Forum » Okolice

ZAWADA - kanalizacja 2012/2013 ?

  • 7 mar 2012

    Witajcie,
    Chciałem zapytać kiedy zostanie ostatecznie podłączona do oczyszczalni w Krzyszkowicach sieć kanalizacyjna w miejscowości Zawada?
    Mówi się na wsi o miesiącu lipcu/sierpniu 2012 r., ale czy ktoś ma bardziej sprawdzone informacje?

    1 2 Cytuj
  • 8 mar 2012

    Takiej odpowiedzi szukaj w UMiG Myślenice ,a nie na forum:) ( ilu forumowiczów tyle odpowiedzi)

    5 1 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=gość: olaaa] Takiej odpowiedzi szukaj w UMiG Myślenice ,a nie na forum:) ( ilu forumowiczów tyle odpowiedzi) [/quote]

    Dlatego prosiłem o sprawdzone informacje, ale dzięki :-) Już się z UMiG skontaktowałem.

    1 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=HOWARD] gość: olaaa napisał/a: Takiej odpowiedzi szukaj w UMiG Myślenice ,a nie na forum:) ( ilu forumowiczów tyle odpowiedzi)

    Dlatego prosiłem o sprawdzone informacje, ale dzięki :-) Już się z UMiG skontaktowałem. [/quote]

    skoro już wiesz to podziel się wiedzą. kurde jak sam pyttales to bylo dobrze, a po rozmowie z umig juz sie nie podzielisz ;/

    1 1 Cytuj
  • 9 mar 2012

    oby jak najpóźniej podłączyli..

    1 1 Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=gość: mar] oby jak najpóźniej podłączyli.. [/quote]

    Hmm, a to dlaczego?

    Cytuj
  • 9 mar 2012

    opłaty wzrosną zdecydowanie..

    Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=gość: mar] opłaty wzrosną zdecydowanie.. [/quote]

    Aaaa no to już są skutki rozwoju cywilizacyjnego :-)

    Kiedyś było tak:

    rishabhkaul.in/blog/wp-content/uploads/2009/12/African_toilet.jpg

    Cytuj
  • 9 mar 2012

    [quote=gość: mieszkanka zawady]
    skoro już wiesz to podziel się wiedzą. kurde jak sam pyttales to bylo dobrze, a po rozmowie z umig juz sie nie podzielisz ;/ [/quote]

    W sumie racja - każdy może o to samo zapytać urząd (telefonicznie, mailowo, albo sprawdzić zapisy w dostępnej dokumentacji przetargowej), więc krótko napiszę, że zgodnie z zawartą umową z Wykonawcą robót, zakończenie budowy jest planowane na koniec września bieżącego roku.
    Uzyskałem także informacje, że na dzień dzisiejszy prace przebiegają zgodnie z zatwierdzonym przez Inspektora Nadzoru oraz Zamawiającego harmonogramem robót budowlanych.

    Tylko tyle i aż tyle :-)

    Cytuj
  • 12 mar 2012

    Tak jeszcze w temacie - ostateczne... planowane uruchomienie kanalizacji w Zawadzie nastąpi początkiem 2013 roku (po zimie).

    1 Cytuj

Odpowiedz