Forum » Okolice

Wypadek Stróża

  • Eee Www 9 gru 2014

    I znowu Zakopianka zbiera żniwa ...

    2 7 Cytuj
  • 10 gru 2014

    Ktoś coś wie co się stało?

    Cytuj
  • Moriss Moriss 10 gru 2014

    Ludzie sami wybierają taniec ze śmiercią.

    9 Cytuj
  • Andrzej 10 gru 2014

    Współczuje bliskim, szkoda człowieka, ale nie usprawiedliwia to jego głupoty. Przechodzić przez ekspresówkę to niezły hardcore.
    Ciekawym, czy miał chociaż odblaski, czy był ubrany na czarno. W takiej szarówce, jak mamy obecnie, dostrzeżenie kogoś bez odblasków po zmroku jest nie lada wyczynem, zwłaszcza w miejscu, gdzie się nikt nie spodziewa człowieka na ulicy.

    21 Cytuj
  • 11 gru 2014

    Dokładnie! Piesi nie mają pojęcia, że jazda po zmroku nie nalezy do najłatwiejszych...zwłaszcza gdy pogoda nie sprzyja....Mgły opady odbijające się światło o jezdnię, oslepiające światła innych mijających nas samochodów....Często jeżdżę późnym wieczorem i powiem szczerze, że niekiedy mam ochotę albo przytrąbić, albo niekiedy zatrzymać auto wyjśc z niego i wykrzyczeć co myślę o pieszym...Ubrany na ciemno, czasem idący prawą stroną jezdni, niekiedy prawie środkiem drogi, niewidoczny...czasem zataczający się..... Prawda jest taka, że juz nie raz zdarzyło mi się w ostatnim momencie dostrzec pieszego mimo, że nie szaleję na drodze i staram się jeżdzić rozważnie i adekwatnie do panujących warunków na drodze. Niestety piesi tez sa winni .....

    26 3 Cytuj
  • 14 gru 2014

    Takich ludzi mi akurat nie żal...selekcja

    3 9 Cytuj

Odpowiedz