Forum » Okolice

rozkład jazdy pks

  • 31 sie 2011

    Czy zna ktoś rozkład jazdy autobusów pks od września na trasie Bogdanówka-Myślenice i odwrotnie?

    7 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Na stronie PKSu jest informacja, że od jutra będzie nowy rozkład jazdy, czyli jednak autobusy będą jeździć??? Myślenickie czy z Nowego Targu, coś ktoś wie? I jak jutro do szkoły dojechać, stać na przystanku i się modlić żeby coś pojechało?? Dlaczego dziś tego nowego rozładu nie ma???????????????
    Do cholery, panie Ostrowski, ma Pan coś do powiedzenia????????

    13 3 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Drodzy uczniowie, PKS ma was w d...e.
    Smutne ale prawdziwe.

    15 1 Cytuj
  • 31 sie 2011

    [quote=gość: buka] Drodzy uczniowie, PKS ma was w d...e. [/quote]

    podobnie jak busiarze. Na przystankach nie ma rozkładów jazdy

    2 9 Cytuj
  • 31 sie 2011

    A zgodnie z prawem rozkłady powinny wisieć już dawno ,chyba że się mylę.
    PKSBOY co ty na to?
    Tak na marginesie fajne to zagranie z zawieszeniem komunikacji na wakacje-ZAMIAST NAPISAĆ PRAWDĘ ŻE NIE JEŹDZI PKS BO SIĘ NIE OPŁACA TO WCISKALI KIT ŻE ODDAJĄ KURSY BUSIARZOM.
    Na temat tej firmy szkoda już pisać niech umiera w spokoju.

    7 1 Cytuj
  • 31 sie 2011

    Pod różny napisał:podobnie jak busiarze. Na przystankach nie ma rozkładów jazdy
    Poproś kierowcy to na pewno Ci da rozkład, a niby dlaczego mają wisieć na przystankach jak Burmistrz nie wyraził zgody.
    ZA TO PKS MA BARDZO CZYTELNY ROZKŁAD JAZDY NA PRZYSTANKACH TAK ŻE MOŻESZ SOBIE POCZYTAĆ.

    8 1 Cytuj
  • 31 sie 2011

    M.Z.K .ŁODZ ma rozkład jazdy napisany dlugopisem tylko dla kierowcy i co dzien ulega zmianie , wiec pewno jutro wyjadą żeby mieć pare biletów ulgowych i postarać się o dotacje z URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO. I tutaj nikt nie zainterweniuje i nie zajmie sie sprawą dotacji? Gdzie odpowiednie urzedy pytam?

    10 1 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    A zgodnie z prawem rozkłady powinny wisieć już dawno ,chyba że się mylę.
    PKSBOY co ty na to?

    Dlaczego rzecznik PKSBOY NIE ODPOWIADA ŚMIESZNE NIE CO , A GDZIE PODZIEMIE?

    9 1 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Po działaniach PKs (likwidacja kursów przez wakacje i ostatnio zapowiedzi o przywróceniu) to zastanawiam się czy pks jest dla ludzi czy ludzie dla pks-u.
    Przecież pks to nie placówka oświatowa, która ma dwa miesiące wakacji a pracownicy różnych innych zakładów nie mają urlopów dwumiesięcznych.
    Przez dwa miesiące były duże trudności dostać się do pracy, a teraz PKS PKS nas uratuje, hura.
    Co do rozkładu jazdy PKS z doświadczenia wiem, że pewnie na 1 wrześnie może ogłoszą 20 września.

    8 1 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Jak ten sam pan będzie się tym zajmował to zajmie z pół roku?
    A jest tam ktoś kto potrafi ułożyć rozkład jazdy?
    Pewnie znowu kierowcy będą pomagać?

    11 1 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Nie czepiajcie się PKSu ponieważ za komunikacją miejską w gminie odpowiada burmistrz.
    A jak wiadomo nasz jest wspaniały, miły, uczciwy, kochający mieszkańców i rodzinę.

    Więc ręcze precz od niego, PKSu i ... kilku innych spraw. Zajmijcie się swoimi problemami.

    1 15 Cytuj
  • 1 wrz 2011

    Jest już dawno wyczekiwany rozkład. W powiecie PKS’y będą jeździć tylko do Sieprawia, Jasienicy, Poręby, po dwa kursy do Skomielnej Cz i Węglówki oraz 3 do Bogdanówki (a kiedyś było 10). Z takim rozkładem to młodzież szkolna rozniesie ten dworzec do końca przyszłego tygodnia np. z Bogdanówki jest rano autobus 5:35, a później dopiero bus o 8:00 więc jak się maja do szkoły dostać? Widać miastu też nie zależy żeby ludzie się kształcili w Myślenicach?

    11 1 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    I o to chodzi ,młodzież nie będzie miała czym dojechać zrobi się awantura i " dobry PKS " powie -uruchomimy kusy ale jak samorządy będą dotować.
    Idę o zakład że po to była cała ta szopka.
    Najlepsze jest to że Bogdanówka była jednym z bardziej rentownych kursów,natomiast Węglówka widać nadal "jest pod specjalną opieką".
    To cyrk a nie "polityka transportowa"

    11 1 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    Brawo MO napisał:Nie czepiajcie się PKSu ponieważ za komunikacją miejską w gminie odpowiada burmistrz.
    A jak wiadomo nasz jest wspaniały, miły, uczciwy, kochający mieszkańców i rodzinę.

    Więc ręcze precz od niego, PKSu i ... kilku innych spraw. Zajmijcie się swoimi problemami.

    Ale Burmistrz nie zajmuje się tym co powinien ,tylko najważniejsze dla niego by pokazać co On potrafi , tym udowodnieniem mieszkańcy mają DOŚĆ.

    10 1 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    Tak, mamy wspaniałego burmistrza walczącego ze społeczeństwem !!!

    11 1 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    obiektywny napisał: Braki rozkładów - skończy się okres samowolki busiarzy wszystko wróci do normy. Na razie to busiarze są powodem wszystkich strapień pasażerów, na szczęście już niedługo.

    Znów przez Busiarzy nie ma Rozkładu ludzie nie da się tego czytać.

    3 1 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=gość: XXYYZZ] Tak, mamy wspaniałego burmistrza walczącego ze społeczeństwem !!! [/quote]

    Raczej burmistrza walczącego z krzykactwem i egoizmem własnokieszeniowym :)

    1 11 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    Gdyby Kielan przeszedł to byłby św. spokój..

    8 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=gość: Camel] Gdyby Kielan przeszedł to byłby św. spokój.. [/quote]

    heaaah byłby, byłby. W urzędzie w przerwach obiadowych klejono by ubranka dla kotów :) Może wreszcie powstałaby w naszym szpitalu onkologia.
    W sumie wiele plusów :)

    2 3 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    najgorsze jest to że do krakowa będą jeździły autobusy z nowego targu za 6zł i niestety będą jeździły tylko na dworzec z pominięciem osiedla - co to za pomysł

    10 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=gość: frey] najgorsze jest to że do krakowa będą jeździły autobusy z nowego targu za 6zł i niestety będą jeździły tylko na dworzec z pominięciem osiedla - co to za pomysł [/quote]

    Nie możesz podejść z Osiedla na Słoneczną ? Raptem to 30 min spacer.
    Burmistrz nie jeżdzi autobusami więc go to nie interesuje

    7 1 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    [quote=gość: obiektywny] gość: Camel napisał/a: Gdyby Kielan przeszedł to byłby św. spokój..

    heaaah byłby, byłby. W urzędzie w przerwach obiadowych klejono by ubranka dla kotów :) Może wreszcie powstałaby w naszym szpitalu onkologia.
    W sumie wiele plusów :) [/quote]

    Tak, te plusy bardzo mi się spodobały. Onkologia i Hematologia powinny zostać stworzone w pobliżu miejsca gdzie zagrożenie nowotworami jest zwiększone.

    4 Cytuj
  • 2 wrz 2011

    dziękuję wszystkim za komentarze, ale rozkładu jazdy dalej nie znam....

    5 1 Cytuj
  • 4 wrz 2011

    Nie wiem i nie rozumiem.
    PKS Myślenice czy może PKS grupa w ostatnich dniach uruchomiła kursy w różnym kierunku w tym do Krakowa.

    Tyko… gdzie o tych kursach można otrzymać informacje? Kolega mówił że jeździ z Krakowa pewnym kursem. Ja czekałem na ten kurs na dworcu RDA Kraków i nic takiego nie odjechało. Zadzwoniłem do kolegi, że wprowadza mnie w błąd, a on mi mówi, że właśnie tym kursem jedzie do Myślenic. To skąd odjeżdża ten autobus i rozpoczyna kurs z Krakowa do Myślenic? Czy PKS Myślenice oszczędza za wjazd na RDA w Krakowie, a w Myślenicach prowadzi politykę inną w stosunku do przewoźników z konkurencji? A tak w ogóle czy ktoś sprawdził, czy PKS Myślenice posiada aktualne zezwolenia na prowadzenie komunikacji w gminie i w powiecie od dnia wznowienia przez nich kursów?

    Innym razem czekałem na autobus na dworcu w Myślenicach do Krakowa o godz 10.25. Czekam a tu podjeżdża autobus z tabliczką Siepraw Brzeg i kierowca informuje, że nie jedzie do Krakowa tylko do Sieprawia Brzegu o godz. 10.25. Tak więc o tej same godzinie mają odjazdy dwa autobusy z tym, że jeden jest na rozkładzie a drugiego niema. Nie mogę sobie wyobrazić jak będzie prowadzona komunikacja gdy na dworzec w Myślenicach przejdą busy? Już przy tej znikomej ilości kursów jest chaos a co dopiero gdyby……
    Rozmawiałem z kierowcami, którzy jeżdżą autobusami przelotowymi przez Myślenice i dowidziałem się, że ich firmy ubiegają się o pozwolenie na zatrzymywanie się nie na dworcu, a na przystanku koło wiaduktu. Tak więc mamy pseudo dworzec a jak nas omijali tak nas dalej będą omijali.

    Komu należy podziękować za taka super komunikację dla mieszkańców?

    9 Cytuj

Odpowiedz