynajęcia w Myślenicach lub Dobczycach.W dobrym stanie,umeblowane!Będę bardzo wdzięczny za przesłanie wiadomości na maila tom_mas4@wp.pl

    Cytuj
  • 19 sty 2012

    tequila ja polecam wszystkie osiedla w Myślenicach-ci co odradzają to z agencji nieruchomości wiadomo odbiera się im ŚMIETANKĘ!!!:)

    3 2 Cytuj
  • 19 sty 2012

    [quote=gość: Ella] gość: 324asg napisał/a: Pilnie szukam mieszkania! Wie ktoś coś o jakimś ?
    A 38m wystarczy?? W bloku - centralne na gaz- odświeżone - proszę podać meila [/quote]

    a poproszę o więcej danych lub nr telefonu to oddzwonie na adamisco@poczta.fm

    1 3 Cytuj
  • 30 sty 2012

    potrzebuję umeblowane i niedrogie mieszkanie w Myślenicach. Nawet od dziś.
    Nie słyszeliście o czymś?

    2 Cytuj
  • 31 sty 2012

    Poszukuję mieszkania do wynajęcia umeblowanego w Myślenicach lub Dobczycach!Pilnie!Osoby,które posiadają takie mieszkanie bardzo proszę o kontakt tom_mas4@wp.pl

    3 Cytuj
  • 2 lut 2012

    ten co pisal ze 50 m kw wynajmuje za 400 zl w myslenicach to chyba w piwnicy bez okien i ogrzewania zejdz na ziemie ?

    10 Cytuj

Odpowiedz