Forum » Okolice

Darczyńcy z osp polanka

  • ten triggers 15 kwi 2014

    nawet nie zdążyłem otworzyć popcornu... :(

    9 8 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    jerzyk piszesz że osp mu dało użyteczność na pewnych warunkach,to wynika że jesteś zorientowany .chciałam ci powiedzieć że remiza i teren wokół niej nie jest własnością zarządu osp tylko całej wsi,a zarząd ma tym zarządzać a nie bawić się w rozdawnictwo,tymbardziej że ta społeczność składa się w części na to.a zarząd jak chce to niech sobie użycza ale swoją własność bo za chwilę użyczą samochodu żeby sobie gnojówe wywieźć.

    20 41 Cytuj
  • 16 kwi 2014
    DONATA napisał/a:

    jerzyk iszesz że osp mu dało użyteczność na pewnych warunkach,to wynika że jesteś zorientowany .chciałam ci powiedzieć że remiza i teren wokół niej nie jest własnością zarządu osp tylko całej wsi,a zarząd ma tym zarządzać a nie bawić się w rozdawnictwo,tymbardziej że ta społeczność składa się w części na to.a zarząd jak chce to niech sobie użycza ale swoją własność bo za chwilę użyczą samochodu żeby sobie gnojówe wywieźć.

    I znowu sianie propagandy i kłamstwa !
    Po pierwsze otóż strażnica jest własnością nie wsi ale w 100% Ochotniczej Straży Pożarnej w Polance jako instytucji tak jak w każdej innej wsi a strażacy w niej zapisani spośród siebie wybierają zarząd który ją reprezentuje.
    Po drugie każdy strażak co miesiąc tez się na nią składa nie licząc pracy jaką w nią wkłada oraz czasu jaki poświęca
    Po trzecie ma pani możliwość wszystko sprawdzić u źródła ale oczywiście nie bo o co lepiej obgadać obsmarować, kłamać na cały Powiat od przykrywką, incognito bo "po to jest forum" jak ani napisała wcześniej. Moim zdaniem forum jest po to żeby rozmawiać na poważne tematy KULTURALNIE i MĄDRZE a NIE BOJCZYĆ !
    Po czwarte nie wiem czy ani wie że za zniesławienie lub znieważenie (art. 212 lub art. 216 Kodeksu karnego). Jeśli dana osoba używa do zniesławienia środków masowej komunikacji (np. Internetu), sąd może wymierzyć grzywnę, karę ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

    To wszystko jest do sprawdzenia ale trzeba CHCIEĆ i mieć odwagę !!!

    39 19 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    I jeszcze jedno przez takie wpisy jak ani cały Powiat a może i dalej śmieją się z pani "zorientowanej" ale co gorsze z Polanki.....

    39 18 Cytuj
  • 16 kwi 2014

    zainteresowany wg.mnie to powinieneś napisać donacie jak jest naprawdę i utrzeć te niepotrzebne dyskusje a nie straszyć paragrafami

    21 25 Cytuj
  • 16 kwi 2014
    toko napisał/a:

    zainteresowany wg.mnie to powinieneś napisać donacie jak jest naprawdę i utrzeć te niepotrzebne dyskusje a nie straszyć paragrafami

    właśnie napisałem , donata tylko w jednym ma racje że pozwolili mu przejeżdżać a nie
    "podobno" a reszta to kłamstwa na które nie można pozwolić a "paragrafy" mają charakter czysto informacyjny ot tak jakbyś nie wiedział tyle w temacie

    32 19 Cytuj
  • 17 kwi 2014

    DONATA to jak ci przeszkadza że ta osoba sobie przejedzie koło strażnicy raz na miesiąc a ci pijaki którzy piją na balkonie w strażnicy to już ci nie przeszkadza?

    29 12 Cytuj
  • 19 kwi 2014

    ZAINTERESOWANY HAHAHAHA .droga z kostki fakt zrobiona dla kolesia.a gdzie są stęple.deski foszty.i inne materiały budowlane?ooooo co odp.; nic bo zniknęły co miesiąc dostajecie kasę od mieszkańców około 6tys, plus dotacje z gminy.i od sponsorów,i oczywiście materiały budowlane przecież też dostaliście za darmo(nie wszystkie) ludzie za tą kasę powinien być hotel minimum o standardzie Hiltona a nie "kurnik" który jest mały.Wszystkie miejscowości okoliczne się śmieją.że jeszcze nie wybudowane i tyle kasy już poszło.Dzięki Bogu że wybrał Mojżesza a nie "prezesa"straży na budowniczego Arki bo byśmy się wszyscy potopili

