Forum » Okolice Przekształcanie działek na terenie Gminy Wiśniowa

 • 05.01.2018 - 0:22
  witam ,tak jak w temacie czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie przekształcania działek na terenie Gminy Wiśniowa, bo jedyne informacje które mi udzielono to będziemy informować o wszystkich postępach a żadnych informacji od ponad pół roku nie było
  1 Cytuj Zgłoś
 • 08.02.2018 - 13:27
  " INFORMACJA

  Wójt Gminy Wiśniowa informuje, że trwają prace nad zmianą miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gminy Wiśniowa dla wszystkich miejscowości.
  Zakończenie etapu uzgadniania projektów miejscowych planów zagospodarowania przez organy i instytucje opiniujące zaplanowane jest na koniec marca 2018 roku. Wyłożenie miejscowych planów zaplanowano na miesiąc maj 2018 roku. Ostateczny termin wyłożenia jest zależny od treści opinii organów i instytucji, a także od ewentualnego zakończenia (przed wyłożeniem do wglądu miejscowych planów zagospodarowania) procesu legislacyjnego projektu ustawy Kodeks urbanistyczno-budowlany.
  O ostatecznym terminie wyłożenia do wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Wójt Gminy Wiśniowa poinformuje odrębnym ogłoszeniem.

  Wprowadził ŁJ, 2018-01-30"

  Źródło: http://www.ug-wisniowa.pl/komunikaty.php?nr=9502034&strona =
  1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz