Forum » Okolice

Dzisiejsze samospalenie mężczyzny z Tokarni przed kancelarią premiera w Warszawie

  • 23 wrz 2011

    Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu znalazłem bardzo nieprzyjemy artykuł na wp.
    Dotyczy on mężczyzny, który w dniu dzisiejszym podpalił się pod kancelarią premiera.
    Niestety jak wynika z tekstu pochodzi on z Tokarni.

    (...) niech pojedzie Pan do miejscowości Tokarnia w powiecie myślenickim i wyjaśni Pan mojej żonie i dzieciom, które tam przebywają, dlaczego (...) dalsze cytowanie pominę ze względu na dramatyczne słowa.

    Dlaczego do takich rzeczy musi dochodzić !!!???

    Wspólczuje temu człowiekowi i jego rodzinie. Przeżywają teraz wielki dramat. Z drugiej strony mie mogę sobie wyobrazić co mogłoby mnie pchnąć do takiego czynu na pewno nie tylko kłopoty w pracy.

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Oto-fragmenty-listu-Niech-pan-wyjasni-moim-dzieciom-dlaczego-nie-maja-juz-ojca,wid,13822103,wiadomosc.html?ticaid=1d13e

    4 1 Cytuj
  • 23 wrz 2011

    Pracował w US Warszawa Praga.

    1 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    To że żona przebywa w Tokarni wcale nie musi świadczyć że mężczyzna pochodzi z tej miejscowości?
    Może powołać komisję jak w sprawie Blidy?
    http://niezalezna.pl/16588-podpalenie-pod-kprm-nowe-fragmenty-listu

    2 2 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    A mnie zastanawia o jakim urzędzie skarbowym on pisał??? Skoro z Tokarni to może urząd z Myślenic???

    1 2 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    Z artykułu wynika, że pracował w US na warszawskiej Pradze.

    3 Cytuj
  • 24 wrz 2011
    1 2 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    współczuję temu człowiekowi i jego rodzinie. trudno sobie wyobrazić jak bardzo musiał być zmaltretowany psychicznie jeśli odważył się na taki krok.
    tylko że w machinie polityczno-urzędniczej ręka rękę myje i nawet mając oczywiste dowody trudno doprowadzić do ukarania winnych. niby jesteśmy w Unii Europejskiej natomiast mechanizmy, które regulują działanie pewnych układów są rodem z Białorusi

    ileż to razy nasze państwo doprowadza do tragedii. czy u nas szanuje się obywatela, jego prawa, jego własność i jego godność? dużo więcej osób odbiera sobie życie czy też popada w depresję lub inne choroby na skutek urzędniczej bezduszności, opieszałości czy też niesprawiedliwości!!!

    12 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    szanujcie to co się stało I POWSTRZYMAJCIE SIĘ OD POLITYCZNYCH KOMENTARZY jak ten z 10:19

    2 1 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    Ze względu na szacunek do tego człowieka proszę o niepodawanie jego danych osobowych.

    14 2 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    [quote=Lukaszz] Ze względu na szacunek do tego człowieka proszę o niepodawanie jego danych osobowych. [/quote]
    Łukasz stuknij się z całych sił w głowę !!! najpierw zakładasz ten temat , bo chcesz zaistnieć w sieci , bo gdzieś przeczytałeś Tokarnia .I dzięki Tobie więcej osób się o tym dowiedziało i gdy ten post zakładałeś jakoś nie myślałeś o szacunku do tego człowieka do jego rodzinny .
    Gdy człowiek zginie np popełnia samobójstwo nie piszę się o tym na forach internetowych gdyż prędzej czy później jego/jej rodzinna to przeczyta , i co wtedy z Twoim szacunkiem

