Forum » Okolice

zimowo

  • 14 sty 2012

    i zaczęła się zima. Jakie panują warunki drogowe w waszych miejscowościach ?

    8 4 Cytuj
  • 14 sty 2012

    źle

    13 1 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Wczoraj po Myślenicach nie dało się jeździć tak było ślisko, żadna piaskarka nie stała w gotowości, styczeń a zima zaś zaskoczyła drogowców, niesamowite....

    26 3 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Taaa Gienia jak sie nie umi to sie na rowyr nie siado YO ZEM YECHOL Z GŁOGOCZOWA HAY

    i gitezzz był

    9 17 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Drogowców zaskoczyła zima jak zawsze!!!! Sypie od wczoraj a ulice wyglądają jak pobojowisko lodowe, kto ma sie tym zająć? do ilu ma dojść wypadków żeby ktos łaskawie wyjechał i odśnieżył ulice. Kazimierza wielkiego główna ulica Myślenic a co na niej jest? Sam lód.
    Przypominam artykuł który pojawił sie w roku 2011 dotyczący odśnieżania ulic. Ja swój telefon wykonałem i nic, reszta leży też w waszych rękach...
    http://miasto-info.pl/myslenice/4295,spadl-pierwszy-snieg-zobacz-kto-odsnieza-drogi-w-twojej-miejscowosci.html

    12 5 Cytuj
  • 14 sty 2012

    [quote=gość: ciupagaHenek] Taaa Gienia jak sie nie umi to sie na rowyr nie siado YO ZEM YECHOL Z GŁOGOCZOWA HAY

    i gitezzz był [/quote]
    Zakopianką też wczoraj jechałam i była bialutka w Mogilanach samochody stały pod górkę. Myślenice zasypane, wąskie i śliskie. Koła zupełnie odmawiały posłuszeństwa, jeden wielki lód był. I tu nie chodzi o to czy ktoś umie jeździć czy nie chodzi o bezpieczeństwo na drogach.

    16 4 Cytuj
  • 14 sty 2012

    [quote=gość: ytu] Drogowców zaskoczyła zima jak zawsze!!!! Sypie od wczoraj a ulice wyglądają jak pobojowisko lodowe, kto ma sie tym zająć? do ilu ma dojść wypadków żeby ktos łaskawie wyjechał i odśnieżył ulice. Kazimierza wielkiego główna ulica Myślenic a co na niej jest? Sam lód.
    Przypominam artykuł który pojawił sie w roku 2011 dotyczący odśnieżania ulic. Ja swój telefon wykonałem i nic, reszta leży też w waszych rękach...
    http://miasto-info.pl/myslenice/4295,spadl-pierwszy-snieg-zobacz-kto-odsnieza-drogi-w-twojej-miejscowosci.html [/quote]
    to jest dział dla okolic, nie miasta Myślenice.

    3 3 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Jeździ się normalnie,tak jak w zimie,nie ma żadnych problemów z przemieszczaniem się,trzeba tylko mieć głowę na karku.

    8 9 Cytuj
  • 14 sty 2012

    W Borzęcie gość to już o 4 rano nas obudził odśnieża bez przerwy , nawet na sankach nie można po drodze się poślizgać , myślę że gdy są opady to nie trzeba tak często odśnieżać aby można było chociaż kulig zrobić. Teraz na szczęście sypie jak szalone, gościowi już zabroniłem odśnieżać.

    8 5 Cytuj
  • 14 sty 2012

    beznadziejnie właśnie wróciłem z Pcim Sucha ... przy 30km/h po obracało mnie na drodze .... kuźwa drugi raz już w ogóle nie jeżdżą pługi !!! , wszędzie , STRÓŻA , PCIM SUCHA , GÓRNA STRÓŻA , droga tak do dupy że szkoda gadać , to jakiś strajk ? :/ chwała Bogu że tam nie było rowu albo jakieś bramy ...

    9 1 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Damianku ja Cię widziałam ... jak ty jechałeś 30km/h to ja chyba ślepa jestem :D na oko jechałeś z 10km/h ale fakt faktem obróciło Cię niesamowicie dużo ...
    Pozdrowienia od Ewy Solwr... :)) aa i Dzięki że zorałeś pole mojego taty :D

    11 2 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Lollies - Arsch im Schnee dobra nuta na zimowe jazdy :D

    1 4 Cytuj
  • 14 sty 2012

    taaaa zamówią Ci chłopie specjalnego pługa żeby jeździł przed Twoim samochodem :)

    1 9 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Kto ma syfowe auto niech lepiej nie wyjeżdża na drogi i nie robi korków :-)

    Ja mam SUVa i zostawiam wszystkich w tyle :-)

    4 18 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Na brak osczędności chyba nie powinni nażekać, bo ostatnio taki większy śnieg spadł chyba w marcu 2011, a teraz jest masakra na drogach, nie wiem czy ktoś tylko bierze pieniądze za odśnieżanie, czy też odpowiada za to?

