Forum » Okolice

Zmiana proboszcza w parafii Krzczonów

  • Andrzej 21 cze 2016

    No tak, do kościoła zapewne chodzisz posłuchać dow*****ów o blondynkach, pooglądać nogi sąsiadki i spotkać się ze znajomymi. Bo kto to słyszał o ewangelii w kościele? A zanim pójdzie się w niedzielę do kościoła, należy zacząć od umocnienia Kościoła, tego przez duże K, zaczynając od samego siebie.
    Faryzeizm pełna gębą.

    115 30 Cytuj
  • 21 cze 2016

    Odnosnie oficjalnego - Waszego "pisma" napisanego na poziomie piatej klasy zauwazam, ze to stek bzdur (np. zachecanie do milosci fizycznej jak i seksu - pytanie: czyz to nie jest to samo? :D), zero konkretow, bezpodstawne oszczerstwa, powielanie wstretnych wyssanych z palca plotek. Najlepszy wstep oficjalnego pisma jaki widziano w zyciu, podpunktow chyba z 28, a z tymi szafarzami to ksiadz w ogole polecial po bandzie, nie rozumiem tego jak mogli sie wam nie przedstawic i z wami nie przywitac! Np. nazywam sie Jan Kowalski i mieszkam w Krakowie...To chyba byla najwieksza wpadka ksiedza J i moim zdaniem powinna byc w punkcie 1! :D Proponuje "krzczonowskim bambrom"stolarzom, sklepikarzom itd z gornej czesci waszej uduchowionej wsi i tobie Mati, nie zawracajcie glowy Dziekanom, Kardynalom, za 30 dni przyjezdza do Krakowa sam Papiez Franciszek, na pewno was przyjmie w porze lunchu lecz tym razem i za kazdym kolejnym przedstawcie wasze smieszne postulaty tylko i wylacznie w swoim imieniu, a nie w imieniu CALEJ parafii! Nie zapomnijcie wspomniec o numerze z szafarzami!!! ;D Przedstawiliscie ksiedza J. w waszym pozal sie Boze pismie jako najgorszego przestepce, palacie taka nienawiscia jakby conajmniej byl winien gwaltow, rozbojow, kradziezy, napadow!!! Piszesz, ze byly proboszcz nie sieje zametu, a jak wytlumaczysz fakt, ze dzien po waszej "interwencji" w kurii, ksiadz Z. byl widziany u zaprzyjaznionej rodziny, ktora przoduje w nakrecaniu spirali pomowien i plotek na temat naszego proboszcza, (zreszta odwiedza ja regularnie). Poza tym skad wiecie, ze ksiadz Z. nie zostal zaproszony przez ksiedza J na uroczystosci parafialne? O tym mogly wiedziec tylko 2 osoby ksiadz Z i ksiadz J wiec skad wiesz ty, wy, jak nie od ksiedza Z? Zobaczymy Mati co napiszesz i co ciekawego powiesz na zebraniu po niedzielnej sumie, jak skonfrontujesz sie z ksiedzem J twarza w twarz, a nie na forum internetowym, no bo chyba nie stchorzysz???!!!!???? Smieszy mnie wasz poziom inteligencji wybierajac msze w innych parafiach, twierdzac, ze to przez ksiedza J., a mnie od dziecka uczono, ze do kosciola chodzi sie dla Boga i sluzy sie Bogu, a nie dla ksiedza i ksiedzu. Widze ze dla was Bog w Tokarnii, Skomielnej itp. jest lepszy. Odnosnie scholi i oazy poprzedni ksiadz nie kiwnal palcem w tym kierunku, mlodziez organizowala sie sama, a traktowanie ministrantow za jego kadencji pozostawia wiele do zyczenia, z ta roznica, ze nikt nie smial mu odpyskowac i podskoczyc. I ostatnia sprawa, prawda jest taka, ze ksiadz Z. odchodzac glosil na kazaniach, ze sam zdeklarowal sie Kardynalowi, ze jego miejscem zamieszkania bedzie Nowy Targ i nie zostanie na parafii, jednakze potem zrozumial swoj blad, chcial wszystko odkrecic, ale bylo juz za pozno. Rozumiem i popieram wybor ksiedza J bo jak wyobrazasz sobie dwoch proboszczow rzadzacych jedna parafia w tej sytuacji (bo inaczej by nie bylo...)

