Forum » Okolice

Kamiennik się obsuwa ??

  • 5 lip 2012

    [code]Słyszałem coś że pojawiły się jakieś pęknięcia na kamienniku, a dokładniej na szczycie ??
    Chciałbym się dowiedzieć czy to prawda??
    Miałem się tam wybrać to sprawdzić ale jakoś nie mam czasu .
    [/code]

    3 7 Cytuj
  • 5 lip 2012

    Gdzie to jest?

    1 3 Cytuj
  • 5 lip 2012

    ale od której strony poręby czy lipnika?

    2 2 Cytuj
  • 5 lip 2012

    Lipnik od strony kamiennika to jedno wielkie aktywne osuwisko.
    Jak się gdzieś osuwa to musi pękać.

    4 4 Cytuj
  • 5 lip 2012

    [quote=gość: sony] ale od której strony poręby czy lipnika? [/quote]

    nie wiem dokładnie gdzie, znajomy mi mówił że gdzieś na szczycie jakieś duże pęknięcie jest i że coś tam zasłaniają siatkami .. pytam z ciekawości i nie szukam sensacji
    :)

    jeśli znajde trochę czasu to się przejde i zrobie jakąś fote jeśli to prawda a jeśli nie to przepraszam za plote :)

    5 3 Cytuj
  • 6 lip 2012

    a ja słyszałem, że kościól z lubnia poszedł na piechotę do Tokarni, widzieli go na Krzczonówce...hi hi hi

    9 13 Cytuj
  • 6 lip 2012

    Tez go widziałem :)

    4 7 Cytuj
  • 6 lip 2012

    hej jestem z tych okolic. tak naprawdę to sa pekniecia ale nie na szczycie lecz na samym dole kamiennika bo z tego co wszyscy widzieli to pekniecia powstaja na skutek pojawienia sie dzików ktore oraly ziemie wszystko sie powoli zaczyna osuwac i tam znajduje sie ich nora... pozdrawiam

    1 2 Cytuj
  • 7 lip 2012

    he, he, he
    to nie wina dzików ryjących pod Kamiennikiem ale rabunkowa gospodarka w lesie. warstwy ziemi i skały są tak ułożone, że wierzchnia warstwa schodzi. udzie wycinają drzewa na potęgę i te nie trzymają już obsuwającej się ziemi.
    jak zwykle człowiek przyczynia się do degradacji środowiska naturalnego. w tym wypadku ludzie szkodzą też samym sobie, bo niektóre domy zaczynają pękać i nie jest to okolica atrakcyjna mieszkaniowo...

    5 2 Cytuj
  • 7 lip 2012

    Co mi po Kamienniku? Niech się obsunie i będzie równina. Zobaczę co w Wiśniowej kuma wsadza do garnka!!!

    1 6 Cytuj
  • 7 lip 2012

    ej ludzie narobił ktoś hałasu a tu się okazuje że dziki ryją to chyba poznać czy jest obsunięta ziemia czy zryta ktoś jak widzę narobił paniki

    2 2 Cytuj
  • 7 lip 2012

    z innej beczki ale też TRZEMENIA jak tam te wasze żmije pełzaj ....

    2 Cytuj
  • 7 lip 2012

    To bardzo dobra wiadomość, jak się obsunie to będzie niższy i się łatwiej wyjdzie :-). Z drugiej strony zastanawiam się nad otwarciem wątku pt. najbardziej durny temat na forum, ten miałby duże szanse.

    4 Cytuj
  • 7 lip 2012

    Po płaskim żmija Cie szybko nie dopadnie. No chyba ze z Trzemeśni te są wyjątkowo jadowite i wredne.
    "Zalecam umiarkowane zalecanie"

    3 2 Cytuj
  • 8 lip 2012

    ehh... noo paniki właśnie ktoś tylko narobił... haha ja nie wiem ktoś nie dosłyszał czegoś później pol przekręcił pol swojego dodał
    i wyszła plotka;))

    2 1 Cytuj

Odpowiedz