Forum » Okolice

SKANDAL W JASIENICY

  • 17 mar 2015

    [cytat=szaramyszka5].Nie kierowac się dobrym materialnym tylko dobrym duchowym.Korzyści to nie wszystko ,liczy się tez charakter tej osoby ,oraz jej postepowanie wobec sasiadów,oraz zaprzestanie robic ludziom krzywdy,

    dobro materialne ? Myślę że Ksiądz proboszcz to nie dorasta do pięt Ks Kanonikowi z "kierowaniem się dobrami materialnymi" !

    10 12 Cytuj
  • 17 mar 2015

    Wzywam do zaprzestania publikowania wpisów -postów o szkalujących mnie i Księdza Proboszcza treści ! Ukazane wpisy już kwalifikują się pod odpowiednie artykuły z kodeksu karnego. Ani ja ani Ksiądz nie mamy nic wspólnego z zaistniałą sytuacją. Ubolewam i jest mi bardzo przykro. Pora zainteresować odpowiednie instytucje wcześniejszymi anonimami,plakatami,wpisami i zdarzeniami. Dość tego ! ELEONORA LEJDA -KUKLEWICZ Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

    29 35 Cytuj
  • 17 mar 2015

    Winnymi wyborów w salkach katechetycznych są STRAŻACY, NATANKI I SOŁTYS natomiast pani radna i ksiądz chcieli żeby wybory odbyły się w strażnicy.

    26 10 Cytuj
  • 17 mar 2015

    Panie sołtysie to teraz ma Pan "swój SKANDAL" DZIĘKUJEMY, następnym razem niech sobie Pan zrobi w "Trzebuni" jeszcze raz DZIĘKUJEMY za funkcje reprezentatywną.

    25 22 Cytuj
  • 17 mar 2015

    dziękujemy Sołtysowi, przedstawienie skończone.

    19 21 Cytuj
  • 17 mar 2015
    Joanna Lejda napisał/a:

    Wzywam do zaprzestania publikowania wpisów -postów o szkalujących mnie i Księdza Proboszcza treści ! Ukazane wpisy już kwalifikują się pod odpowiednie artykuły z kodeksu karnego. Ani ja ani Ksiądz nie mamy nic wspólnego z zaistniałą sytuacją. Ubolewam i jest mi bardzo przykro. Pora zainteresować odpowiednie instytucje wcześniejszymi anonimami,plakatami,wpisami i zdarzeniami. Dość tego ! ELEONORA LEJDA -KUKLEWICZ Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

    Pani Eleonoro

    Gdyby pani czasem nie zauwazyła to nie mamy już komunizmu a demokrację i wolnośc słowa, internet to nie jest też medium które da się cenzurować. Pchała się pani na stanowisko publiczne więc proszę się oswoić z komentarzami o sobie. Jest pani w końcu osobą publiczną.

    Proszę również nie straszyć nikogo kodeksem karnym. Na tym forum nie szkalujących artykułów tylko krytyczna m.in. względem pani dyskusja w której każdy ma prawo uczestniczyć.

    Z wyrazami szacunku wyborca który nie głosował na panią.

    43 17 Cytuj
  • 17 mar 2015

    [cytat=m_markos] "Pchała się pani na stanowisko publiczne "
    Przecież Ta Pani sama się nie wybrała w głosowaniu.......

    18 15 Cytuj
  • 17 mar 2015

    spotkanie pojednawcze ze względu na ładną pogodę i bliskość sklepu przełożone na godz 16.00 do amfiteatru

    16 12 Cytuj
  • 17 mar 2015

    Funkcje publiczne podlegają ocenie, nie sądzę by można było zabronić ludziom dyskusji na temat ich sprawowania..:) Całe szczęście!
    Spotkanie dla wybranych, to śmieszne.. "Łojejku" gdzie ja mieszkam...

    17 6 Cytuj
  • 17 mar 2015

    A po spotkaniu pojednawczym będzie zabawa na szczytny cel, którą uświetni zespół przyszłego pana sołtysa Mietka. Ze względu na okres wielkiego postu, ksiądz prosi o abstynęcję od alkoholi powyżej 30% fundując w zamian 2 beczki lanego piwa(naturalnie z kasy parafialnej) chętnych gorąco zapraszamy!

