Forum » Okolice

droga pólnocna( przez mekę)

  • 16 lip 2023

    Witam forumowiczów a szczególnie mieszkańców strony północnej Jawornika. Firma , która wykonuje tutaj prace ma gdzieś mieszkańców tej miejscowości. Robi co chce i kiedy chce. Przykład. Most od strony wschodniej. Rozbabrali i nie skończyli. Następnie rozbabrali mostek od strony zachodniej i nie skończyli. Postawili słupy. Wielu mieszkańców myślało, że na tych słupach rozwieszą istniejącą infrastrukturę elektryczną i telefoniczną. Ale nie. Te słupy są tylko pod oświetlenie. Przecież oświetlenie było i jest na starych słupach. Ściągnęli dwa miesiące temu nawierzchnię połowę drogi i nic się w tym temacie nie robi. Mało tego, pracownicy przychodzą na godzinę 11 w południe. To jest jakiś "matrix". Jeżeli ktoś ma ochotę wypowiedzieć się w tym temacie to proszę. Ja uważam, że ta firma w ogóle nie powinna startować w tym przetargu. To jest jakieś nieporozumienie..

    18 2 Cytuj
  • Pablo 17 lip 2023

    Bierz tego posła na sejm, co u Ciebie mieszka, niech się zajmie tym co trzeba.

    A dodatkowo: Zdjęcia porobić i słać je do zleceniodawcy. Ktoś chyba odpowiada za te roboty od strony Inwestora (miasto, starostwo, etc.). Nie ma na co czekać. Brać temat w swoje ręce i gonić wykonawcę do roboty skoro się tego zadania podjął.

    Powodzenia !

    17 2 Cytuj
  • 17 lip 2023

    No ale co mu ten poseł pomoże jak on jest tylko maszynką do głosowania.......

    23 3 Cytuj
  • 18 lip 2023

    Jawornik, 99,99 % pis, poseł, burmiś, dziewoja obajtkowa, etc., to i firma pewnie z programu +, więc kto im skoczy?

    24 2 Cytuj
  • 20 lip 2023

    W dniu wczorajszym 19.07.2023 r. ok. godz. 15.oo widziałem trzech pracowników tej firmy (mieli zakładowe uniformy z napisem) w Krakowie na skrzyżowaniu dróg Piastowskiej i Focha. Sprawa się rozwiązała dlaczego nie ma ich w Jaworniku.

    16 1 Cytuj
  • 9 sie 2023
    oportunista napisał/a:

    Jawornik, 99,99 % pis, poseł, burmiś, dziewoja obajtkowa, etc., to i firma pewnie z programu +, więc kto im skoczy?

    i koleżanki Obajtkowej, które już też zasiadają w Enerdze!

    7 Cytuj
  • 9 sie 2023
    niecierpliwy napisał/a:

    Witam forumowiczów a szczególnie mieszkańców strony północnej Jawornika. Firma , która wykonuje tutaj prace ma gdzieś mieszkańców tej miejscowości. Robi co chce i kiedy chce. Przykład. Most od strony wschodniej. Rozbabrali i nie skończyli. Następnie rozbabrali mostek od strony zachodniej i nie skończyli. Postawili słupy. Wielu mieszkańców myślało, że na tych słupach rozwieszą istniejącą infrastrukturę elektryczną i telefoniczną. Ale nie. Te słupy są tylko pod oświetlenie. Przecież oświetlenie było i jest na starych słupach. Ściągnęli dwa miesiące temu nawierzchnię połowę drogi i nic się w tym temacie nie robi. Mało tego, pracownicy przychodzą na godzinę 11 w południe. To jest jakiś "matrix". Jeżeli ktoś ma ochotę wypowiedzieć się w tym temacie to proszę. Ja uważam, że ta firma w ogóle nie powinna startować w tym przetargu. To jest jakieś nieporozumienie..

    A czego się Pan/Pani spodziewał/a ??? Chyba nie profesjonalizmu? Na pewno to jakaś firma znajomego Burmisia albo Obajtka.
    Cała ta polityka, to jest taki pierd*** przekręt... Słabo się robi na samą myśl.

    14 Cytuj
  • 9 sie 2023

    Jak już wspomniałem przez dwa miesiące nie było asfaltu na połowie drogi. Ciekawe gdzie się podział. Prawdopodobnie został wywieziony do innej miejscowości. Słyszałem coż o Krzyszkowicach. Dlaczego nie został wykorzystany tu, w Jaworniku. Jest wiele dróżek, które by można naprawić właśnie tym zdjętym asfaltem. Ale na to trzeba rozumnego człowieka.

    13 Cytuj
  • 9 sie 2023

    Spokojnie, zaraz wybory to sobie wybierzecie Kurowskiego albo Szlachetkę i wam ten asfalt załatwią.....

