Forum » Okolice

Brak oświtlenia na odcinku drogi powiatowej w Osieczanach.

  • 6 paź 2010

    Wczoraj jadąc od strony osieczan do Myślenic, zauważyłem że za mostem w Osieczanach wyrósł nowy znak - ustąp pierwszeństwa z tym że zaklejony. Wszystko ok tylko nie rozumiem daty która pod nim się znajduje "od dn. 4.04.2010". Czyżby jakiś błąd bo czy nie powinno być 2011 rok ?

    Cytuj
  • adzygmunt 6 paź 2010

    Do wesoły strażak; Obszar zabudowany znak sylwetka miasta 50 km/h
    Obszar niezabudowany 90 km/h
    Chyba ze znaki pionowe mówią inaczej!!!
    Jest pytanie: W którym miejscu stoi znak: koniec Myślenic, a w którym znak Osieczany i sylwetka znaku obszaru zabudowanego.
    Do tego dochodzą kolory tablic z nazwami miejscowości zielone i białe.
    Reasumując: Dwie skocznie w tym miejscu to jak dwa grzybki w barszczu /muchomory sromotnikowe/

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    nie licytujmy się o 10 km i tak mało kto tego przestrzega. a skocznie coraz większe !!!! naprawdę w końcu jakieś małolaty po dyskotece nad ranem poszybują w krzaki i dopiero wtedy będzie płacz i zawodzenie, że można było ......

    Cytuj
  • adzygmunt 9 paź 2010

    I widzisz jak łatwo o consensus!?!

    Cytuj
  • 9 paź 2010

    Tylko co z tego wynika ???? Dziury dalej się powiększają.

    Cytuj
  • 10 paź 2010

    Co tam w Osieczanach na Zebraniu? Czy było ciekawie? Jask prezentacja?

    Cytuj
  • 10 paź 2010

    Założę się o skrzynkę spirytusu, że obiecali im budowę sali sportowej i asfaltowanie dróg (nie obstawiam tylko kolejności zadań). No i pytanie czy pan Kielan też tam był bo podobno po innych wsiach jeździ.

    Cytuj
  • - - 13 paź 2010

    RONDO, CHODNIK, NOWY ASFALT I OŚWIETLENIE TO PODSTAWA W OSIECZANACH.

    RONDO ROZPOCZĘTE - TERAZ CZAS NA OSWIETLENIE MIEDZY KOSCIOŁEM A DROGINIĄ ORAZ OD MYŚLENIC MOST I AZ DO SKLEPU W OSIECZANACH.

    CZEKAMY.

    Cytuj
  • 17 paź 2010

    To sobie czekajcie.

    Cytuj
  • 1 lis 2010

    LOS OSIECZANOS !!!THE BESTOS OF WIOSKOS ON ŚWIATOS!!kiedy zbyszek wkońcu otworzy ten ekstraśny P U B????bo mi się chce pić i jeść.

    Cytuj
  • adzygmunt 4 lis 2010

    Od mostu w Osieczanach w stronę interioru na wysokości działek "Porabia", zlikwidowane dwie skocznie te dużą i tworzącą się mniejszą. Prosta metoda, nadlali asfaltu i po sprawie. Możemy, my forumowicze piszący o tej dziurze być dumni z interwencji, Ale, ale...
    Gdyby nie wybory, dziury tkwiłyby nadal jak było przez lat kilka.
    Panie Monte Grabi, demokracja tuczonej świni już się nie sprawdza. Gdyby naprawił pan ten koszmar rok, czy dwa wcześniej, tych słów nie napisałbym. Dzisiaj metoda: zaklejone dziury to powinniście być zadowoleni już się nie sprawdza. Już nawet pełne koryto nie przesłoni widoku na poprzednie puste lata.
    Demokracja tuczonej świni no, no no!!! Pełne koryto i mordy w nie i...głosować na mnie, ho, ho!

