Forum » Okolice

Kanalizacja w Zawadzie

  • 13 gru 2010

    Witam. Moze mi ktoś powiedzieć kto odpowiada(jeśli ktoś w ogóle odpowiada) za straty i uszkodzenia jakie wyrządzają na prywatnych posesjach osoby wykonujące prace wod-kan??? Mogę domagać sie jakiegoś odszkodowania za takie uszkodzenia? Wiem, że jest sporo zamieszania wokół tego tematu i to nie tylko w Zawadzi...

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 13 gru 2010

    Wszelki podziemkowania za pomoc Panu Burmiszczu nalerzy siem do Pana Czesław Brat, radny Gmin, gdzie siem chemtnie przekarze wewczas sesje rad!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • adzygmunt 13 gru 2010

    Zdzichó z Suwałk nie przeginaj, mimo empatii do Ciebie, tak muszę napisać.
    I dodam nie zrozumiałem tego co napisałeś.

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    A może Zdzichu zamiast pajacować napisałbyś człowiekowi odpowiedź na pytanie skoro wszystkie rozumy pozjadałeś....
    Według mnie trzeba to na bieżąco zgłaszać do Inwestora (czyli pewnie gmina) ale na piśmie i z potwierdzeniem odbioru pisma na dzienniku podawczym (sala operacyjna).
    Albo można jeszcze zadzwonić do wydziału inwestycyjnego w gminie i zapytać jak rozwiązać ten problem.

    Cytuj
  • adzygmunt 13 gru 2010

    Wiedząc, że inwestycje kopane niosą ze sobą zniszczenia, porób zdjęcia, najlepiej z datą. Zresztą, cyfrowe zdjęcie i tak ma datę w zakładce właściwości!!!

    Cytuj
  • Sergiusz kuc 24 gru 2010

    mieszkańcy narazie nic nie widać bo wszystko jest pod śniegiem na wiosne dopiero zobaczycie jak jest zbombardowana okolica

    Cytuj

Odpowiedz