    143 48 Cytuj
  • 21 cze 2016

    azamatbagatow16 siedzę obok Ciebie w niedzielę po sumie! Szacunek!

    123 37 Cytuj
  • 22 cze 2016

    O czym ty do mnie rozmawiasz? Nie za bardzo cie rozumiem o co chodzi z tym opetaniem, prosze o konkrety i rada: nastepnym razem piszac jakiegos posta do ludzi, to badz trzezwy, nie naspawany, a wtedy na pewno zrozumiemy o co ci chodzi, a nawiasem mowiac, napisz co palisz bo widac, ze jazde po tym masz niezla! To sie w ogole kupy nie trzyma :-) Piszac o tych szczegolach do mnie, o ktorych NAWET TY (!) nie wiesz, ujawniles jak bardzo jestes plytki, szumisz na forum, a wyszlo na jaw, ze nie masz zielonego pojecia o czym piszesz oczerniajc niewinnego ksiedza J. (lecz podejrzewam, ze doskonale znasz te szczegoly, tylko nie na reke jest ci o nich pisac, mam racje? ;-) Szczegolow znam jeszcze wiecej i wierz mi, ze wiekszosc parafian je zna.... Dlaczego sie tak szybko poddajesz? Czy wg ciebie ja tez jestem chory (chora) psychicznie? Ha, ha, ha trafila kosa na kamien...

    A z drugiej strony "KONCZ WASC, WSTYDU OSZCZEDZ!"

    120 39 Cytuj
  • 22 cze 2016

    Oj MB, widze, ze twoje posty robia sie coraz bardziej ubogie w slowa i argumenty, ktorych zreszta czytajac poprzednie wpisy w ogole nie miales. My chyba czytamy dwa rozne fora. Odpowiadajac odniosles sie tylko do jednej uwagi, a co z reszta? Prawda w oczy kole??? Dokladnie! to wlasnie sie do ciebie odnosi. Szlak obrales ty MB, az sie niesmacznie robi czytajac poprzednie twoje wpisy, piszesz, ze ludzie w parafi powinni sie leczyc, jaki ty masz do nas szacunek? Jak oszkalowales NASZEGO ksiedza? Tyle pomowien, rozsianego jadu, nienawisci, szydzacych wyzwisk...jak mozna.... Katolik pelna geba, nie ma co! Kto mieczem wojuje...itd.

    121 36 Cytuj
  • 22 cze 2016

    Mati piszesz ze nie jesteś poinformowany a to właśnie ty sypiesz nowościami co ksiądz zrobił niby nie tak, kogo olal itp no chyba ze to sobie po prostu wymyslasz i szkalujesz księdza. Popieram w pełni wypowiedzi azamatobogatow16 zgadzam się ze tą krecia robotę robią klany które jeszcze pewnie Do tej pory czerpią korzyści z księdza Z. bądź mają dług wdzięczności za ofiarowane ha. ..

    128 51 Cytuj
  • 23 cze 2016

    Ciesze sie bardzo ze jest nas duzo, czyli ludzi, ktorzy czuja w co sie gra i wiedza jak to wszystko do tej pory funkcjonowalo w naszej parafi.
    Ludzi, ktorzy probuja znalezc cos na sile na ksiedza J. i wymyslaja rozmaitosci niepotwierdzone zadnymi konkretami, rozsiewaja oszczerstwa, oskarzenia oraz stek bzdur, slow, ktore sie kupy nie trzymaja, takich mozna przyrownac do Zydow, do faryzeuszy, ktorzy skazali Jezusa twierdzac, ze podburzal lud!
    Wstyd, ze mamy takich w parafii, no ale obserwujac powyzsze wpisy i "lajki" widac wyraznie, ze tych zagorzalych przeciwnikow jest na szczescie bardzo niewiele :-)

