Forum » Myślenice

Laryngolog dla dziecka i doroslych

  • 29 lis 2011

    Pani dr Witek przyjmuje na ul. Gałczyńskiego, na przeciwko sklepu KONIK i apteki, na balkonie budynku umieszczony jest duży, widoczny napis "Laryngolog"

    5 2 Cytuj
  • 29 gru 2011

    Moje dziecko jest [pacjentem dr Witek chodzimy do niej z migdałem ,ale powiem szczerze ,ze już sama nie wiem czy nie zmienić lekarza,proszę wszystkich o opinie na temat dr Iwańskiej,mamy non stop katar i olbrzymi kaszel ,proszę o opinie na temat Pani doktor ile wizyta kosztuje i czy warto ?

    4 1 Cytuj
  • 1 sty 2012

    co do dr.Iwańska odradzam byłam z dzieckiem a powiem ze już z kilkoma miałam do czynienia starszy syn miał wycinane migdałki na pierwszy rzut oka ok po krutkiej rozmowie stos lekarstw które nie pomogły a leczenie nie wchodzi w gre bo pani DR NIE wiezy w cuda tylko operaCJA

    1 1 Cytuj
  • 1 sty 2012

    ja radze umówić się i jechać do prokocimia albo proszę zrobić dziecku testy alergiczne może jest uczulone np na pieże i po co dzieciątko ma się męczyc a od syropów też moze mieć kaszel tylko doradzam

    1 Cytuj
  • 2 sty 2012

    Bardzo dziękuje za odpowiedz,testy alergiczne wykonałam zeszłym roku,wszystko w porządku nie ma uczulenia.ale non stop ten katar splywajacy w gardło,i tak kaszle ze 3 tygodnie przerwa tydzień,dwa i od nowa kaszel katar,juz mam dosyć przyznam,pediatra nie jest nam w stanie pomóc ,nic nie widzi,osłuchowo czysto,wiem ,że mamy powiększonego migdałka chodzę do dr Witek,mamy leki na obkurczenie,bo twierdzi,że na zabieg się jeszcze nie nadaje,ale szkoda mi dziecka ,strasznie sie męczy szukam lekarza który mi pomoże,utrafi leki i nam przejdzie przynajmniej częściowo,jeśli ma ktoś namiary na dobrego laryngologa,proszę o nazwisko,już miałam nadzieje ,że ta dr Iwańska jest dobra,ale jak tylko od razu zleca operacje,to coraz mniej mi się podoba przyznam.Pozdrawiam!

    1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    spróbuj dostac się do jakiegoś lekarza z Prokocimia, miałam do czynienia z dwoma specjalistami alergologiem i gastrologiem i uważam, że świetnie trafiłam. Moje dziecko ma alergie pokarmowe a testy wyszły idealnie. Wiem od alergologa, że niestety nie są One miarodajne- zwłaszcza u dzieci, które nie ukonczyły 7 roku zycia.

    Cytuj
  • 3 sty 2012

    [quote=gość: kas] spróbuj dostac się do jakiegoś lekarza z Prokocimia, miałam do czynienia z dwoma specjalistami alergologiem i gastrologiem i uważam, że świetnie trafiłam. Moje dziecko ma alergie pokarmowe a testy wyszły idealnie. Wiem od alergologa, że niestety nie są One miarodajne- zwłaszcza u dzieci, które nie ukonczyły 7 roku zycia. [/quote]
    Kas chyba masz racje ,bo testy mieliśmy robione na 4,5 roku,pediatrzy nic nie widzą,oczywiście skierowań żadnych ,bo po co! a dziecko kaszle aż sie czasem wydaje ,że udusi ten kaszel,chodzę do dr Witek wizyta 70 zł do tego lekarstwa za 120 zazwyczaj (razem ok 200zł) chwile spokoju i od nowa to samo ,już mam serdecznie dość,mogę zapłacić,ale byle pomogło coś na dłużej,a ten kaszel non stop powraca,biedne to moje dziecko!dziękuję za wszystkie odpowiedzi,chęć pomocy!pozdrawiam!

