Forum » Okolice

DROGA PO POWODZI W ŁĘKACH ODBLOKOWYWANA PRZEZ RADNEGO

  • 21 maj 2010

    Nareszcie będzie tam bezpiecznie bo przy większych opadach sniegu lub deszczu strach bylo wjeżdżać w tą aleję

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    z tego co sie slyszy to poręba jest na nie :) trzemeśnia jest na nie :) zasań jest na nie:) i wiele wile innych miejscowosci ... dlatego pora powiedziec KOncz wasc wstydu oszczedz :D

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    jaga jaka ty jesteś poinformowana prowadzisz ankiety czy co facet miał największe poparcie w regionie może ty wystartuj teraz radnego rozliczacie bo coś zarobi a że dla gminy coś robi i dba jak może to już zero wdzięczniości ALE TYLKO MY POLACY JESEŚMY TACY SOMOLUBNI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Jaga ma racje :) faty sa fakty.

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    łęki mow za siebie ! jak jestes samolubny(a) to nie mieszaj do tego wszystkich polakow !! a tak swoja droga to zal mi tych twoich wypowiedzi..........zeeeeenaaaaadaaaaa

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Ale pierniczycie smutki , weźcie się sami do roboty a nie szkalujcie drugiego ,najlepiej tylko oceniać ,dużo gadać a mało robić !!! Choć by nie wiadomo kto robił to i tak się przyczepicie ,sami sobie sprzątajcie ,a najlepiej jak by wam te drzewa na łeb spadły to byście się może opamiętali !!!!

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    [quote]DZIĘKUJEMY RADNEMU ZA POMOC I ORGANIZACJE PRACY NAPEWNO POPRZEMY W WYBORACH[/quote]
    Dziękujemy radnemu z ŁĘK

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Jakby nic nie zrobił to byście napisali GDZIE JEST RADNY Z ŁĘK.

    Zaprzeczacie sami sobie i przy okazji kompromitujecie.

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    tylko jak to jest ze jest radnym i ma firmę której sam jako radny daje roboty... tak tak głosujmy na takich ludzi ....

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    [quote=Greta J.]Apeluję o spokój!
    Radny z Poręby ma listę wierzycieli dłuższą niż książka telefoniczna województwa mazowieckiego a suma jego długów jest prawdopodobnie równa budżetowi małej gminy. Niech chłop zarobi jak ma okazję, może odda tym, którzy już stracili nadzieję.
    W razie czego w Osieczanach stacjonuje firma z Tarnowa, wykonująca kanalizację w Porębie i na Bulinie. Mają taki sprzęt że zrobią to w godzinę jak sobie radny nie da rady.:)
    Tak, że cierpliwości ....
    :)
    [/quote]
    Greto jeszcze coś o parkowaniu na rynku.....

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Ludzie konczcie juz te marne wasze wypowiedzi , ja proponuje post do usuniecia i bedzie najlepi ;) a na wybory nie pojde i niebede glosowal na zadnego radnego.. p.s dziekujemy za niedokonczenie chodnika ;/

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    łęki mają rację,sama popieram radnego i będę na pewno głosować na niego,bo przynajmniej to jest kandydat z naszych stron i widać jak stara się pomagać innym bezinteresownie,a nikt nie jest idealny,więc nie czepiajcie się szczegółów.

    Cytuj
  • Klaudia 21 maj 2010

    małe sprostowanie do gościa łęki i vagtat - Łęki nie mają radnego :(

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    Radny jest z Poręby, ale widać ineresuje się okolicznymi wsiami.

    Cytuj
  • 21 maj 2010

    I tak powinno być :)

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    [quote]łęki mają rację,sama popieram radnego i będę na pewno głosować na niego,bo przynajmniej to jest kandydat z naszych stron i widać jak stara się pomagać innym bezinteresownie,a nikt nie jest idealny,więc nie czepiajcie się szczegółów.[/quote]

    Nie mow mi tu ze stara sie pomagac wszystkim bezinteresownie ! Za wycinke drzew dostal pewnie niemale pieniadze z gminy !! a przeciez te pieniadze mozna bylo przekazac najbardzie poszkodowanym w powodzi ale juz widac jak to jest ;/ A co do glosowania to idz przynajmniej wasz ulubienszy z poreby bedzie mial na koniec 1 % poparcia <lol2>

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Mnie w szkole uczyli że firmę się zakłada po to by zarobić, więc dlaczego Radny nie miałby wziąć za wykonaną prace pieniędzy? Opłacenie ludzi i sprzętu trochę kosztuje, jeżeli ktoś z was chce się ofiarować i pokrywać z własnej kieszeni wszystkie straty po powodzi to chyba jest chory, albo wygrał w toto-lotka.

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    nie powiedziałam że wszystkim pomaga bezinteresownie,tylko innym,wiec naucz się czytać!Trzeba było iść samemu wycinać to pewnie Tobie by się dostało te nie małe pieniądze. A ciekawe czy widziałaś/eś czy dostał pieniądze i ile...

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    A ja chciałem podziękować p.radnemu,strażakom ,wszystkim pracownikom którzy brali udział w wycinaniu tych drzew w takich warunkach jakie panowały.

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Nadaje się na Radnego, a gdzie byli sołtysi zainteresowanych wsi.

    Cytuj
  • 22 maj 2010

    Popieram wypowiedź misia i podpisuje się również pod podziękowaniami:-)

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    SOŁTYSI ??? znając życie pewnie nie wiedzieli o niczym LUB nie CHCIELI wiedzieć:<

    Cytuj
  • 23 maj 2010

    Panie kit (znający życie) a co według ciebie powinien robić sołtys w czasie powodzi???

    Cytuj
  • 25 maj 2010
    Cytuj
  • 26 maj 2010

    Mam pytanie i do Grety J /choć wiem ze to świętokradztwo/ i do reszty, szczególnie gości. Czy kiedykolwiek poza telewizją widzieliście walkę z żywiołem jakim jest powódź , czy braliście w tym udział ? Czy tylko z powodu bo tak teraz wypada chcecie bez przyczyny dokopać kolejnemu człowiekowi, nie ważne że to radny. To forum nie wiedzieć dla czego /być może jest administrowane przez dyletantów/ toleruje anonimowe wpisy tzn gości, jeżeli to co chcesz powiedzieć jest prawda i tego się nie boisz to tak jak wielu tu obecnych zaloguj się bo jako gość zwłaszcza z obelgami jesteś żałosny/a.

    Cytuj

Odpowiedz