Forum » Okolice

Jak dojechać do Pcimia?

  • 30 sie 2011

    HEJ! ponieważ nigdy nie jechałam w stronę Pcimia busem/autobusem- moje pytanie brzmi- czy wiecie skąd odjeżdżają busy do Pcimia? albo jakieś jadące przez Pcim? gdzie najlepiej wsiąść do busa? będę wdzięczna za odpowiedź:)

    9 8 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Jezie autobus z Zakopanego do Szczecina może się załapiesz . Najpierw napisz skąd będziesz jechała busem to Ci się wytłumaczy, którym busem dojedziesz do pcimia.

    2 8 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Jeśli chcesz dojechać z Myślenic, to najlepiej busem Pcim Sucha ;) Odjeżdża z Placu busów, obok galerii ;) Przez Pcim przejeżdża też Rabka, Tenczyn i kilka innych busów ;P
    A w jakie miejsce chcesz się dostać? Do centrum Pcimia? ;)

    6 6 Cytuj
  • 30 sie 2011

    tak, do centrum Pcimia. I będę jechać z Myślenic oczywiście :) dziękuje za informacje :-)

    3 7 Cytuj
  • 30 sie 2011

    Pociągiem ruszo z Kazimoerzo Wilkiego

    8 16 Cytuj
  • 30 sie 2011

    przez Porębę też można jakoś, podobno jest droga, ktokolwiek widział lub słyszał - czasem wilka można spotkać :)

    6 11 Cytuj
  • 30 sie 2011

    musisz jechać z myślenic do krakowa z krakowa kierować się na berlin i dopiero z berlina na pcim

    15 12 Cytuj
  • 30 sie 2011

    jak pojedziesz pcim sucha to wysiądziesz z 1 km od centrum. Ja jeżdze bogdanówka, skomielna czarna, więciórka

    7 2 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    po co? do kogo?-nie wiadomo czy jeszcze istnieje
    ???
    Gmina Pcim - zachować, czy sprzedać? - forum ... - Forum - Myślenice

    7 7 Cytuj
  • 26 paź 2011

    jak najszybciej

    1 6 Cytuj
  • 26 paź 2011

    Z Myślenic prze Ukleinę, Kudłacze do Pciomia

    5 6 Cytuj
  • 4 lis 2011

    Jedz do sklepu obok dekady, jak wiara z AGD bedzie wracac na wies to cie pokieruja

    3 7 Cytuj
  • 12 sty 2012

    [quote=agataa] HEJ! ponieważ nigdy nie jechałam w stronę Pcimia busem/autobusem- moje pytanie brzmi- czy wiecie skąd odjeżdżają busy do Pcimia? albo jakieś jadące przez Pcim? gdzie najlepiej wsiąść do busa? będę wdzięczna za odpowiedź:) [/quote]
    Albo jestes przysłowiową blondynką albo wymyślasz śmieszne tematy na forum.

    1 3 Cytuj
  • 12 sty 2012

    No [quote=gość: opj] Jezie autobus z Zakopanego do Szczecina może się załapiesz . Najpierw napisz skąd będziesz jechała busem to Ci się wytłumaczy, którym busem dojedziesz do pcimia. [/quote]

    Tak tym na pewno dojedzie do Pcimia :)
    Najłatwiej żeby dojechać do Rynku w Pcimiu, wsiąść w PKS na Bogdanówkę.

    3 Cytuj
  • 12 sty 2012

    ale temat pociągi odjeżdza z peronu 2 do centrum sam środek wśi albo z kopyta najszybciej tylko buty można pogubić albo co gorsza noogi kup 2 red gulll i dolecisz zapach niech cie prowadzi ....

    3 5 Cytuj
  • 12 sty 2012

    EE siadosz w kłaju obok bochni w busa jedziosz na łopczyce potem zarozki przesiodka w brzesku w airport na terminol 3 stamdat rayanrayirem na zarabie potym kolekom gasienicowa na plebansko z tamtad autobus leci na tarnowke potem lapiesz taxi na rynek tam z buta na slowackiego no i do busa na porebe z niej w pol drogi pcim jak znaloz :) HAY

    3 6 Cytuj
  • 12 sty 2012

    Lepiej tam nie jedź............ :/

    5 3 Cytuj
  • 13 sty 2012

    Zmartwię Cię, ale tam niestety dojechać się nie da, tam trzeba dojść ale i to nie jest łatwe....................na szczęście :)

    3 4 Cytuj
  • 13 sty 2012

    zapytaj gościa od reklamy tam ma ponoć ciocie...ja słyszałam że to wiocha zabita dechami radze weż młotek...może się przydać

    2 6 Cytuj
  • 13 sty 2012

    u nos sićko dobrze, bidy troche ale jakosić sie znosi,wója momy sławnego jeździ maybachem nawarrom zapraszom na totowo tam mozna zobocyć jego willa,drugo stawio w kole Bochni

    3 2 Cytuj
  • 13 sty 2012

    ta totowo to rynek wsi pcim mówiłam ze to ze ze wsi ...wuj niczego sobie sławny...

    2 3 Cytuj
  • 14 lut 2012

    Kurcze... no to pomogliście Agacie, wiadomo gdzie teraz jest.

    2 2 Cytuj
  • 14 lut 2012

    na pewno trafi..........

    1 Cytuj
  • 14 lut 2012

    Naszego Pcimia powoli ubywa, kurczy się. Następna szkoła do likwidacji, potem sprzedaż, a potem coś następnego do likwidacji. Spiesz się, żeby jeszcze zdążyć zobaczyć to co Pcim się nazywa.

    2 1 Cytuj
  • 14 lut 2012

    powoli to wszystkie wioski w okolicy w ten sposób sie kurczą ale PCIM jest znany znajdą go nawet z zamkniętymi oczami nawet AGATKA ...

    1 Cytuj

Odpowiedz