    127 49 Cytuj
  • 24 cze 2016

    Dokładnie, azamatobogatow16!! Podpisuję się pod Twoimi słowami 2 rekami!!! Jestem zdania, że prawda broni się sama. Ci co chcieli sztucznie wywołać problem, jak widać nie mają wielkiego poparcia...ojoj..Zawsze ten, kto nie ma pewności swojego zdania, a za wszelką cenę chce zrobić wokół siebie szum to krzyczy! I tak zrobiłeś Ty MB i reszta krzykaczy, wypisując tu na forum treści przepełnione jadem...Treści wyssane z palca... No cóż-Wasze sumienie....Wiedz, że jak szybko narobiliście szumu tak szybko to odejdzie, jednak Was WOJUJĄCYCH osądzi czas, a wasze sumienia osądzą tam na GÓRZE- " Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu"... Chcieliście nabrać rozgłosu, wywołać problem,wypisując te oszczerstwa tu na forum i waszym przedszkolnym piśmie, ale jak widać nie osiągnęliście celu...Piszcie sobie co chcecie i gdzie chcecie, ale nie w imieniu całej parafii!!!! Bo większość z nas ( jak zauważył azamatobogatow16) neguje Wasze posty. O czym to świadczy??????????????? W niedziele te oszczerstwa będziecie mogli powiedzieć nie na forum internetowym ale patrząc w oczy księdzu proboszczowi. PROSZĘ JEDNAK PRZYGOTOWAĆ DOWODY
    Będę się przysłuchiwać tym wszystkim WOJUJACYM SPRZEDAWCZYKOM z tego " oficjalnego pisma" .
    Do niedzieli zatem !!

    129 49 Cytuj
  • 24 cze 2016

    Jeszcze jedna uwaga:

    Mati08 napisał/a:

    Jak zwykle prawda w oczy kole ;D,więc zmieniamy szlak na ataki i obrażanie
    HaHAHA prostactwo i żałość ;d

    ???????
    MB, porównaj swoje wypowiedzi z innymi i zobacz kto obraża. Przeczysz sam sobie : " Malutki jak dupa węża", "beton zostanie betonem", " psychicznie chory człowiek", "nie potrafi logicznie rozumować" itp. Kto tu obraża innych?????? Żeby brać udział w dyskusji trzeba najpierw mieć coś sensownego do powiedzenia ,a nie zawężać się do pożal się Boże plotek i wyzwisk...

    117 45 Cytuj
  • 24 cze 2016

    Z tego co widzę tutaj na forum też się dzieje. Cały czas słychać że " KLANY KSIĘDZA Z." A ten klan który utworzył się dla P.J to co to jest? Kółko różańcowe? Po prostu trzeba stwierdzić że Ci którzy nie lubili Księdza Z. Pomimo wszystko i na sile lubią nowego proboszcza i ich zachowanie można porównać do ślepej miłości-zauroczenia, które mija z czasem. Pisać wady i zalety nowego (tylko z tytułu) proboszcza. to tak jak walczyć z wiatrakami. Czas wszystko pokaże ale jestem pewny że minie jakiś czas i wszyscy zobaczą że do proboszcza to tej osobie jeszcze daleko i nie pisze tego czekając na anty komentarze ( które na pewno zaraz się pokażą) bo to żałosne. Pisze to bo nie rozumiem jak parę osób (jak by to niektórzy ujęli ) "KLANÓW" może tak ślepo wierzyć w nieskazitelność tego (z tytułu) proboszcza.
    Każdy widzi jak jest i podsumowując to to tak szukał proboszcz nowego kościelnego (tamten nie wytrzymał) i nie znalazł więc dlaczego chociaż jedna osoba skoro jest ich podobno tak wiele w Kościele że wejść trudno .....haha..... nie zgłosi się i nie będzie pełniła tej funkcji ?? nie uwierzę że wszyscy tacy zajęci, zapracowani. To tak na koniec i jak już wspominałem zaraz pewnie dowiem się jakim to jestem grzesznikiem, ale powiem tak wiem o tym i wiem też ze nie tylko ja ale widzę co się dzieje i jak parafia się stacza z tym (z tytułu) proboszczem na czele. Nie mam zamiaru kłócić się na tym forum bo to bez sensu wyraziłem opinie i na tym koniec.

