Forum » Myślenice

Lokalny program rewitalizacji miasta Myślenice

  • 10 paź 2010

    Witam,

    Chciałbym zapytać gdzie mogę ściągnąć "Lokalny Program Rewitalizacji
    miasta Myślenice".

    Na stronach www.myslenice.pl takiego dokumentu nie ma.

    Czy ktoś na forum posiada ten program w wersji elektronicznej ?

    Pozdrawiam

    Cytuj
  • adzygmunt 10 paź 2010

    Komplet dokumentów znajdziesz pod adresem:
    Wpisz w Google UMiG Myślenice, wyszukaj po prawej stronie BIP Po lewej stronie znajdziesz "wyszukaj" wpisz: plan rewitalizacji Myślenic i masz komplet dokumentów tzn od 2003 roku do 2013.

    2 Cytuj
  • 10 paź 2010

    dzięki za odpowiedź, ale na BIPie tego nie ma ://

    1 Cytuj
  • adzygmunt 11 paź 2010

    Ja znalazłem! dziwne, może coś inaczej pokręciłem. Spróbuje jeszcze raz w wolnej chwili.

    Cytuj
  • 12 paź 2010

    Nie ma tam tego na 100%, są tylko uchwały.

    Zamykam temat, dogadałem się z działem promocji UMiG, są gotowi przesłać mi to na płycie :)

    Pzdr.

    1 Cytuj
  • 15 sty 2011

    Też szukałam i nie ma go w całości co jest nie fajne. Jest po kawałku na stronie Myślenic i przez pół godziny go ściągałam, teraz trza skleić w jednego pdfa. Nie wiem w czym urząd ma problem, żeby normalnie jednego pdf załączyć w całości na stronie. Nie jest przecież duże - ok. 12 MB. Potrzebuję go do pracy naukowej, dokumenty normalnie są wszędzie w całości, a tu taka zabawa, takie dziubanie :/

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    A czemu zamiast strony tytułowej jest wykaz klubów sportowych? Ktoś sobie przyspał wkładając to do neta chyba.. :) ech ci urzędnicy...

    Cytuj
  • adzygmunt 15 sty 2011

    Nie wiem dlaczego nie mogę skopiowac skrótu do dokumentu którego szukacie.
    Wpiszcie w google
    Plan rozwoju lokalnego Myślenic o powinno sie Wam otworzyć.
    Chciałem zalinkować mnie sie nie udało!
    Mam z roku 2007 duże fragmenty mojego postu ze starego forum. Mógłbym przesłac na priv.

    3 Cytuj
  • 9 paź 2011

    adzygmunt - chodziło o Lokalny Program Rewitalizacji a nie Plan Rozwoju Lokalnego, dwa różne dokumenty.

    Program rewitalizacji i inne dokumenty takie jak studium, wiadamo już pięknie zostały zamieszczone na stronie urzędu. Muszę pochwalić urzędników z działu promocji UMIG, na zapytania mailowe bardzo pomocnie i szybko odpowiadają i pomagają !

    2 1 Cytuj

Odpowiedz