    20 13 Cytuj
  • 17 mar 2015

    a do czego wam jest potrzebny blisko sklep?

    20 1 Cytuj
  • 17 mar 2015
    Luzak napisał/a:

    A po spotkaniu pojednawczym będzie zabawa na szczytny cel, którą uświetni zespół przyszłego pana sołtysa Mietka. Ze względu na okres wielkiego postu, ksiądz prosi o abstynęcję od alkoholi powyżej 30% fundując w zamian 2 beczki lanego piwa(naturalnie z kasy parafialnej) chętnych gorąco zapraszamy!

    Kogoś tu uszczypnęła zazdrośc.

    4 9 Cytuj
  • 17 mar 2015

    Ludzie!!! Szanujcie ludzi
    - to nie pismo Sołtysa robi pośmiewisko z naszej miejscowości
    - to nie Ksiądz robi pośmiewisko
    To robimy my takimi właśnie wpisami, wzajemnymi oskarżeniami. Miejsce owszem nie fortunne ale wybory są tajne nikt w kartę nie będzie zerkać przez ramie (a jak będzie to jest podstawa to podważenia wyniku wyboru).
    Czy to będzie strażnica czy szkoła (bardziej odpowiednie miejsca do spełnienia obywatelskiego obowiązku jakim są wybory) bądź sala nikt za Ciebie mieszkańcu nie zagłosuje i to twoja decyzja na kogo głosujesz.
    Sołtys sam niczego nie dokona jak nie będzie miał poparcia w naszej społeczności i "Naszej Radnej".

    29 6 Cytuj
  • 17 mar 2015

    Bo nie ma jeszcze sponsora chipsów

    1 1 Cytuj
  • 17 mar 2015
    Joanna Lejda napisał/a:

    Wzywam do zaprzestania publikowania wpisów -postów o szkalujących mnie i Księdza Proboszcza treści ! Ukazane wpisy już kwalifikują się pod odpowiednie artykuły z kodeksu karnego. Ani ja ani Ksiądz nie mamy nic wspólnego z zaistniałą sytuacją. Ubolewam i jest mi bardzo przykro. Pora zainteresować odpowiednie instytucje wcześniejszymi anonimami,plakatami,wpisami i zdarzeniami. Dość tego ! ELEONORA LEJDA -KUKLEWICZ Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

    Przecież każdy wie ze rozłam Jasienicy jest dzięki pani i ks.

    20 16 Cytuj
  • 17 mar 2015

    Zapraszam wszystkich którzy mają coś do powiedzenia w wyborach na sołtysa do wystartowania w nich. Sam sie zastanawiam czy nie startować. Może to być w salce katechetycznej, w szkole czy też w amfiteatrze. Czy to jest ważne gdzie odda ktoś głos, czy na kogo?

    15 6 Cytuj
  • 17 mar 2015

    To jest ważne gdzie są wybory. Po to ustala się jakieś normy i zasady. Czy gdyby np. w Jasienicy działała jakaś dajmy na to sekta i w jej obrębie kazano utworzyć lokal wyborczy, też nie było by to nic nadzwyczajnego? Kościół jest miejscem kultu osób wyznających określoną wiarę, nie miejscem sprawowania funkcji samorządowych!

    16 7 Cytuj
  • 17 mar 2015
    trojanowa napisał/a:

    To jest ważne gdzie są wybory. Po to ustala się jakieś normy i zasady. Czy gdyby np. w Jasienicy działała jakaś dajmy na to sekta i w jej obrębie kazano utworzyć lokal wyborczy, też nie było by to nic nadzwyczajnego? Kościół jest miejscem kultu osób wyznających określoną wiarę, nie miejscem sprawowania funkcji samorządowych!

