Forum » Okolice

Internet i telewizja w Krakowie

  • 24 sie 2018

    Najlepszy pakiet internetu i telewizji w Krakowie zapewnia?
    Nie zależy mi na konkretnej marce, chodzi głównie o dobre parametry.
    Podpowiecie coś? Konkretne namiary? Jakiś sugerowany pakiet?
    Specjalnie wiele nie oglądam - zależy mi w zasadzie na podstawowych kanałach i jakoś sprawnie działającym necie.

    1 4 Cytuj
  • 24 sie 2018

    Panie, dla czego pytasz o oferty z Krakowa mieszkańców Myślenic, zajrzyj na jakieś Krakowskie forum tam Ci podpowiedzą

    7 1 Cytuj
  • 24 sie 2018

    UPC...

    1 Cytuj
  • 24 sie 2018
    Powodzianin_ napisał/a:

    UPC...

    Tylko. Miałem i rewelacja pod każdym względem.

    1 Cytuj
  • 27 sie 2018

    Po prostu wpisz w porównywarce PanWybierak swój adres i zobacz, jakie usługi są dla ciebie dostępne. Wtedy można się bawić w doradzanie. Bo co z tego, że poradzimy jakiś pakiet, skoro i tak nie jest on dostępny dla twojego adresu?

    2 1 Cytuj
  • 29 sie 2018

    seba - bo pewnie wielu mieszka albo pomieszkuje w Kraku ;-)
    powodzianin - a jakieś uzasadnienie? z czego dokładnie korzystałeś?
    foczka - skąd pewność, że oni tam mają aktualne info?

    Cytuj
  • 30 sie 2018

    Po wpisaniu adresu wyświetla się lista ofert i data ostatniej aktualizacji.
    Poza tym - wybrane sprawdzałam ręcznie, a podobnie możesz przecież zrobić i ty.
    Jednak wydaje mi się, że to nie ma większego sensu. To dosyć duży i znany serwis.

    2 Cytuj
  • 31 sie 2018

    Napiszecie coś o tym UPC? Według tej porównywarki mogę skorzystać z ich oferty, ale również kilku innych firm. Dokładnie będę to weryfikować mając pewność, właśnie o taką ofertę chodzi.
    Najważniejsza jest dla mnie jakość i stabilność usługi, sensownie działający BOK. Co proponujecie?

    Cytuj
  • 3 wrz 2018

    Jak zadzwonisz do ludzi z tej porównywarki, to oni od razu dadzą ci konkretne info o jakości. Tam nie ma pitolenia, że wszędzie już cudownie, tylko normalnie żywcem przekazują info, jakie mają od swoich klientów. W sumie to ciężko o lepsze źródło informacji.

    Cytuj
  • Pablo 4 wrz 2018

    Nie wiem z własnego doświadczenia ale od znajomych wiem, że Netia szaleje i ma super pakiet jeśli masz od nich światło.

    Cytuj
  • 6 wrz 2018

    Mieszkam w Krakowie i mam Netie (światłowód 300mb+ telewizja). Od ok. 4 lat użytkowania była tylko 1 większa awaria. Biuro obsługi to fakt padaka bo ciężko się tam dogadać z nimi (dzwonisz 4 razy i każda osoba mówi co innego) ale usługi działają jak należy. W necie jest sporo krytycznych opinii ale to raczej od ludzi którzy nie posiadają światłowodu.

    Cytuj

Odpowiedz