    19 30 Cytuj
  • 19 kwi 2014

    acha zapomniałem;pozdrawiam córki "prezesa" które tu się tak prężnie wypowiadały :-) i pana M. czołowego strażaka szkło do ręki będę dziś na balkonie w strażnicy to pogadamy oj

    18 31 Cytuj
  • 19 kwi 2014
    kumi napisał/a:

    ZAINTERESOWANY HAHAHAHA .droga z kostki fakt zrobiona dla kolesia.a gdzie są stęple.deski foszty.i inne materiały budowlane?ooooo co odp.; nic bo zniknęły co miesiąc dostajecie kasę od mieszkańców około 6tys, plus dotacje z gminy.i od sponsorów,i oczywiście materiały budowlane przecież też dostaliście za darmo(nie wszystkie) ludzie za tą kasę powinien być hotel minimum o standardzie Hiltona a nie "kurnik" który jest mały.Wszystkie miejscowości okoliczne się śmieją.że jeszcze nie wybudowane i tyle kasy już poszło.Dzięki Bogu że wybrał Mojżesza a nie "prezesa"straży na budowniczego Arki bo byśmy się wszyscy potopili

    kumi napisał/a:

    acha zapomniałem;pozdrawiam córki "prezesa" które tu się tak prężnie wypowiadały :-) i pana M. czołowego strażaka szkło do ręki będę dziś na balkonie w strażnicy to pogadamy oj

    Widzę, że masz duże braki w wiedzy bo pomyliłeś Mojżesza z Noe, oj ale pewnie dotrzymałeś obietnicy z balkonem o czym wcześniej pisałeś więc pewnie Ci się rozmazywały literki .....! Co do ostatniego zdania to licz się ze słowami i miej kultury w sobie trochę. Jeśli uważasz, że zniknęły jakieś materiały to po pierwsze powinieneś to zgłosić a jeśli nie to może masz interes żeby niesłusznie oskarżać strażaków, co i siać propagandę??? Poza tym balkon na strażnicy nie jest do picia, idź sobie do miejsc gdzie możesz to robić a szanuj coś co ma w przyszłości wszystkim służyć i szanuj nas wszystkich którzy się na to składamy i pracujemy na to!

    35 18 Cytuj
  • 20 kwi 2014

    zainteresowany napisał że strażnica jest tylko nasza strażaków a nie mieszkańców...i jak ma służyć chcemy aby tam było przedszkole.maluszki będą miały fajnie jak zawyją syreny.i może zrobimy tam wesela? widziałeś sale.ile ludzi pomieści?a dółe jak jesteś strażakiem to wiesz że będzie tylko dla nas.

    18 33 Cytuj
  • 20 kwi 2014

    oj sorki fakt chodziło o NOE,literówka.komu mamy zgłosić?ok przyjdzie kontrola .I CO JAK MÓWIĄ W REKLAMIE Z Adamczykiem jestem strażakiem chodzę na prawie wszystkie zebrania i wiem co się dzieje.wiem ile już kasy zebrano i wiem dlaczego panika Składamy ile lat oblicz ile średnio co miesiąc od mieszkańców kasy dostajemy,ile dostaliśmy od gminy,sponsorów i Ue.już wiesz mam nadzieje że sobie pomnożyłeś I PEWNIE WYSZŁA NIEZŁA SUMKA..INTERESOWANYCH

    18 33 Cytuj
  • 20 kwi 2014

    DONATA ruszyła gniazdo os.ale ma racje.....a my wszyscy skoczyliśmy na nią....dlaczego znów zwalimy na Polaków naturę?może na Smoleńsk tak to wina ruskich...zgłaszam ten temat do moderatora aby go usunął.nic nie wnosi tak jak ta dyskusja jestem strażakiem z 12letnim stażem...i gwarantuje nie tak miał wyglądać budynek zmieniliśmy go przez tych parę lat.przez przyrodę tak przyrodę a to ziemia się obsuwała a to a siamto.nikt się nie pytał mieszkańców co sądzą I DOWIADUJEMY SIĘ ŻE TO NIE ICH STRAŻNICA.dają kasę na twór który nie jest ich.na początku budowy chodziłem pracować na niej ale później przecież zatrudnialiśmy pracowników.MAM ŻAL BO WIEM CHYBA KTO SIĘ WYPOWIADA W SPRAWIE STRAŻNICY ALE MYŚLAŁEM ŻE BUDUJEMY JĄ DLA NAS WSZYSTKICH.WIEM ŻE JEST MAŁA WIEM ŻE NIE SPEŁNIA WSZYSTKICH OCZEKIWAŃ ALE MIAŁA BYĆ NASZA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW.CHCIAŁBYM ABY ZAMKNĄĆ TEN TEMAT I TAK NIC NIE BĘDZIE Z TEJ DYSKUSJI GDYŻ NIE WYPOWIADAJĄ SIĘ MIESZKAŃCY POLANKI.CZŁOWIEK RÓŻNI SIĘ OD CZŁOWIEKA I TO JEST PIĘKNE.NIE ZGADZAMY SIĘ--------NIKT NIE PYTA ZAINTERESOWANYCH ALE TAK NIESTETY DZIEJE SIĘ W POLSCE.....MOŻE POJECHAŁEM TROCHĘ PO BANDZIE I ZBYT OSOBIŚCIE TO POTRAKTOWAŁEM ALE TO MNIE DOTYCZY....I WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW I NIE TYLKO TYCH CO DAJĄ DAWALI LUB NIE....DOTYCZY TYLKO POLANKI RÓŻNIMY SIĘ ALE ZAWSZE POTRAFIMY SIĘ DOGADAĆ NIE ZAWSZE MERYTORYCZNIE CZASEM KRZYKIEM PRZEKLEŃSTWEM ALE ZAWSZE POTRAFIMY