    Cytuj
  • 3 sty 2012

    ja obecnie jestem w takiej samej sytuacji moje 5 letnie dzieco też miało problemy kaszel nawet w nocy jeżdziłam dawali do noska na gardło syropy i nic w końcu odrzucilam wszystko nie daje nic i jakby rękodjoł spróbuj dzień dwa niepodawać nic a czy robione płatki prubowałaś ...

    1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    ja jestem w stałym kontakcie z pediatrą on mi bardzo dużo doradza gdzie mam się udać z dzieckiem i czekam na testy dopiero w lutym i to w wiśniowej bo tam są specjaliści z rabki ja z pierwszym dzieckiem chodziłam do dr ,baran ale teraz nie przyjmujew myślenicach pracuje w prokocimiu dobry dr przyjmuje w dobczycach prywatnie znajoma mi polecała nie wiem w wiśniowej na fundusz ...te nasze kochane dzieciaczki .....

    1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    [quote=gość: mkb] ja jestem w stałym kontakcie z pediatrą on mi bardzo dużo doradza gdzie mam się udać z dzieckiem i czekam na testy dopiero w lutym i to w wiśniowej bo tam są specjaliści z rabki ja z pierwszym dzieckiem chodziłam do dr ,baran ale teraz nie przyjmujew myślenicach pracuje w prokocimiu dobry dr przyjmuje w dobczycach prywatnie znajoma mi polecała nie wiem w wiśniowej na fundusz ...te nasze kochane dzieciaczki ..... [/quote]
    Tak robione płatki podaje często właśnie,jeśli chodzi o arelgologa to byłam w Wiśniowej włąsnie na testach i nic nie wyszło,a mogę zapytać jaki to lekarz w Dobczycach?pozdrawiam!

    Cytuj
  • 3 sty 2012

    ja osobiście polecam dr Michalaka z Krakowa, mialam taki sam problem ze swoim dzieckiem, wciaz chory antybiotyk za antybiotykiem, kaszel, katar, synek musial miec wyciety trzeci migdal oraz podciete boczne, od tej chwili nie choruje, odzyskał apetyt i mam nadzieje ze te wszystkie choróbska juz za nami! pozdrawiam

    1 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    czy ktos sie orientuje gdzie przyjmuje prywatnie dr maciej wiatr laryngolog

    4 1 Cytuj
  • 3 sty 2012

    jeżeli chodzi o tego laryngologa z dobczyc to na osiedlu przyjmuje jest bardzo dobry nie wiem dokładnie zapytam odp potem a co do wycięcia zgodze sięjest ok potem ale przed zabiegiem...[,,,,]nerwówka czy sie uda moje dziecko zamiast być15 min to 50 min to trwało były komplikacje niefajnie potem też szkoda gadać więc ja odradzam...

    Cytuj
  • 4 sty 2012

    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi,jeśli chodzi o dr Michalaka to przyjmuje prywatnie czy na NFZ?oczywiście proszę o namiary na laryngologa z Dobczyc,kurcze boję się wycinać te migdały ,ale jak będzie konieczność to się zgodzę bo ten kaszel nawracający nas wykończy,ale dziwne jest to ,że moje dziecko tylko raz w życiu miało anginę ,a gardło można na palcach policzyć dzieci z migdałem maja często tak słyszałam,i chrapią ,a u mnie nie ,dlatego to wszystko jest tak dziwne skąd ten katar i kaszel i czy na pewno sprawa migdałów?dlatego muszę dostać się do dobrego specjalisty,za wszystkie podpowiedzi serdecznie Wam dziękuję,każda odpowiedz jest mi pomocna bardzo ,pozdrawiam!