    6 12 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    [quote=gość: brak_słów] Lukaszz napisał/a:Ze względu na szacunek do tego człowieka proszę o niepodawanie jego danych osobowych. Łukasz stuknij się z całych sił w głowę !!! najpierw zakładasz ten temat , bo chcesz zaistnieć w sieci , bo gdzieś przeczytałeś Tokarnia .I dzięki Tobie więcej osób się o tym dowiedziało i gdy ten post zakładałeś jakoś nie myślałeś o szacunku do tego człowieka do jego rodzinny .Gdy człowiek zginie np popełnia samobójstwo nie piszę się o tym na forach internetowych gdyż prędzej czy później jego/jej rodzinna to przeczyta , i co wtedy z Twoim szacunkiem [/quote]

    A czy wiesz co to jest refleksja nad losem innych i złość że to takich rzeczy dochodzi ?
    Nie oceniaj innych swoją miarą i nie pisz głupot co było moją intencją bo nie masz o tym zielonego pojęcia.

    [quote=gość: brak_słów] … jakoś nie myślałeś … [/quote]

    Wróżką jesteś, że wiesz co myślę ?

    Jeśli chcesz o tej sprawie porozmawiać pisz na prv, bo ja nie mam zamiaru na zaczepki w tym temacie więcej z tobą dyskutować.

    Po drugie, jeśli masz jakiś problem to nie wchodź na ten temat.

    11 2 Cytuj
  • 24 wrz 2011

    Jednak chyba się myliłem i gość jest jednak z Tokarni co nie ma specjalnego znaczenia.
    Jak z katastrofą smoleńską przyczynę znali jeszcze przed jej zaistnieniem tak teraz "Słońce Peru " oświadczył że kontrole nie wykryły żadnych nieprawidłowości co było do przewidzenia.To tylko za rządów PiS były afery teraz gdy mamy Panią Minister od korupcji wszystko jest kryształowo czyste.

    7 2 Cytuj
  • 25 wrz 2011

    Mam pytanie do redakcji dlaczego został usuniety mój wpis z dnia wczorajszego? Czy aby ta poprawność polityczna nie uderzyła również i wam. Ktoś tu krzyczy o szacunku dla tego człowieka , a ja sie pytam co z szacunkiem do ludzi którzy mimo gorszej sytuacji nie popychają się do takiego czynu.
    Czy jego zachowanie było aby normalne , tyle mamy samobójstw w kraju ale to tylko przez związek z kancelarią premiera budzi sensację.Niedoszłych samobójców umieszcza się w psychiatrykach i tak samo winno być w tym przypadku.

    3 7 Cytuj
  • 25 wrz 2011

    [quote=gość: Brawo] Niedoszłych samobójców umieszcza się w psychiatrykach i tak samo winno być w tym przypadku. [/quote]

    A dorośli, którzy tak jak Ty mają inteligencję 3-letniego dziecka powinni mieć zakaz zbliżania się do klawiatury.

    5 1 Cytuj
  • 25 wrz 2011

    Chodnikowy powinienes zasiąść wraz z naszym mędrcem europejskim Wałęsą w jednej loży , prawdziwy znafca przez duże F jesteś . Zaproponuj może kanonizację tego pana , mało mamy świetych a to prawdziwy męczennik.

    1 7 Cytuj
  • 25 wrz 2011

    Brawo prawdziwym męczennikiem jesteś sam w sobie z takim rozumem:)

    3 2 Cytuj
  • 25 wrz 2011

    Każdy z nas może mieć w swoim życiu okres zwątpienia. I nie jest w tym nic dziwnego aby od razu do psychiatryka kogoś wysyłać.

    Jedno jest pewne, człowiek od życia musiał dostać porządnego kopa :-(

    5 Cytuj
  • 25 wrz 2011

    Myślę, że każdy z Nas ma chwilę zwątpienia i lepsze oraz gorsze okresy w życiu.

    Jeśli mamy wśród najbliższych, znajomych wsparcie – często bez większych problemów udaje się przezwyciężyć "upadki".

    Może się mylę, ale sądzę że brakło temu Panu wsparcia, czy to przyjaciół czy psychologa.
    Inna sprawa to, bezczynność organów ścigania wobec domniemanych nieprawidłowości.
    Myślę, że jeżeli był zdeterminowany do walki w obronie swojej godności znając dobrze kulisy pracy US powinien znaleźć wsparcie na przykład u innych byłych pracowników tego urzędu.

