Forum » Okolice

Speluna!!

  • 20 sie 2013

    Hej, może to głupie a nawet niektórzy pomyślą że na pewno głupie ale pilnie potrzebuję się dowiedzieć gdzie są jakieś bary, piwiarnie a najlepiej speluny w okolicy Myślenic? Może ktoś zna w okolicy Wieliczki? Gdowa? Lubnia? Kalwarii? Dobczyc? Każda informacja będzie dla mnie cenna :) Może w miejscowościach w jakich mieszkacie coś podobnego się znajduje pomóżcie :) Z góry dzięx.

    6 13 Cytuj
  • 21 sie 2013

    ...największa speluna wg mnie to Złota Podkowa na skrzyżowaniu Armii Krajowej i Słonecznej w Myślenicach.

    24 4 Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 21 sie 2013

    I goralka na pilsudskiego kolo carrefour`a

    15 2 Cytuj
  • 21 sie 2013

    Jeszcze jakieś propozycje? Za te dwie dziękuję :)

    2 Cytuj
  • TRUSICA TRUSICA 21 sie 2013

    Baran na 3-bo maja

    5 5 Cytuj
  • 21 sie 2013

    Paola koło Green Baru

    6 4 Cytuj
  • 22 sie 2013

    A coś poza Myślenicami kojarzycie?

    2 Cytuj
  • Pietja 22 sie 2013

    Co to jest speluna? Po czym rozróżnić się spelunę od baru piwnego ?

    3 4 Cytuj
  • 22 sie 2013

    ktoś tu na forum często powtarza,ze wujek google jest zawsze pomocny;)
    1.Speluna
    obskurny bar, lokal niskich lotów, w którym przesiaduje specyficzne towarzystwo

    - Byłem wczoraj w tej lumpiarskiej piwiarni przy torach.
    - I jak było?
    - Paru meneli, straszna speluna ale przynajmniej piwo mają tanie...

    10 1 Cytuj
  • 22 sie 2013

    Do Mohikanin. Jak nie wiesz co to speluna to poszukaj lokalu w którym śmierdzi moczem, jest dziura w stole, popielniczka z puszki, leją piwo i siedzą lumpy!! Jeśli znajdziesz lokal który charakteryzuje się choć jednym z epitetów to znaczy że znalazłeś spelunę i daj znać gdzie to było!!

    A żeby uprzedzić Twoje pytanie: KTO TO JEST LUMP? To wyjaśniam od razu że to Stary pijaczyna nocujący pod delikatesami :p

    9 1 Cytuj
  • 22 sie 2013

    hahaha.......bedzie problem ,bo jest zakaz palenia a starego pijaczyny nocujacego pod delikatesami sac czasami jak uziera na najtanze wino a nie na piwo w spelunie

    1 Cytuj
  • 22 sie 2013

    sorki za bledy -niedopatrzenie i pooooooszlo-ups
    mialo bys stac i uzbiera

    1 Cytuj
  • 22 sie 2013

    Dobra, dobra! Dość dyskusji :) Bo mnie bary interesują a nie pogaduszki :P Jeszcze jakieś propozycje??

    2 2 Cytuj
  • 23 sie 2013

    a tak z ciekawości to po co Ci te informacje ?

    2 1 Cytuj
  • Moriss Moriss 23 sie 2013

    Kolo STS-a w piwnicy:D Jak toś chce ząbki zgubić albo stracić przez przypadek kase to tylko tam.

    9 Cytuj
  • 23 sie 2013

    siedem smaków na zarabiu

    24 6 Cytuj
  • Justyna xxx 23 sie 2013

    A to przypadkiem nie restauracja??

    4 9 Cytuj
  • 25 sie 2013

    Nie macie już żadnych pomysłów?? Na żadnej wsi niema barów???

    1 2 Cytuj
  • Magdalena 25 sie 2013

    Naslu - wygrałeś internety :P

    2 2 Cytuj
  • Kinga 30 wrz 2013

    Największa speluna to Stach w Tenczynie. Biją tam ochroniarze kobiety, przydałby się ktoś kto zamiesza trochę w ich zdemoralizowanym lokalu. Kradzież jest tam na 1 miejscu, a ochroniarz Wojtek to damski bokser.

    17 2 Cytuj
  • Adolf Popartyopopulos 1 paź 2013
    andrzej_golota napisał/a:

    I goralka na pilsudskiego kolo carrefour`a

    SZPIK HARDCORE BAR

    2 2 Cytuj
  • 2 paź 2013
    Prozac napisał/a:

    andrzej_golota napisał/a:I goralka na pilsudskiego kolo carrefour`aSZPIK HARDCORE BAR

    Chyba ŚPIK !

    3 Cytuj
  • Magdalena 4 paź 2013

    Największa speluna jaką moje oczy widziały, to "bar na szpicu" na przeciwko pizzerii Hot Chili. Swoją drogą tam muszą panować jakieś siły nieczyste, bo jeszcze nie widziałam, żeby ktoś wychodził z tego barku o własnych siłach, równym krokiem.
    Z miejsc "spelunowatych" i absolutnie klimatycznych najlepiej wspominam "złotą podkowę" na przeciwko galerii, gdzie jest ciemno, odludnie, dymno i po prostu fantastycznie - klimat starego obskurnego baru, choć zachowany w dużym porządku.
    Jak ktoś lubi odludzia z przeznaczeniem dla niewymagających, to jest przy zjeździe na zakopiankę koło sklepu ogrodniczego Wierciaków taki mały, biały barek (nie wiem jak się nazywa), który zieje pustkami, a co jakiś czas można tam spotkać kogoś śpiącego na stole. Fajna sprawa dla lubiących takie "nory".

    4 1 Cytuj

Odpowiedz