    Cytuj
  • 4 sty 2012

    oczywiście ze dziecko chrapie jeżeli są to migdałki nieda się wytrzymać radzę odstawić syropki bo to może pobudzać w nim ten kaszel prosze spróbować pić syrop będąc zdrowym to też zacznie panią drapać po gardle ja wim to z własnego doświadczenia

    Cytuj
  • 4 sty 2012

    dr Michalak przyjmuje prywatnie na ul. Łuzyckiej,cena za wizytę 100zl pierwsza nastepne 80zl . Moj synek faktycznie bardzo mocno chrapal aż do tego stopnia ze mial bezdechy w nocy i wciaz nawracajace anginy, jego migdalki byly ogromne, zadne leki juz nie pomagaly, po zabiegu jak ręką odjął, spi teraz tak cicho jak niemowlak, zabieg trwał 35minut i naszczęscie nie było żadnych komplikacji. Doktor ma bardzo dobre podjeście do dzieci, potrafi odpowiednio dziecko zagadac kiedy wykonuje badania i naprawde ciesze sie ze do niego trafilismy bo wczesniej tez chodzilismy od lekarza do lekarza i nic, takze polecam nawet jesli u Twojego synka nie sa to migdaly to może zatoki, na pewno cos doradzi.

    Cytuj
  • 4 sty 2012

    Dr.Witek!!

    1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Dr. Michalak też bardzo dobry więc to najlepsi laryngolodzy w okolicy... dzięki nim moje dziecko w końcu normalnie żyje. Dr.Witek jest najwspanialszym lekarzem jakiego poznałam to Ona poleciła mi dr.Michalaka...

    1 1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    No to mam problem,moje dziecko nie chrapie,a powinno przy migdale,tak włąsnie słyszałam ,chodzę do Dr Witek ale jak wspomniałam leki pomagają na chwilkę i znów to samo,dziecko musiało by być non stop na lekach,kurcze ilez można podawać,zastanawiam się czy wyznała się i czy dobra diagnoza ,że to migdałek?bo moje dziecko nie chrapie,śpi z zamkniętym buziakiem,brak angin i gardelka chorego,no strasznie dziwne to wszystko ale może faktycznie to od zatok ,a dr Iwańska ?nie za bardzo?pytam bo jutro przyjmuje to może bym podjechała do niej bo mam blisko,dowiedziałam się ,że koszt wizyty 60 zł,ale czy sie wyznaje na chorobach?tzn dobre diagnozy?Dr Witek miła sympatyczna starsza Pani,ale niestety już nie praktykuje i dlatego znajoma mówi mi ,żebym zmieniła lekarkę ,być może na moim dziecku się po prostu nie wyznała i może, to wcale nie sprawa migdała,ale ja Was tu zamęczam pytaniami!

    1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Ja przeszłam 3 lata bezskutecznego leczenia migdałków podniebiennych moje dziecko było wyniszczone ciagłymi infekcjami i antybiotykami. Wszystko co było możliwe zostało zastosowane ani razu nie przeszła mi myśl przez głowę że dr.Witek pomimo że nie praktykuje coś nie tak robi że moje dziecko choruje. Przeszłam i znajomych laryngologów w prokocimiu i miejscowych lekarzy ale nikt nie chciał postawić jednoznacznej diagnozy. Z dr. Witek jako jedyną osobą mogłam porozmawiać tak normalnie i widząc że nie ma już chwili czasu do stracenia podała mi namiary na lekarzy którzy są młodzi mają praktyki (mnie w tym miejscu chodziło o zabieg). Tak więc za namową Pani Doktor udałam się do dr. Michalaka. Po trzech latach męki z anginami zatokami itd kiedy stan mojego dziecka pogarszał się z dnia na dzień w końcu te dwie osoby pomogły mi podjąć trudną chyba dla każdej matki decyzje o usunięciu migdałków. Dr. Michalak ma troszeczkę inne podejście do tematu więc może warto zasięgnąć u niego porady z tego co pamiętam wtorki jest w Dobczycach.