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    uprasza się o nie zaśmiecanie tematu wiadomościami, tudzież osobistymi wycieczkami, nie związanymi z tematem :)

    Cytuj
  • adzygmunt 4 lis 2010

    A dlaczego osobistymi wycieczkami? Masz jakieś wieści na ten temat? Mógłbym je poznać?

    Cytuj
  • 4 lis 2010

    Adz ma rację ,gdyby nie wybory nawet palcem by nie kiwnęli a tak to roboty pełną parą a potem wychodzą takie fuszerki jak chodnik w Osieczanach .
    Parę lat temu pisałem 'jak oni to robią że na koniec kadencji znajdują pieniądze na rzeczy o które ludzie nie mogli się doprosić?
    Oby te wszystkie prace nie były na kredyt?

    Cytuj
  • 10 lis 2010

    a co Gajda zrobił dla Osieczan????

    Cytuj
  • 10 lis 2010

    a co zrobił Tadeusz SS a taż startuje z Osieczan

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    Pan Sawicki dał pracę dla mieszkańców Osieczan, a w tej chwili takie bezrobocie to się dużo liczy, mieć pracę na miejscu.

    1 Cytuj
  • 11 lis 2010

    Chyba sie czymś przytrułem:/ Kleiłem rano buty, może to przez ten klej :(:(

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    [quote=333]a co zrobił Tadeusz SS a taż startuje z Osieczan[/quote]

    Miało być rzetelnie bez pomówień, a widzę że ktoś nie zadał sobie nawet odrobiny trudu aby przeczytać inne temety na miasto-info, pomimo tego iż stworzono nawet oddzielny artykuł.
    Nic dodać, nic ująć.
    A miało być normalnie...

    http://www.miasto-info.pl/myslenice/wybory-2010-kandydaci-na-radnych-powiatowych

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    Niech da jeszcze drogę zacny jegomość

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    Pan Sawicki dał pracę dla mieszkańców Osieczan, a w tej chwili takie bezrobocie to się dużo liczy, mieć pracę na miejscu.
    A co miał sam klatki robić?Przedsiębiorca dając zatrudnienie myśli o tym aby zarobić a nie o tym aby kogoś uszczęśliwić.Zakłady są po to aby produkować a nie uszczęśliwiać ludzi i nie róbcie ze mnie idioty że ktoś zakłada firmę żeby uszczęśliwiać ludzi.On zakłada firmę bo widzi w tym interes dla siebie i swoich bliskich tak samo politycy idą po władzę nie po to aby pogorszyć swój byt i dodać sobie obowiązków.

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    No to idąc tym tokiem rozumowania to przedsiębiorcy z "kliki "Ostrowskiego też dają pracę ludziom, więc nie są ani lepsi ani gorsi od pana z klatkami.
    Aha UDANEGO WYPOCZYNKU ŻYCZĘ !!!

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    No to idąc tym tokiem rozumowania to przedsiębiorcy z "kliki "Ostrowskiego też dają pracę ludziom
    Wesoły strażaku i tu się z tobą muszę zgodzić i dodać że słyszałem że podobno dobrze płacą.

    Cytuj
  • 14 lis 2010

    Jeśli chodzi o oświetlenie drogi Droginia - Osieczany to z tego co się orientuję to inwestycja byłaby już rozpoczęta gdyby niestety nie ciemnogród jaki jeszcze panuje na wsiach. Niektórzy mieszkańcy co mają domy bądź działki przy drodze po prostu nie wyrazili zgody na wstawienie słupa przy ich posesji a na nie zawsze istnieje możliwość wstawienia go w pasie drogowym i trzeba wejść na prywatne posesje. Niestety już taka jest niektórych mentalność że chcieliby wszystko i narzekają na to że w ich miejscowościach nic się nie robi ale jak przyjdzie co do czego to stwarzają problemy i nie rozumieją że w tym przypadku chodzi o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi ich również

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Pracownicy u pana S T mogą teraz dorobić na drugą zmiane , podobno powiększył działalność o propagandę , i zaśmiecanie ulotkami i plakatami

    Cytuj

Odpowiedz