    64 113 Cytuj
  • 25 cze 2016

    A odnosnie wypowiedzi Rafal19912 masz bardzo podobny styl do kolegi MB... ;))Piszesz o klanie ktory utworzyl sie dla Pana J :)))))
    Na prawde nie wiem jak i PRZDE WSZYSTKIM,ILE????mozna tlumaczyc,ale wiem jedno,ze to jak grochem o sciane,ale dla ciebie sprobuje jeszcze raz;
    Nikt,nie lubi na sile, nikt nie broni na sile,i nikt nie robi nic na sile!!!
    Po prostu PRZEDSTAW,JAWNY,WIERZYTELNY DOWOD,ze Ksiadz J. winien jest jakiegokolwiek przestepstwa,bo postulaty przedstawione w tym smiesznym pismie do ksiedza Kardynala przez ta"wielka rade parafialna",ze np.ksiadz J,proboszcz chodzi bez czapki powalil mnie na kolana i rozbawil do lez :))))))
    Zachecam goraco przewodniczacego rady parafialnej do zabrania tego pisma jutro do kosciola i przedstawic go na spotkaniu po sumie przed cala parafia. Zobaczymy kolego jak i kto,i w jaki zareaguje na ta zenade wypisana w tym liscie.

    Co do klanu,nie wiem jak dlugo jestes w parafii, ale klany ksiedza Z. byly zawsze i rzadzily sie swoimi prawami,takze nie zajmuj glosu jak nie wiesz o co w tym biega.

    Mowisz ze ksiadz J.nie nadaje sie na proboszcza,mam prosbe,napisz mi jaki wedlug ciebie powinien byc proboszcz,to moze sie wtedy dogadamy

    A odnosnie kscielnego,to trudna i bardzo niewdzieczna praca ZWLASZCZA W NASZEJ PARAFII.. i zawsze byly problemy z obstawieniem tego stanowiska.Wiec mam propozycje dla ciebie,sprobuj ty,chocby przez 3-4 miesiace,nos ukryte mikrofony,kamery i nagrywaj wszystko i potem przedstaw to publicznie i bedziemy mieli w koncu niezbity dowod o winie ksiedza jesli dopusci sie wykroczenia z jakiegos paragrafu(bo tak to trzeba nazwac) to go zlinczujemy,a poki co to zajmij sie czyms innym i nie zawracaj....

    125 48 Cytuj
  • 25 cze 2016
    azamatbagatow16 napisał/a:

    A odnosnie wypowiedzi Rafal19912 masz bardzo podobny styl do kolegi MB... ;))Piszesz o klanie ktory utworzyl sie dla Pana J :)))))
    Na prawde nie wiem jak i PRZDE WSZYSTKIM,ILE????mozna tlumaczyc,ale wiem jedno,ze to jak grochem o sciane,ale dla ciebie sprobuje jeszcze raz;
    Nikt,nie lubi na sile, nikt nie broni na sile,i nikt nie robi nic na sile!!!
    Po prostu PRZEDSTAW,JAWNY,WIERZYTELNY DOWOD,ze Ksiadz J. winien jest jakiegokolwiek przestepstwa,bo postulaty przedstawione w tym smiesznym pismie do ksiedza Kardynala przez ta"wielka rade parafialna",ze np.ksiadz J,proboszcz chodzi bez czapki powalil mnie na kolana i rozbawil do lez :))))))
    Zachecam goraco przewodniczacego rady parafialnej do zabrania tego pisma jutro do kosciola i przedstawic go na spotkaniu po sumie przed cala parafia. Zobaczymy kolego jak i kto,i w jaki zareaguje na ta zenade wypisana w tym liscie.