    20 33 Cytuj
  • 20 kwi 2014

    A dlaczego zamykać temat jak właśnie takie spory są najciekawsze?Pokazują jacy jesteśmy naprawdę a nie pozowane fotografie lokalnych działaczy z władzą jak to ma miejsce w GM i innych mediach.Życie nie jest takie piękne jak go inni malują jest w nim miejsce i na zawiść,podkładanie świń ale i na prawdę .Gdyby nie takie tematy nigdy nie dowiedzielibyśmy się o wielu przekrętach lokalnych działaczy czy lokalnych wojenkach o władzę.Cenzura czy zamknięcie tematu tylko przydusi ogień ale dym będzie dalej.

    15 27 Cytuj
  • 20 kwi 2014

    kumi strażak obnaża jak działają władze w osp.dla kogo ta remiza ? chyba nie dla nas.a jeżeli zainteresowanemu przeszkadza spożywanie na balkonie to przecież dostał za coś użytkowanie tej drogi-może za cieciowanie.to niech cieciuje i wywiązuje się z umowy.albo napisze co ma robić w zamian za użytkowanie,bo dużo pisze on i jego znajomi(hasan) ale nie mam jasnej odpowiedzi ZA CO/

    19 33 Cytuj
  • 20 kwi 2014

    Jak tak czytam wasze ostatnie wpisy to normalnie się nie mogę nadziwić jacy inteligentni ludzie mieszkają w Polance. Mylić Mojżesza z Noe.... ,nieumiejętność czytania innych komentarzy ze zrozumieniem... można by tak wymieniać bez końca. Ludzie proponuję wrócić się do szkoły, a nie przesiadywać na forum i obrabiać tyłki innym. Bo nie zdajecie sobie z tego sprawy jak się kompromitujecie!!! Dalibyście sobie spokój chociaż przez okres świąteczny! Założę się, że większość z was pójdzie jutro prędko do komunii - brak słów....

    30 21 Cytuj
  • 20 kwi 2014

    słuchaj kobieto veron.widzę że nic nie zrozumiałaś...to przykre....sądząc po Twych wpisach masz mniej niż 20 lat .A I JESZCZE JEDNO MÓWIĄC O ARCE MÓWIŁEM O TYM;I uczynią arkę z drzewa akacjowego; jej długość będzie wynosiła dwa i pół łokcia; jej wysokość półtora łokcia i jej szerokość półtora łokcia.
    I pokryjesz ją szczerym złotem wewnątrz i zewnątrz, i uczynisz na niej dokoła złote wieńce.
    Odlejesz do niej cztery pierścienie ze złota i przymocujesz je do czterech jej krawędzi: dwa pierścienie do jednego jej boku i dwa do drugiego jej boku.I TO BYŁA ARKA PRZYMIERZA.CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM KOBIETO VERON........i chodziło mi cytując przypowieść o zgodę i dialog....więc nie o arkę ze zwierzątkami MARSZ DO SZKOŁY....DOUCZYĆ SIĘ...AŻ ŻAL ŻE muszę pisać te słowa ALE OBRABIAĆ TYŁKI ZNACZY OBGADYWAĆ W SLANGU. A TU NIKT NIE OBGADUJE BO WYPOWIADA SIĘ NA FORUM I KAŻDY MOŻE TO PRZECZYTAĆ CZYLI PUBLICZNIE ZROZUMIAŁAŚ.....CO DO KOMUNII CO TO MA WSPÓLNEGO Z WYPOWIEDZIAMI? WEJDŹ NA WUJKA GOOGLE WPISZ WARUNKI PRZYJĘCIA KOMUNII TO ZROZUMIESZ

