Forum » Myślenice

Zaginął pies rasy bokser

  • 6 paź 2010

    Dnia(3.10.2010)w rejonie zarabia zaginął pies rasy bokser, umaszczenie psa koloru jasno-brązowego, charakterystyczne cechy to: jedna powiększona brodawka, pies jest po kastracji, miał na sobie obrożę, bardzo wszystkich proszę o wiadomość , każda wskazówka się przyda w jakim rejonie psiak może się znajdować ! 889-792-315

    1 Cytuj
  • 6 paź 2010

    :(

    Cytuj
  • 7 paź 2010

    Możesz zapytać w straży miejskiej czy oststnio takiego nie zabrano do schroniska

    1 Cytuj
  • Fundacja NWR 7 paź 2010

    Wczoraj widziałem go w okolicach remizy na zarabiu

    Cytuj
  • 7 paź 2010

    NwR jeśli go zobaczysz jeszcze lub ktokolwiek prosze o złapanie, pies nie ugryzie! lub dac znac pod numer 889 792 315, lakukaraczia dzięki za informacje, w straży został zgłoszony i niestety jak narazie nic! w schornisku tez go niema:(, będe wdzięczny za każdą jedną informacje!

    Cytuj
  • 7 paź 2010

    a jaka nagroda za znalezienie? bo za darmo nie udziele zadnych wiadomości!

    1 6 Cytuj
  • 7 paź 2010

    około 17 w niedzielę biegał między huśtawkami dla dzieci na zarabiu a tym strusiem w ogrodzeniu. Widać było, że szuka pan :(((

    1 Cytuj
  • 8 paź 2010

    już go nie znjadziesz, 3 pazdziernik to prawie tydzien!

    Cytuj
  • 9 paź 2010

    a jak sie wabił?

    Cytuj
  • 9 paź 2010

    napisz dokładnie jak wyglądał bo sąsiad ma w ogorodzie własnie duzego boksera a niemiał , niesądze zeby kupował psa kilkuletniego! to moje gadu 24027654

    1 Cytuj
  • 10 paź 2010

    oddam ale ile kasy dostane? to okup, rządam pół miliona złotych!

    1 Cytuj
  • 10 paź 2010

    :(

    Cytuj
  • 11 paź 2010

    Może trochę to źle zabrzmiało ale chodzi o to że jestem okropnie pazerna na piniondze a akurat na zime potrzebuje białe kozaczki aby nie zostawiać śladów na śniegu.

    1 2 Cytuj
  • 11 paź 2010

    nana lecz sie!

    3 Cytuj
  • 11 paź 2010

    a jaki to pies był?

    Cytuj
  • M G 11 paź 2010

    [quote]a jaki to pies był?[/quote]
    A umiesz Ty czytać???

    1 Cytuj
  • 11 paź 2010

    Z kabaretu TEJ;
    "Ty! Tu piszą że zaginął wilczur podpalany, na znalazce czeka nagroda.
    No, jak by mnie podpalali to też bym uciekł.."

    1 Cytuj
  • 12 paź 2010

    dziś 12 października pies był widziany na Chełmie, bardzo proszę wszystkich miejscowych na zwrócenie uwagi, jeśli by ktoś zobaczył boksera prosze nie bać się go zatrzymać, pies nie ugryzie! ponieważ jeśli ktoś mnie powiadomi że gdzieś go widział nie jestem w stanie w sekundzie dojechać a wiadomo że pies to nie rzecz i w jednym miejscu nie będzie, będe wdzięczny za każdą wiadomość, to już dziesiąta noc bez jedzenia psa:(

    1 Cytuj
  • 12 paź 2010

    a w zakopanem szukałes?

    1 Cytuj
  • 13 paź 2010

    Przepraszam za ten durny wpis ale jestem lekko wypiat od wczoraj.

    Cytuj
  • 13 paź 2010

    Naslu, zgłoś zaginięcie psa i jego prawdopodobny pobyt w lesie do nadleśnictwa, żeby myśliwi go nie odstrzelili, przy okazji może oni go złapią.

    1 Cytuj
  • 13 paź 2010

    Dzięki e dobry pomysł zgłosze tez do nadleśnictwa! a przy okazji prosze mieszkańców Buliny,Poręby, Trzemeśni, a także Stróży a nawet Pcimia jeśli by zobaczyli psa zadzwonili 889-792-315, ponieważ jeśli zszedł z Chełmu i wyszedł z lasu może byc w którejś z tych miejscowości, w zależności w którą strone poszedł! Bardzo prosze zwrócić uwagę koło swoich domów ponieważ pies już musi być bardzo osłabiony, to jego juz 11 dzien prawdopodobnie bez jedzenia , będe bardzo wdzięczny!

    1 Cytuj
  • 20 paź 2010

    i po co go znalazles???????????? hehe znowu bedzie szczekal!!!!!!!!!!!! hehehe i starszy dzieci a moze mu pileczke kupic??????????

    1 3 Cytuj
  • 23 paź 2010

    22 października w okolicach Jawornika zaginęła suczka (ok. 4 lata) rasy syberian husky. Jest czarno-szara i wabi się Ziuta, nie zrobi nikomu krzywdy (chyba że spotka kota na swej drodze) . Na szyi miała jasnoniebieską obrożę. Gorąco proszę o pomoc w jej znalezieniu i kontakt tel. 889 271 996 lub na GG 2810426.

    Cytuj
  • 23 paź 2010

    Niezły ten mój wpis po wyżej co? Wszyscy u nas na wiosce mi gratulują.

    1 1 Cytuj

Odpowiedz