    Co do klanu,nie wiem jak dlugo jestes w parafii, ale klany ksiedza Z. byly zawsze i rzadzily sie swoimi prawami,takze nie zajmuj glosu jak nie wiesz o co w tym biega.

    Mowisz ze ksiadz J.nie nadaje sie na proboszcza,mam prosbe,napisz mi jaki wedlug ciebie powinien byc proboszcz,to moze sie wtedy dogadamy

    A odnosnie kscielnego,to trudna i bardzo niewdzieczna praca ZWLASZCZA W NASZEJ PARAFII.. i zawsze byly problemy z obstawieniem tego stanowiska.Wiec mam propozycje dla ciebie,sprobuj ty,chocby przez 3-4 miesiace,nos ukryte mikrofony,kamery i nagrywaj wszystko i potem przedstaw to publicznie i bedziemy mieli w koncu niezbity dowod o winie ksiedza jesli dopusci sie wykroczenia z jakiegos paragrafu(bo tak to trzeba nazwac) to go zlinczujemy,a poki co to zajmij sie czyms innym i nie zawracaj....

    Brawo!!!! Nic dodać nic ująć ☺

    124 45 Cytuj
  • 25 cze 2016

    Ciesze sie,ze sie rozumiemy!!!

    118 36 Cytuj
  • 25 cze 2016

    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/papiez-sa-w-kosciele-karierowicze-przywiazani-do-pieniedzy,592357.html
    Proszę zwrócić uwagę na dwa ostatnie zdania. przypomina to coś komuś?

    50 87 Cytuj
  • 25 cze 2016

    Czlowieku,daj W KONCU JAKIS DOWOD,DAJ DOWOD!!!!!

    111 46 Cytuj
  • 25 cze 2016

    Przekażcie sobie znak pokoju ............. pokój nam wszystkim.........

    102 33 Cytuj
  • 25 cze 2016
    azamatbagatow16 napisał/a:

    Do niewierny i stonoga z
    Gratuluje:))))) ,widze ze naprawde dlugo przygotowywaliscie sie do swoich wypowiedzi :)))) poziom reprezentowany w waszych wypocinach(postach)dno,zenada i tyle do was.

    A odnosnie wypowiedzi Rafal19912 masz bardzo podobny styl do kolegi MB... ;))Piszesz o klanie ktory utworzyl sie dla Pana J :)))))
    Na prawde nie wiem jak i PRZDE WSZYSTKIM,ILE????mozna tlumaczyc,ale wiem jedno,ze to jak grochem o sciane,ale dla ciebie sprobuje jeszcze raz;
    Nikt,nie lubi na sile, nikt nie broni na sile,i nikt nie robi nic na sile!!!
    Po prostu PRZEDSTAW,JAWNY,WIERZYTELNY DOWOD,ze Ksiadz J. winien jest jakiegokolwiek przestepstwa,bo postulaty przedstawione w tym smiesznym pismie do ksiedza Kardynala przez ta"wielka rade parafialna",ze np.ksiadz J,proboszcz chodzi bez czapki powalil mnie na kolana i rozbawil do lez :))))))
    Zachecam goraco przewodniczacego rady parafialnej do zabrania tego pisma jutro do kosciola i przedstawic go na spotkaniu po sumie przed cala parafia. Zobaczymy kolego jak i kto,i w jaki zareaguje na ta zenade wypisana w tym liscie.

    Co do klanu,nie wiem jak dlugo jestes w parafii, ale klany ksiedza Z. byly zawsze i rzadzily sie swoimi prawami,takze nie zajmuj glosu jak nie wiesz o co w tym biega.

