Forum » Okolice

u kogo ubezpieczyć majątek, jaki agent?

  • 14 maj 2012

    Pytanie jak w temacie do jakiego agenta się udac żeby w jakiejś pewnej firmie ubezpieczyć dom i samochód- tak żeby później nie było jakis jaj że nie chca wypłacać odszkodowan, polećcie kogos solidnego.

    1 6 Cytuj
  • 14 maj 2012

    fakt idzie lato czas burz i innych anomalii pogdowych więc trzeba będzie coś poszukać

    2 6 Cytuj
  • 14 maj 2012

    moim zdaniem omijać duże multiagencje w których pracownicy sprzedaają cokolwiek byle by tylko sprzedać

    2 1 Cytuj
  • 15 maj 2012

    widać ze uzytkownik monik nie ma bladego pojęcia o funkcjonowaniu multiagencji..
    Tak, że lepiej by było się nie odzywać w temacie w którym się jest zielonym.
    Mnie akurat, od dluższego czasu obsługuje multiagent, przedstawia mi kilka wariantów, a ja wybieram sama.
    Tak że decyzja należy do mnie nic nie jest mi narzucone z góry "byle by tylko sprzedać".
    A że jestem z mojego agenta bardzo zadowolna bardzo chętnie go polecę:)

    4 Cytuj
  • 15 maj 2012

    Ciekawy temat, może poda ktoś zaufanego agenta który dojezdza do klienta?

    1 1 Cytuj
  • 15 maj 2012

    Agenci, do BOJU...

    1 Cytuj
  • 15 maj 2012

    multiagent ok ale nie pracownik etatowy w multiagencji, któś kto pracuje na siebie bardziej się stara niż etatowiec, który dziś jest w branży jutro nie

    Cytuj
  • 16 maj 2012

    [quote=gość: Mietek Z] Ciekawy temat, może poda ktoś zaufanego agenta który dojezdza do klienta? [/quote]
    Z autopsji wiem że polisy komunikacyjno majatkowe bardzo cieżko spisuje się w domach klientów koniecznośc dostępu do internetu, drukarki, skanera itp lepiej sobie poszukać kogoś kto ma biuro i prowadzi je tak jak koleżanka mówiła jednoosobowo... pracowałem w tej branży więc wiem jak to wygląda od środka...

    Cytuj
  • 16 maj 2012

    Ja tez pracuje w tej branzy i wiem jak to wyglada od srodka kolego! Jesli chcesz byc agentem ktory dziala glownie w terenie i chce byc szanowanym,to drukowanie polis u klientow nie powinno byc dla Ciebie problemem, koszt laptopa z mobilnym internetem i przenosna drukara miec powinienes! Dla mnie nie jest to glowny problem,klienci tez sa zadowoleni! Dzishaj kompleksowa obsluga klienta z dojazdem do domu to standart! Pozdrawiam serdecznie i w razie zaimteresowania prosze o kontakt!

    Cytuj
  • 17 maj 2012

    [quote=gość: multiagent!] Ja tez pracuje w tej branzy i wiem jak to wyglada od srodka kolego! Jesli chcesz byc agentem ktory dziala glownie w terenie i chce byc szanowanym,to drukowanie polis u klientow nie powinno byc dla Ciebie problemem, koszt laptopa z mobilnym internetem i przenosna drukara miec powinienes! Dla mnie nie jest to glowny problem,klienci tez sa zadowoleni! Dzishaj kompleksowa obsluga klienta z dojazdem do domu to standart! Pozdrawiam serdecznie i w razie zaimteresowania prosze o kontakt! [/quote]

    no tak tylko w ilu myślenickich wioskach bedziesz miał tak dobry zasięg żeby połą czyć się z internetem?

    1 Cytuj
  • 18 maj 2012

    ja ubezpieczałem sie od zawsze u nas w Pcimiu i wydawało mi sie że było dość tanio- w tym roku zawarłem trzy polisy OC u agenta w krzczonowie w OSP i mimo tego że od dawna miałem max zniżek to na tych trzech polisach zaoszczędziłem ok 500 zł względem lat poprzednich, więc jak narazie jestem mile zaskoczony- zobaczymy jak długo

    Cytuj
  • 28 maj 2012

    poszłam za radą i zamiast 950 zapłaciłam 810 więc plusik

    Cytuj

Odpowiedz