Forum » Okolice

Zalew Dobczycki - Apel!

  • 10 cze 2013

    Zalew Dobczycki, mimo iż nie wolno przebywac na jego obszarze to gdy tylko słońce mocniej przygrzeje na plaże wychodzi masa ludzi, czy to posiedzieć czy popływać, nacieszyć sie urokami tego cudownego miejsca. Jednak zachowanie części z nich jest karygodne, w miejsach gdzie regularnie przychodzą wypocząć zostawiają sterty śmieci, logika tych ludzi doprowadzi do zaśmiecenia całego terenu zalewowego. Nie rozumiem jak można żyć w takim "gnoju", ludzie ogarnijcie sie troszkę, pomyślcie przyszłościowo i weźcie śmieci ze sobą. Nawet idąc plażą warto schylic sie po leżącego śmiecia i wyrzucic go w miejsce ku temu przeznaczone. Zadbajcie o środowisko i miejsce wypoczynku, każdy chciałby odpocząć na łonie natury nie śmieci.
    Pozdrawiam!

    36 Cytuj
  • 10 cze 2013

    i jeszcze kupki po pieseczkach niech posprzątają.
    Ps. ostatnio w wdepnąłem i tak się Wku........m, że nie chcielibyście słyszeć moich słów

    12 4 Cytuj
  • 10 cze 2013

    chciałem dodać,że ów zdarzenie,miało miejsce w Myślenicach.

    7 1 Cytuj
  • Andrzej 10 cze 2013
    ziomal1 napisał/a:

    i jeszcze kupki po pieseczkach niech posprzątają.
    Ps. ostatnio w wdepnąłem i tak się Wku........m, że nie chcielibyście słyszeć moich słów

    No nad zalewem to niech sobie psy robią kupki spokojnie, jak już tam zawędrują. Poza tym w trawie może być ciężko kupkę wyczaić.

    4 11 Cytuj
  • 10 cze 2013
    ziomal1 napisał/a:

    chciałem dodać,że ów zdarzenie,miało miejsce w Myślenicach.

    zalew nie sięga do myślenic

    6 7 Cytuj
  • Andrzej 11 cze 2013
    pawcio napisał/a:

    ziomal1 napisał/a:chciałem dodać,że ów zdarzenie,miało miejsce w Myślenicach.zalew nie sięga do myślenic

    No chyba, że popada :D

    5 3 Cytuj

Odpowiedz