Forum » Okolice

Trzemeśnia - nowa wysepka i przejście dla pieszych !!!

  • 25 paź 2018

    Jestem ciekawe Waszej opinii na temat ... dziwnego przejścia dla pieszych z wysepką wybudowanego w Trzemeśnia na wysokości sklepu HITPOL.

    Kompletnie nie kupuję tego pomysłu!
    1. Pieszego nie widać jadą z góry, bo krzywizna drogi nie pozwala
    2. W zimie... jak będzie gołoledź jest moc będzie z pieszymi i kierowcami taranującymi tę wysepkę
    3. Jak ciężarówka zatrzyma się od dołu przepuścić pieszego... to już nie ruszy
    4. Jak pieszy przejdzie na drugą stronę i dojdzie do salonu/poczty... to co dalej? Przecież nie ma przejścia aby wrócić na chodnik do kościoła

    Kompletnie nie rozumiem czemu przejście nie zostało wybudowane na wysokości sklepu HITPOL na odcinku w kierunku Myślenic...

    Niech MOC będzie z inżynierem ruchu drogowego, który to zaprojektował i tego co zatwierdził - czasami warto pojechać w teren :-P

    33 3 Cytuj
  • 25 paź 2018

    Nie ma źle jest jeszcze gorzej !

    12 5 Cytuj
  • Andrzej 26 paź 2018

    ad. 4. W kierunki Poręby jest mniejszy ruch, przejdzie przez ulicę na drugą stronę, puszczając wszystkie poruszające się drogą samochody.

    2 2 Cytuj
  • 26 paź 2018
    Endrju napisał/a:

    ad. 4. W kierunki Poręby jest mniejszy ruch, przejdzie przez ulicę na drugą stronę, puszczając wszystkie poruszające się drogą samochody.

    Dobre. Bezpieczeństwo... podniesione pod warunkiem że Poręba się nie rozbuduje....

    A co by szkodziło bezpieczne przejście przed sklepem w kierunku Myślenic? Chyba brakuje mi 5tego zmysłu inżyniera ruchu drogowego...aby pojąć...

    9 3 Cytuj
  • 2 lis 2018

    Oststnio Autobus... ledwie się zmieścił. Zastanawiam się jak długi TIR oraz czekam na zimę....

    Ale jedno muszę przyznać. Ekipa robiąca ten chodnik...na 6! Dawno nie obserwowałem tak sprawnej roboty, porządku na budowie i współżycia z kierowcami ????. Nie wiem skąd byli (chyba nie lokalni bo obce twarze) ale ekipa wzorowa w moim odczuciu.

    8 4 Cytuj
  • 3 lis 2018

    Dwóch na pewno Ukraińców a co do "góry" to blachy mieli limanowskiego

    4 2 Cytuj
  • Anna 4 lis 2018

    Już pierwsze samochody zostawiły tam swój ślad..

    7 3 Cytuj
  • Gosiaa 6 lis 2018

    Bardzo fajne to i przynajmniej będą debile wolniej jeździć :) nie pozdrawiam

    4 14 Cytuj
  • 11 lis 2018

    Tak... zakręt 90 stopni....ja tam zawsze latam 2paki bokiem ????????????. Ktoś wie jaki organ sprawdza takie inwestycje? Nadzór budowlany?

    3 2 Cytuj
  • 25 gru 2018

    pomijając kwestię tego ze nie mieszczą się tiry czy autobusy to prawda jest taka, że kłopotu nie ma ten kierowca który jedzie przepisowo tylko ten który zaiwania za szybko w terenie zabudowanym. Zamiast dac takiemu delikwentowi do myślenia to się jeszcze bulwersują.

    5 2 Cytuj

Odpowiedz