Forum » Okolice

Polerowanie reflektorów

  • Andrzej 5 lut 2014

    Witam,

    potrzebuję wypolerować reflektory w samochodzie, bo są już mocno zżółknięte.
    Czy w Myślenicach bądź okolicy ktoś zajmuje się tym w miarę profesjonalnie?
    Będę wdzięczny za jakiekolwiek namiary.

    1 8 Cytuj
  • Rafał 8 kwi 2014

    U nas to będzie ciężko. Przynajmniej jakiś czas temu jak robiłem rozeznanie to nikt nie zajmować się polerowaniem. Nie wiem, Myślenice to czasem taką mega dziurą czarną są jeśli chodzi o niektóre sprawy. Dopiero na Śląsku zrobili mi te lampy. Jest taka firma PVL z Zabrza, która robi wysyłkowo takie rzeczy. Wysyłasz im lampy, a oni odsyłają Ci gotowe wypolerowane, z nowym lustrem w środku. Niedrogo, szybko i gwarantuję że dobrze, o czym przekonałem się na swoich lampach.

    7 Cytuj
  • 9 kwi 2014

    nie wiem jak robią ale w cenniku maja taka usługę na myjni koło dekady przy nowej stacji cena 60zł

    8 Cytuj
  • 9 kwi 2014

    A jak wygląda kwestia UV po takiej polerce? Czy to się jakoś zabezpiecza? Jak?

    1 2 Cytuj
  • Andrzej 9 kwi 2014

    Dostałem na priv info, kto może się podjąć takiej fuchy, ale kumpel szwagra zaproponował polerkę za browara, więc skorzystałem. Samochód mam stary, wkrótce będzie pełnoletni, więc starałem się o jak najniższe koszty. Po wypolerowaniu poprawa widoczna (wreszcie widzę po deszczu drogę przed sobą).

    4 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    informacje na ten temat widziałem na stronie GUM&CAR na facebooku.

    2 Cytuj
  • 7 maj 2014

    polecam myjnie kolo dekady,solidnie wypolerowali lampy dosc mocno zmatowione!!

    2 7 Cytuj
  • 23 lis 2017

    Polecam Auto Myjnie Błysk Car Detailing
    polerują reflektory i nakładają roczne zapezpieczenie

    20 3 Cytuj
  • 25 paź 2018

    Siema, podłączę się, choć raczej nie szukam, a powiem Wam, gdzie w Krakowie warto pojechać. Znacie serwis Auto Gamma? Mają w ofercie polerowanie kloszy, jak i ich czyszczenie od środka. Przypadkowo skorzystałem całkiem niedawno na urlopie, kiedy policjant przyczepił się do moich lamp. Żeby nie dostać mandatu, poszedłem się zapisać. W ciągu dwóch dni miałem wszystko ogarnięte, a do tego nie zapłaciłem dużo. Naprawdę mogę ich polecić.

    1 5 Cytuj

Odpowiedz