    W jasienicy już działa sekta :D natanki

    17 10 Cytuj
  • 17 mar 2015

    A czy szkoła jest katolicka czy może w szkole krzyż nie wisi a strażnica tam też nie ma krzyża. Wszędzie będzie źle. Najlepiej niech każdy uda się do UMiG i niech tam odda głos bo tam jestmiejsce sprawowania funkcji samorządowych. Wtedy wybory niech trwają rok

    7 4 Cytuj
  • 17 mar 2015

    Szkoda że u nich nie zrobili lokalu. To by dopiero były jaja

    4 2 Cytuj
  • 17 mar 2015
    pozdro 600 napisał/a:

    Kogoś tu uszczypnęła zazdrośc.

    Straszna, ze względu na to że będę wtedy w pracy i nie wezmę udziału w tej debacie.

    6 Cytuj
  • 17 mar 2015
    jasienica napisał/a:

    Jak widać przeciwnicy sołtysa operuja jezykiem- szmaty, debile itp. cuda. Nigdy was nie bedzie stac na dyskusje, na rozwiazywanie problemow. dla was liczy sie tylko chamstwo, nienawisc. Widac ze jestescie przy boku radnej ktora potrafi skupic wokol siebie ludzi pozbawionych wlasnego zdania i myslenia. niech wami mianipuluje dalej.pozdro

    Hhehe ci co wyzywają mają świętą racje :) I ja jestem jednym z nich . Bo co wam to przeszkadza że odbywa się to w salce? Jakby to był ks.kuliga to by żadnego skandalu nie było. Założę sie na 100 %... A po drugie to stać nas na dyskusje tylko wolimy was poprzezywać bo szkoda nerwów na wasze żałosne myślenie. Po trzecie jeżeli masz dobry zwrok to popatrz ile u ludzi użyło tutaj przekleństw :) Ja jestem jeden a gdzie reszta? ... Hehe.. Po trzecie nikt nami nie manipuluje i nikt nie namawia nas do głosowania na kogoś, mamy swój wybór i uważamy że jest on najlepszy.. Po czwarte jeśli chodzi o pana Sołtysa to nic do niego nie mam jeśli chodzi o charakter, ale jeśli chodzi o sprawy polityczne to za bardzo mu to nie wychodzi ;)... Po piąte to ci którzy nie są za księdzem Markiem poprostu są śmieszni. Wypatrują wszystko każdy szczegół że by donieśc na niego do kurii lub zrobić taki "SKANDAL" jak jest teraz na miasto info... Żałośni jesteście poprostu żałośni !!!

    13 13 Cytuj
  • 17 mar 2015

    Łączę się z Wami w bulu.
    A głosować macie na mnie. Wasz B.

    7 Cytuj
  • 17 mar 2015
    Burdas napisał/a:

    Hhehe ci co wyzywają mają świętą racje :) I ja jestem jednym z nich . Bo co wam to przeszkadza że odbywa się to w salce? Jakby to był ks.kuliga to by żadnego skandalu nie było. Założę sie na 100 %... A po drugie to stać nas na dyskusje tylko wolimy was poprzezywać bo szkoda nerwów na wasze żałosne myślenie. Po trzecie jeżeli masz dobry zwrok to popatrz ile u ludzi użyło tutaj przekleństw :) Ja jestem jeden a gdzie reszta? ... Hehe.. Po trzecie nikt nami nie manipuluje i nikt nie namawia nas do głosowania na kogoś, mamy swój wybór i uważamy że jest on najlepszy.. Po czwarte jeśli chodzi o pana Sołtysa to nic do niego nie mam jeśli chodzi o charakter, ale jeśli chodzi o sprawy polityczne to za bardzo mu to nie wychodzi ;)... Po piąte to ci którzy nie są za księdzem Markiem poprostu są śmieszni. Wypatrują wszystko każdy szczegół że by donieśc na niego do kurii lub zrobić taki "SKANDAL" jak jest teraz na miasto info... Żałośni jesteście poprostu żałośni !!!

    Wzrok

    1 Cytuj
  • 17 mar 2015
    Luzak napisał/a:

    Wzrok

    :) Za mało patrze w klawiature :D

    1 Cytuj

Odpowiedz