    17 38 Cytuj
  • 24 kwi 2014
    DONATA napisał/a:

    kumi strażak obnaża jak działają władze w osp.dla kogo ta remiza ? chyba nie dla nas.a jeżeli zainteresowanemu przeszkadza spożywanie na balkonie to przecież dostał za coś użytkowanie tej drogi-może za cieciowanie.to niech cieciuje i wywiązuje się z umowy.albo napisze co ma robić w zamian za użytkowanie,bo dużo pisze on i jego znajomi(hasan) ale nie mam jasnej odpowiedzi ZA CO/

    Od hasana to ty z daleka;)jestes przebiegla donato,,,umiesz kamuflowac sie tymi swoimi tekstami,a ja i tak wiem kim jestes:#pozdrawiam cie serdecznie,a raczej pania:)

    22 12 Cytuj
  • 25 kwi 2014

    DONATA napisał/a:

    kumi strażak obnaża jak działają władze w osp.dla kogo ta remiza ? chyba nie dla nas.a jeżeli zainteresowanemu przeszkadza spożywanie na balkonie to przecież dostał za coś użytkowanie tej drogi-może za cieciowanie.to niech cieciuje i wywiązuje się z umowy.albo napisze co ma robić w zamian za użytkowanie,bo dużo pisze on i jego znajomi(hasan) ale nie mam jasnej odpowiedzi ZA CO/

    DONATA jeśli Ci przeszkadza użytkowanie tej drogi przez innych o masz problem.... jak Cię to tak bardzo irytuje to się sama zapytaj a nie licz na to, że ktoś Ci się będzie tłumaczył na forum. Bo nie ma z czego, to nie twoja sprawa!

    21 11 Cytuj
  • 25 kwi 2014

    murof-a właśnie mi przeszkadza bo ja co miesiąc daję nie na to żeby komuś drogę robić .a strażacy jak sobie tylko remize budują to po co chodzą po wsi i zbierają.

    15 23 Cytuj
  • 25 kwi 2014

    Cytat"DONATA jeśli Ci przeszkadza użytkowanie tej drogi przez innych o masz problem.... jak Cię to tak bardzo irytuje to się sama zapytaj a nie licz na to, że ktoś Ci się będzie tłumaczył na forum. Bo nie ma z czego, to nie twoja sprawa!

    Nie mój cyrk nie moje małpy ale szczytem bezczelności jest żebranie przez lata o pieniądze apotem mówienie że nie jest sprawą darczyńców jak zostały wydane.Jak przyjdą z kalendarzami to pogonić a nie dawać kasy.

    15 26 Cytuj
  • ten triggers 25 kwi 2014

    OSP są super :)

    Proszę uprzejmie o niezamykanie wątku, oraz dodatkową dawkę brudów z sikawek wziętych.
    Niech na tym zacnym portalu spotka was udzielających się użytkowników swoiste katharsis, tego wam życzy wasz ludzki druh bonobo.

    6 18 Cytuj
  • 25 kwi 2014

    Ciekawej rzeczy dowiaduję się od zainteresowanego, czyżby strażaka?. Mieszkańcy Polanki dają na budowę strażnicy i nic im do tego? Czyli strażacy mogą co miesiąc urządzać sobie balangi ze składki i wszystko będzie w porządku? Strażnica jest budowana ze składek od różnych ofiarodawców, w tym i strażaków. I chociaż na papierze strażnica jest własnością OSP Polanka to czy mieszkańcy Polanki nieformalnie są właścicielami? Jeżeli nie to niech zainteresowany zwróci wszystkie zebrane pieniądze ludziom, którzy je dali. Niech sam zapłaci taką kwotę i będzie mówił i pisał że strażnica jest własnością strażaków i tylko strażaków bo wybudowana została przez nich i sami dali pieniądze na budowę. I w tedy wara innym jak zostały wydane pieniądze. Zastanawiam się czy opinia zainteresowanego to pojedynczy przypadek czy jest to zdanie większości strażaków?

    17 22 Cytuj
  • 5 maj 2014

    zainteresowany jeżeli masz wynajętą drogę to poczuwaj się do obowiązków i posprzątaj koło strażnicy a nie żeby wynajmujący remizę sprzątali bo inaczej porośnie ta droga drzewami tak samo jak dach na starej remizie.widze ze bardzo dbają o nową remize(regularnie chodzą po składce).

    11 14 Cytuj
  • 18 maj 2014

    ile tam dzisiaj uzbierali ,bo dalej chodzą mimo tego że remiza nie jest wsi tylko osp.

    6 6 Cytuj

Odpowiedz