    Mowisz ze ksiadz J.nie nadaje sie na proboszcza,mam prosbe,napisz mi jaki wedlug ciebie powinien byc proboszcz,to moze sie wtedy dogadamy

    A odnosnie kscielnego,to trudna i bardzo niewdzieczna praca ZWLASZCZA W NASZEJ PARAFII.. i zawsze byly problemy z obstawieniem tego stanowiska.Wiec mam propozycje dla ciebie,sprobuj ty,chocby przez 3-4 miesiace,nos ukryte mikrofony,kamery i nagrywaj wszystko i potem przedstaw to publicznie i bedziemy mieli w koncu niezbity dowod o winie ksiedza jesli dopusci sie wykroczenia z jakiegos paragrafu(bo tak to trzeba nazwac) to go zlinczujemy,a poki co to zajmij sie czyms innym i nie zawracaj....

    Musisz być naprawdę w bardzo dobrych relacjach z klechą,że masz tak szczegółowe informacje na jego temat w tym całym piśmie.
    Nic dziwnego?,że bronisz go jak pies kości ☺

    Co do kościelnego,to nie chce mi się wierzyć,że taki człowiek jak Pan Odroniec nagle wysłał sobie z palca takie historie na temat traktowania go jak ......(brak mi slow) przez ksiedza j.

    52 112 Cytuj
  • 25 cze 2016
    azamatbagatow16 napisał/a:

    Do niewierny i stonoga z
    Gratuluje:))))) ,widze ze naprawde dlugo przygotowywaliscie sie do swoich wypowiedzi :)))) poziom reprezentowany w waszych wypocinach(postach)dno,zenada i tyle do was.

    A odnosnie wypowiedzi Rafal19912 masz bardzo podobny styl do kolegi MB... ;))Piszesz o klanie ktory utworzyl sie dla Pana J :)))))
    Na prawde nie wiem jak i PRZDE WSZYSTKIM,ILE????mozna tlumaczyc,ale wiem jedno,ze to jak grochem o sciane,ale dla ciebie sprobuje jeszcze raz;
    Nikt,nie lubi na sile, nikt nie broni na sile,i nikt nie robi nic na sile!!!
    Po prostu PRZEDSTAW,JAWNY,WIERZYTELNY DOWOD,ze Ksiadz J. winien jest jakiegokolwiek przestepstwa,bo postulaty przedstawione w tym smiesznym pismie do ksiedza Kardynala przez ta"wielka rade parafialna",ze np.ksiadz J,proboszcz chodzi bez czapki powalil mnie na kolana i rozbawil do lez :))))))
    Zachecam goraco przewodniczacego rady parafialnej do zabrania tego pisma jutro do kosciola i przedstawic go na spotkaniu po sumie przed cala parafia. Zobaczymy kolego jak i kto,i w jaki zareaguje na ta zenade wypisana w tym liscie.

    Co do klanu,nie wiem jak dlugo jestes w parafii, ale klany ksiedza Z. byly zawsze i rzadzily sie swoimi prawami,takze nie zajmuj glosu jak nie wiesz o co w tym biega.

    Mowisz ze ksiadz J.nie nadaje sie na proboszcza,mam prosbe,napisz mi jaki wedlug ciebie powinien byc proboszcz,to moze sie wtedy dogadamy

    A odnosnie kscielnego,to trudna i bardzo niewdzieczna praca ZWLASZCZA W NASZEJ PARAFII.. i zawsze byly problemy z obstawieniem tego stanowiska.Wiec mam propozycje dla ciebie,sprobuj ty,chocby przez 3-4 miesiace,nos ukryte mikrofony,kamery i nagrywaj wszystko i potem przedstaw to publicznie i bedziemy mieli w koncu niezbity dowod o winie ksiedza jesli dopusci sie wykroczenia z jakiegos paragrafu(bo tak to trzeba nazwac) to go zlinczujemy,a poki co to zajmij sie czyms innym i nie zawracaj....

    Musisz być naprawdę w bardzo dobrych relacjach z klechą,że masz tak szczegółowe informacje na jego temat w tym całym piśmie.
    Nic dziwnego?,że bronisz go jak pies kości ☺

    Co do kościelnego,to nie chce mi się wierzyć,że taki człowiek jak Pan Odroniec nagle wysał sobie z palca takie historie na temat traktowania Go jak ......(brak mi slow) przez ksiedza j.