    1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    [quote=gość: xxxx] Ja przeszłam 3 lata bezskutecznego leczenia migdałków podniebiennych moje dziecko było wyniszczone ciagłymi infekcjami i antybiotykami. Wszystko co było możliwe zostało zastosowane ani razu nie przeszła mi myśl przez głowę że dr.Witek pomimo że nie praktykuje coś nie tak robi że moje dziecko choruje. Przeszłam i znajomych laryngologów w prokocimiu i miejscowych lekarzy ale nikt nie chciał postawić jednoznacznej diagnozy. Z dr. Witek jako jedyną osobą mogłam porozmawiać tak normalnie i widząc że nie ma już chwili czasu do stracenia podała mi namiary na lekarzy którzy są młodzi mają praktyki (mnie w tym miejscu chodziło o zabieg). Tak więc za namową Pani Doktor udałam się do dr. Michalaka. Po trzech latach męki z anginami zatokami itd kiedy stan mojego dziecka pogarszał się z dnia na dzień w końcu te dwie osoby pomogły mi podjąć trudną chyba dla każdej matki decyzje o usunięciu migdałków. Dr. Michalak ma troszeczkę inne podejście do tematu więc może warto zasięgnąć u niego porady z tego co pamiętam wtorki jest w Dobczycach. [/quote]
    [quote=gość: xxxx] Ja przeszłam 3 lata bezskutecznego leczenia migdałków podniebiennych moje dziecko było wyniszczone ciagłymi infekcjami i antybiotykami. Wszystko co było możliwe zostało zastosowane ani razu nie przeszła mi myśl przez głowę że dr.Witek pomimo że nie praktykuje coś nie tak robi że moje dziecko choruje. Przeszłam i znajomych laryngologów w prokocimiu i miejscowych lekarzy ale nikt nie chciał postawić jednoznacznej diagnozy. Z dr. Witek jako jedyną osobą mogłam porozmawiać tak normalnie i widząc że nie ma już chwili czasu do stracenia podała mi namiary na lekarzy którzy są młodzi mają praktyki (mnie w tym miejscu chodziło o zabieg). Tak więc za namową Pani Doktor udałam się do dr. Michalaka. Po trzech latach męki z anginami zatokami itd kiedy stan mojego dziecka pogarszał się z dnia na dzień w końcu te dwie osoby pomogły mi podjąć trudną chyba dla każdej matki decyzje o usunięciu migdałków. Dr. Michalak ma troszeczkę inne podejście do tematu więc może warto zasięgnąć u niego porady z tego co pamiętam wtorki jest w Dobczycach. [/quote]
    xxx nie wiem dlaczego wykasowali moje pytanie do Ciebie jakie to bylo nazwisko?nie Michalak,tylko Piotr M...,kurcze zapomnialam.

    1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    A czy wiecie że trzeci migdał czasem odrasta ?

    1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    do xxx:
    już przypomniałam sobie nazwisko Morawski,dzięki za tą wiadomość zdążyłam na szczęście przeczytać przed wykasowaniem,nie rozumiem dlaczego skasowali!
    zaliczę wizytę u ww doktora,zobaczę czy mi potwierdzi tego migdałka,odezwię się po wizycie w przyszłym tyg,strasznie jestem ciekawa jaki koszt wizyty?choć zapłacę tyle ile będzie potrzeba byle pomogło,pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc!

    1 1 Cytuj
  • 10 sty 2012

    [quote=gość: koma] A czy wiecie że trzeci migdał czasem odrasta ? [/quote]
    Tak słyszałam,ze zdarza się ,ze odrośnie.
    do xxx:dzięki za poradę byłam i jestem bardzo zadowolona z wizyty,pozdrawiam!

    Cytuj
  • 14 lut 2012

    Witam,
    jestem tu po raz pierwszy i bardzo bym prosiła jakby miał ktoś numer tel do laryngologa Dr Witek albo Dr Iwańskiej i gdzie przyjmują prywatnie
    Bardzo proszę o odpowiedź
    Pozdrawiam Bożena

    6 3 Cytuj

Odpowiedz