    7 4 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Gienek z Polanki SUVa to ty masz raczej w Most Wanted xD

    8 2 Cytuj
  • 14 sty 2012

    ludzie drogi do dupy lód ślisko czy p MAŚLERZ w koncu zacznie sypać sola hołda soli koło domu a na drogach ludzie radzcie sobie sami jak tak można o mały włos nie byłabym w sytuacji gdzie po prostu nie autem tylko sankami musiałabym jechać bo auto całe by było skasowane jak i myślenice tak i łeki i dalej droga lodem skuta widać jak go obchodzi ludzkie życie

    8 5 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Zgadza się. W Trzemeśni błoto pośniegowe na głównej drodze, na bocznych ciapa i oblodzony śnieg lub biało. Wysoko pługi trzymają i śnieg nadal jest na drodze. Brak soli.
    W ubiegłym roku, traktorem odmiatali drogi boczne, w tym już tego nie robią. Dramat.

    4 6 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Spokojnie....Pługi na pewno wyjadą na drogę, czekają tylko aż przestanie padać...

    3 6 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Ja wróciłem właśnie do domu jechałem przez Stróżę dolną i górną ... tam to ludzie mają koszmar ... dość ze drogi nie widać bo wszędzie śnieg to jeszcze tak ślisko ... ja byłem w szoku . Już zrozumiałbym jak by był ten śnieg miejscami na drodze ale wszędzie to już są jakieś jaja ... po prostu nie widać w Stróży jak się jedzie na Pcim drogi , za przeproszeniem ciul wie gdzie są rowy ;/ ja się tam facetowi wyżej nie dziwie że wpadł w poślizg .

    PS : Myślenice nie lepsze .... , Gdzie są pługi ?!

    9 2 Cytuj
  • M G 14 sty 2012

    Do kogo wogóle macie pretensje , mi się wydaje że chyba do samej 'pani pogody' bo ni z tąd ni z owąd w styczniu sypnęła śniegiem... I co...? zdziwieni? Jak do tej pory to kierowcy i drogowcy dziękować powinni za taką zimę bo nieraz już od listopada dawała w kość.
    A drogowcy czy zaskoczeni , nie sądzę. Przy tak intensywnych ciągłych opadach śniegu nie jest możliwe natychmiastowe doprowadzenie dróg do poziomu czarnego asfaltu no chyba że co drugi samochód na ulicach to piaskarka z pługiem. Co tu dużo gadać , zima i tyle , nie pierwsza i nie ostatnia. Trzymajcie się drogi!! ;)

    9 10 Cytuj
  • 14 sty 2012

    Nareszcie spadł śnieg:)Lubie jak pada śnieg .Można zrobić orła :D Ziemia nasiąknie wodą.
    Wszystkim kierowcą życzę spokoju ,a drogowcą cierpliwości- albo na odwrót. Jeszcze nie jest tak źle- da się jeździć.

    8 6 Cytuj
  • 14 sty 2012

    [quote=gość: piotrr] gość: ytu napisał/a: Drogowców zaskoczyła zima jak zawsze!!!! Sypie od wczoraj a ulice wyglądają jak pobojowisko lodowe, kto ma sie tym zająć? do ilu ma dojść wypadków żeby ktos łaskawie wyjechał i odśnieżył ulice. Kazimierza wielkiego główna ulica Myślenic a co na niej jest? Sam lód.
    Przypominam artykuł który pojawił sie w roku 2011 dotyczący odśnieżania ulic. Ja swój telefon wykonałem i nic, reszta leży też w waszych rękach...
    http://miasto-info.pl/myslenice/4295,spadl-pierwszy-snieg-zobacz-kto-odsnieza-drogi-w-twojej-miejscowosci.html
    to jest dział dla okolic, nie miasta Myślenice. [/quote]

    Tak? to chyba czytać nie umiesz.. MIASTO I GMINA MYŚLENICE. pisze wyraźnie.

    1 4 Cytuj
  • 15 sty 2012

    [quote=gość: ytu] gość: piotrr napisał/a: gość: ytu napisał/a: Drogowców zaskoczyła zima jak zawsze!!!! Sypie od wczoraj a ulice wyglądają jak pobojowisko lodowe, kto ma sie tym zająć? do ilu ma dojść wypadków żeby ktos łaskawie wyjechał i odśnieżył ulice. Kazimierza wielkiego główna ulica Myślenic a co na niej jest? Sam lód.
    Przypominam artykuł który pojawił sie w roku 2011 dotyczący odśnieżania ulic. Ja swój telefon wykonałem i nic, reszta leży też w waszych rękach...
    http://miasto-info.pl/myslenice/4295,spadl-pierwszy-snieg-zobacz-kto-odsnieza-drogi-w-twojej-miejscowosci.html
    to jest dział dla okolic, nie miasta Myślenice.

    Tak? to chyba czytać nie umiesz.. MIASTO I GMINA MYŚLENICE. pisze wyraźnie. [/quote]

    Nie dość, że nie rozumiesz słowa pisanego, to jeszcze szczekasz. Sprawdź sobie dokładnie, w jakim wątku i w końcu w jakim dziale swoje mądrości odnośnie ulic w Myślenicach umieszczasz i nie kłap więcej. Proszę.
    Miasto i gmina Myślenice nic z tym nie ma wspólnego. Skąd takie barany się biorą?

    1 8 Cytuj
  • 15 sty 2012

    Jak się jeździć nie umie to każda pogoda przeszkadza. Śniegu nie było to każdy narzeka, spadł śnieg to wszyscy mają pretensje. Nikomu nie dogodzi.

    5 6 Cytuj

Odpowiedz