    Co do poziomu naszych wypowiedzi,to szkoda czasu na komentowanie twej uszczypliwośi i arogancji.Podejrzewam,że tutaj biorą górę emocję,a nie rozmyślanie nad poprawnością wypowiedzi.
    Twoje też idealne nie są i zapewne nie mogą być ;D ale to jest podejrzewam poza tematem tego forum

    46 115 Cytuj
  • 25 cze 2016

    Czytam te wszystkie wypowiedzi i przeraża mnie jak ten proboszcz dzieli Naszą parafię. Zauważyłam że jego zachowanie czasem naprawdę ma wiele do życzenia. Słyszy się tak wiele od różnych osób ze niemożliwe jest by tyle różnych spraw zostało wyssanych z palca podobno w każdej plotce jest jakaś prawda... By nie było że pisze bez konkretów to może kilkao przykładów: Niedawny pogrzeb parafianina który z niewiadomych przyczyn nie został przyjęty do Naszej kaplicy przedpogrzebowej, ogromny problem z ogrzewaniem w sezonie zimowym, coraz mniej młodzieży chętnej do działania w parafii...wydaje mi się że obowiązkiem proboszcza jest współpraca z parafią i pewna pokora dla wszystkich jej mieszkańców bo przeciez to oni stworzyli i utrzymują kościół...
    Zauważyłam że składki zbierane podczas Mszy Świętej są mizerne jak będę pokrywane wszystkie wydatki związane z utrzymaniem kościoła trochę to wszystko jest przerażające...

    55 108 Cytuj
  • 25 cze 2016

    Wiec macie jutro okazje wszyscy skonfrontowac sie z ksiedzem w cztery oczy
    ZOBACZYMY...

    104 40 Cytuj
  • 26 cze 2016

    Niewierny- Z tego co tu czytam azamatbagatow16 nie broni księdza J.czy też jak go inaczej nazwałeś.. ale mówi o tym, że wypisujecie oszczerstwa ( bo jak to inaczej nazwać?) nie mając żadnych dowodów.

    Agula25- czy aby na pewno to ksiądz J. dzieli parafię????? Spójrz od kiedy powstało to forum.... Ksiądz J. jeszcze nie zdążył zawitać do naszej parafii, a już mieliście do niego uprzedzenia...A czemu??? Sami sobie na to pytanie odpowiedzcie. I dalej-co nie zrobi i tak postrzegacie go źle-odwróci głowę w prawo- ŹLE, w lewo- beznadziejnie, usiądzie- O Matko! co on wyprawia, wstanie- No masakra- co to za człowiek....Oczywiście to przenośnia... ;) ale wiemy o co chodzi... O ludzie Świeci...Czy z takim nastawieniem widzicie sens uczestnictwa w nabożeństwach??????? Ludzie- trochę pokory.. Chyba gramy w tej samej lidze wierząc w Boga, czy nie????

    115 44 Cytuj
  • 26 cze 2016

    Rano piękne kazanie dosłownie skierowane do tych którzy bez powodu rzucają obelgi na proboszcza. Ksiądz przytoczył po mszy parę oszczerstw kierowanch do jego osoby które okazaly się oczywiście złośliwym przypinkami.

    114 43 Cytuj
  • 26 cze 2016

    Jedno jest pewne, gdyby nie dawał powodów to nikt by złego słowa o nim nie powiedział (napisał) a skoro tylu ludzi jest przeciw to jest coś na rzeczy.

    51 114 Cytuj
  • 26 cze 2016

    A jakie te powody???

    104 41 Cytuj
  • 26 cze 2016
    azamatbagatow16 napisał/a:

    A jakie te powody???

    Zobacz jak wygląda nasz kościół. W jakim stanie jest sluzba kościelna-schola, ministranci,kościelny?,gdzie podzialo się polowa (może lekka przesada) parafian ?
    Chyba wystarczy ? Czy wymieniać dalej

    54 107 Cytuj

Odpowiedz