Forum » Okolice

DOBCZYCE-

  • mikii haus 7 sty 2012

    Co tam ciekawego słychać ...

    2 15 Cytuj
  • 7 sty 2012

    przyjedz to zobaczysz...

    12 Cytuj
  • adzygmunt 7 sty 2012

    Czy w Dobczycach kozy kują?

    6 24 Cytuj
  • 7 sty 2012

    tego to nie wiem ale bardzo śmieszne ha ha ....a apropo słyszeliście może o morderstwie jakie miało mieć miejsce w ostatnich dniach w dobczycach...

    3 8 Cytuj
  • 7 sty 2012

    ... słyszeliśmy ale o UFO w Myślenicach

    6 3 Cytuj
  • 7 sty 2012

    Znam kilku ludzi z koziarowa i powiem wam że są dziwni

    5 8 Cytuj
  • 7 sty 2012

    nie twierdze ze tak nie jest /doś że małe to beznadzieja...

    1 6 Cytuj
  • 7 sty 2012

    obiło mi się coś o uszy apropos tego morderstwa podobno zamordowano dwie osoby jena dziewczynę i jednego młodego mężczyznę. Podobnbo ma coś to wspólnego z wycinaniem narządów.

    2 10 Cytuj
  • 7 sty 2012

    ja też o tym słyszałam tylko to ponoć az4 osoby strach pomyśleć zeby dla narządów takie rzeczy robić może to jakaś bujda i mam nadzieje że tak jest

    1 6 Cytuj
  • 7 sty 2012

    Temat do zamknięcia!

    4 4 Cytuj
  • adzygmunt 7 sty 2012

    tex, coś Ci się pomyliło. Jeśli już, to powinieneś napisać potomkami Tatarów czy Turków są Dobczyczanie.
    Wyszło Ci takie małe qui pro quo!

    2 3 Cytuj
  • 7 sty 2012

    oj te wiejskie legendy

    1 2 Cytuj
  • Manuela ******* 8 sty 2012

    hey jak już otworzył ktoś temat Dobczyc to co słychać w grill-barze "RONDO" ? bo z własnego doświadczenia wiem że parę miesięcy temu było tam fajnie, można było sie wybawić ale nie wiem czy dalej warto sie tam wybrać gdyż są sprzeczne informacje :)

    2 5 Cytuj
  • 8 sty 2012

    zabili ich ale uciekli

    3 Cytuj
  • 8 sty 2012

    no napewno szybcy byli a zamek czynny można go zwiedzać................................

    2 Cytuj
  • 8 sty 2012

    a czy ta knajpa na rynku chyba u maxa jest jeszcze

    2 1 Cytuj
  • 8 sty 2012

    max jest jest:P

    2 1 Cytuj
  • Marek 8 sty 2012

    a tama nie puszcza ??? a dyrektora tamy nie zamkneli ze tych ponizej zamoczyl ??? a ten most "znikąd donikąd"juz otwarli ???

    7 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Jak długo Redakcja będzie tolerować antagonizmy między ludźmi? Chcecie, żeby o mysleniczanach mówiono, że to prymitywy i chamy?
    Usuńcie w końcu ten temat!

    9 3 Cytuj
  • 9 sty 2012

    wez przestań nikt tak nie twierdzi,,chcę zapytać czy wycieczki sa puszczane do fabryki cukierków [wawel] a każdy ma prawo pisać co w tym złego ....

    1 5 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Myśleniczanin czy nie lepiej na forum wylewać swoje złości niż w realu?
    Patrząc na Dobczyce można mieć powody do frustracji ale trudno oni też glosują w wyborach ale widocznie kierują się innymi zmysłami niż myśleniczanie?

    5 3 Cytuj
  • 9 sty 2012

    czy wiecie może coś o barze [rondo] jak tam jes t z góry dziękuje....

    1 2 Cytuj
  • 9 sty 2012

    do bani w tym barze rondo mało ludzi i słaba muza a na końcu bijatyki bez sensu lepiej uderzyć dalej na prawdziwą dyskotekę

    6 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Rondo całkiem ok i nie wiem kiedy tam byłeś, że mówisz, że mało ludzi :) Od czasu do czasu tam bywam i ludzi naprawdę sporo, muzyka różna od disco polo po pop i klubową.
    Ale ogólnie jest ok :)

    2 2 Cytuj
  • 10 sty 2012

    może rzeczywiście się zmieniło musze tam wpaść jak tak muwisz ze jest ok

    1 1 Cytuj

Odpowiedz