    10 2 Cytuj
  • 9 lis 2023

    cóż mówić dalej o wykonawcach tej drogi. To jest absurd. Marnotrawstwo pieniędzy podatników. Okazuje się , że przy asfaltowaniu tej drogi udało im się ( wykonawcom( zrobić asfalt do domu Burmistrza. Cud. Wg. fachowców, którzy na wykonywaniu dróg zjedli zęby( jak się to mówi) droga ta nie ma zagęszczenia. Dla niewtajemniczonych wyjaśniam, że jeżeli dany asfalt nie ma zagęszczenia to po pierwszej zimie (mrozach) asfalt się skruszy i wyjdą dziury.. Można teraz pobrać próbki tegoż asfaltu i wykonać ekspertyzy w laboratorium. Ale kto ma tego dokonać?. Na pewno nie Burmistrz. i wykonawca. Ponadto wykonawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zniszczenie ogrodzenia. Właściciele gruntów sąsiadujących z drogą powinni nagrywać filmy jak ta firma niszczy ogrodzenia bo właściciel do niczego sie nie przyznaje twierdząc, cytuję" Ma Pan jakiś dowód?" To na razie tyle. Pozdrawiam forumowiczów.

    9 Cytuj
  • 9 lis 2023

    No i tak jak pisałem w sierpniu.... Władek już wybrany.... Teraz jeszcze nasze słoneczko burmiś nasz piękny i będzie komplet... Po co narzekacie jak z powrotem wybieracie taaakie orły????? Kto wygrał w Jaworniku??

    12 2 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 14 lis 2023
    t-34 napisał/a:

    No i tak jak pisałem w sierpniu.... Władek już wybrany.... Teraz jeszcze nasze słoneczko burmiś nasz piękny i będzie komplet... Po co narzekacie jak z powrotem wybieracie taaakie orły????? Kto wygrał w Jaworniku??

    To Twój kolega, że piszesz o nim Władek? Dla Ciebie to Pan Władysław. Trochę szacunku może.

    2 5 Cytuj
  • 14 lis 2023
    Marioosz napisał/a:

    To Twój kolega, że piszesz o nim Władek? Dla Ciebie to Pan Władysław. Trochę szacunku może.

    Jeżeli o Donaldzie Tusku przyszłym i byłym premierze ,prezydencie UE, twoi posły mówią Tusk,
    to normalne w Jaworniku, że jest Władysław czyli Władek, zwrot grzecznościowy jest wicie Władysławie, albo wicie Kurowcok.

    8 2 Cytuj
  • 14 lis 2023
    Marioosz napisał/a:

    To Twój kolega, że piszesz o nim Władek? Dla Ciebie to Pan Władysław. Trochę szacunku może.

    Nauczyłem się tego szacunku od prezesa - lumpy, zdradzieckie mordy itp....

    11 Cytuj
  • 14 lis 2023
    t-34 napisał/a:

    Nauczyłem się tego szacunku od prezesa - lumpy, zdradzieckie mordy itp....

    Prezes to gość z innej bajki taki najbardziej rozbudowany obraz Kargula.
    Ta zapalczywość , napastliwość, natręctwo, awanturnictwo i opryskliwość z wiekiem będzie
    narastać, aż do śmierci.

    9 Cytuj
  • 4 gru 2023

    Nie wiem czy forumowicze zauważyli. Jest zima, mimo, że nie kalendarzowa, ale jest dużo śniegu. Cóż z tego , że właściciele gruntów mających drogę w sąsiedztwie wyremontowanej drogi odśnieżą chodnik jak przejedzie pług i ten odśnieżony chodnik zarzuci śniegiem z drogi. Czy urzędnicy wzięli pod uwagę taką możliwośc i co zamierzają "mądrzy" z tym zrobić? Bo jak ustaliłem to właściciele tych posesji nie maja zamiaru odśnieżać następnym razem. ...Moja propozycja: Mandaty dawać Burmistrzowi i całej radzie gminy

    5 Cytuj
  • 5 gru 2023
    niecierpliwy napisał/a:

    Nie wiem czy forumowicze zauważyli. Jest zima, mimo, że nie kalendarzowa, ale jest dużo śniegu. Cóż z tego , że właściciele gruntów mających drogę w sąsiedztwie wyremontowanej drogi odśnieżą chodnik jak przejedzie pług i ten odśnieżony chodnik zarzuci śniegiem z drogi. Czy urzędnicy wzięli pod uwagę taką możliwośc i co zamierzają "mądrzy" z tym zrobić? Bo jak ustaliłem to właściciele tych posesji nie maja zamiaru odśnieżać następnym razem. ...Moja propozycja: Mandaty dawać Burmistrzowi i całej radzie gminy

    Nam odśnieżarka zasypała wjazd na drogę prywatną i nie dało się z niej wyjechać w ogóle. Dzieci nie pojechały wczoraj do szkoły.

    4 Cytuj

Odpowiedz