Forum » Okolice

Podpalenie stodoły

  • 9 maj 2014

    W ubiegłym miesiącu dzieciaki mojego sąsiada zabawiały się petardami i przez przypadek nadpaliły moja stodołę. Jak poprosiłam o mojego sąsiada o rekompensatę finansową, z nadpalenie stodoły przez jego dzieci on mnie wyśmiał. Jakie kroki podjąć żeby coś wskórać.
    Wioletta

    6 1 Cytuj
  • 9 maj 2014

    Jak masz dowód w postaci nagrania na komórce to powiedz sąsiadowi a jak to nie zadziała to na posterunek...

    7 1 Cytuj
  • 9 maj 2014

    Myślę, że nie ma sensu tracić czasu i nerwów na rozmowy z sąsiadem w szczególności że już tego próbowałaś. Najlepiej zgłosić to na policję i powiedzieć, że starałaś się załatwić tą sprawę polubownie ale nic z tego nie wyszło.

    6 Cytuj
  • 12 maj 2014

    Sprawa z powództwa cywilnego w Sądzie .

    1 1 Cytuj
  • 12 maj 2014
    piękny maryjan napisał/a:

    Sprawa z powództwa cywilnego w Sądzie .

    Sprzedać na początek stodołę może wystarczy do połowy sprawy na prawników.Na dalszy ciąg zaciągnąć kredyt.
    Po kilku latach jak kasa będzie się kończyć którejś ze stron prawnicy zaproponują ugodę.

    1 2 Cytuj
  • 12 maj 2014

    Polecam Firmę, która zajmuje się tego typu sprawami, Pomocni24. Firma działa już kilka lat na rynku, są skuteczni, rzetelni, mają bardzo dużą skuteczność, Polecam na prawdę warto!

    Pomocni24.com

    6 Cytuj
  • 12 maj 2014
    krowka123 napisał/a:

    Sprzedać na początek stodołę może wystarczy do połowy sprawy na prawników.Na dalszy ciąg zaciągnąć kredyt.
    Po kilku latach jak kasa będzie się kończyć którejś ze stron prawnicy zaproponują ugodę.

    Ostatecznie kosztami obciążyć pozwanego .

    3 Cytuj

Odpowiedz