    Razem mogliby podziałać efektywniej.

    Mam nadzieje, że to co go „nie zabiło” to go wzmocni. Myślę, że należy mu teraz pomóc w szukaniu pracy. Jeśli zdobędzie dobrą pracę – zapomnie (mam nadzieję) o zmartwieniach lat wcześniejszych.

    Mam nadzieje, że nie zostanie pozostawiony sam sobie.

    5 1 Cytuj
  • 25 wrz 2011

    PO- Partia Oszustów oszukała Polaków i teraz mamy tego skutki, miało żyć się lepiej wszystkim a żyje się coraz gorzej !

    5 5 Cytuj
  • 26 wrz 2011

    przeglam nagłowki gazet a w dwoch brukowcach wywiady z zona...dziewczyna ma 28 lat a jej maz 49, ale mniejsza o to deklarowanie ze sie nie pojedzie do meza po tym co zrobil bo w domu czuje sie bezpiecznie to troche dziwne...po czyms takim nawet meza nie odwiedzic ps. 3 tys emerytury to malo w dzisiejszych czasach?

    7 Cytuj
  • 26 wrz 2011

    Gooosc napisał: przeglam nagłowki gazet a w dwoch brukowcach wywiady z zona...dziewczyna ma 28 lat a jej maz 49, ale mniejsza o to deklarowanie ze sie nie pojedzie do meza po tym co zrobil bo w domu czuje sie bezpiecznie to troche dziwne...po czyms takim nawet meza nie odwiedzic ps. 3 tys emerytury to malo w dzisiejszych czasach?

    Kto Ci każe czytać takie brukowce jak sam nazwałeś, cóż w tym złego że żona młodsza od męża?
    Mówisz że ma emeryturę ? ja nie wieżę bo jak został wywalony z pracy to od kogo dostał emeryturę, po drugie z taką emeryturą nie poszedłby do Biedronki do pracy
    Tak radzę Tobie nie czytaj brukowców i nie wypisuj głupot.

    2 4 Cytuj
  • 26 wrz 2011

    [quote=gość: lol] Gooosc napisał: przeglam nagłowki gazet a w dwoch brukowcach wywiady z zona...dziewczyna ma 28 lat a jej maz 49, ale mniejsza o to deklarowanie ze sie nie pojedzie do meza po tym co zrobil bo w domu czuje sie bezpiecznie to troche dziwne...po czyms takim nawet meza nie odwiedzic ps. 3 tys emerytury to malo w dzisiejszych czasach?Kto Ci każe czytać takie brukowce jak sam nazwałeś, cóż w tym złego że żona młodsza od męża?Mówisz że ma emeryturę ? ja nie wieżę bo jak został wywalony z pracy to od kogo dostał emeryturę, po drugie z taką emeryturą nie poszedłby do Biedronki do pracy Tak radzę Tobie nie czytaj brukowców i nie wypisuj głupot. [/quote]

    Emeryture mógł mieć - mundurową po przepracowaniu 15 lat w Policji, wojsku lub CBA, CBŚ itp.

    Jeszcze jedna sprawa, jeśli ty nie czytasz takich gazet to nie znaczy że nie czytać mają wszyscy.

    4 2 Cytuj
  • 26 wrz 2011

    do LOL : Chłopcze to nie są głupoty tylko fakty - odróżniasz? przeglądać nagłówki gazet a czytać brukowce to również a i b ale kolega ma problem z czytaniem ze zrozumieniem? Emerytura ma racje

    3 1 Cytuj
  • 26 wrz 2011

    Gooosc Ja się nie poniżę i brukowców czytała nie będę mam swoją godność niestety.
    A Ty się wpierw zastanów jak coś przeczytasz, czy aby to jest prawdziwe a potem się wypowiadaj.

    3 3 Cytuj

Odpowiedz