Forum » Okolice

Zebranie wiejskie trzemeśnia

  • 21 maj 2017

    nie byłem bo nie mogłem a mnie to interesuje bardzo. co było poruszane na zebraniu wiejskim w trzemeśni 20.05.2017?
    czy była mowa o placu zabaw przed strażnicą - jakiś remont lub wymiana starego syfu?
    czy będzie droga od dps wzdłuż rzeki?
    czy będą chodniki od kościoła w kierunku poręby?

    a może jakieś inne inwestycje poruszyli?

    7 2 Cytuj
  • 21 maj 2017

    powstanie spalarnia zwłok koło koscioła

    10 2 Cytuj
  • 21 maj 2017

    nie spalarnia zwłok tylko śmieci

    2 4 Cytuj
  • 22 maj 2017

    gdzie niby ta spalarnia ma być? przed strażnicą? czy w lesie? czy między kościołem a cmentarzem ?

    4 Cytuj
  • 19 cze 2017

    Znając życie to niczego nie będzie bo nasz radny jest jakby to powiedzieć bezradny i poza udzielaniem się w organizacjach związanych z kościołem szczerze mówiąc osobiście nie widzę jego jakiejkolwiek innej działalności na rzecz wsi. Być może się mylę i nie dostrzegam pewnych rzeczy, ale uważam, że nic się nie zmienia od lat w Trzemeśni.

    6 2 Cytuj
  • Andrzej 19 cze 2017

    Chyba raczej nie dostrzegasz pewnych rzeczy. Ja np. zauważyłem parking koło przedszkola. A i asfalt koło domu mi położyli (zresztą, nie tylko mi). A to już IMVHO całkiem sporo. Zmiany są widoczne i to bez większego wysiłku. Nie wiem, jak duża jest tutaj zasługa radnego, ale zapewne miał on w tym udział.

    5 4 Cytuj
  • 19 cze 2017

    Parking to plus. Asfalt to plus.
    A chodników jak nie było tak nie ma.

    7 2 Cytuj
  • 19 cze 2017
    Lotnik napisał/a:

    Parking to plus. Asfalt to plus.
    A chodników jak nie było tak nie ma.

    Zgadzam się z tobą.
    Chodnik, oczywiście jest na plus, pytanie, czy to do przedszkola czy cmentarza. Jeżeli to pierwsze to super, jeżeli to drugie, to kolejna inwestycja "przy kościelna". Nie chce tutaj wpaść w anty kościelną demagogie, ale od kilku lat tylko w tej kwestii zmienia się otoczenie.
    Sprawa parkingu tegoż już od dawna była podejmowana bezpośrednio przez Panią dyrektor przedszkola i burmistrza. Wsparcie radnego? może przy modlitwie.
    Gmina czy Powiat maja budżet i muszą raz na czas ... czyt. przed wyborami... rzucić coś, aby kadra była pewna swego. To co jest w Trzemeśni, to minimum, ochłapy.
    Miejscowość chyba druga co do liczby w gminie, nie ma od lat chodników poza ścisłym centrum... mam na myśli Kościół.
    Uczestniczyłem w zebraniu poprzednim - chyba 2-3 lata temu, kiedy to Pan burmistrz z całą świtą obiecali parking na krzyżówce w trzemeśni w kierunku Zasani. Podobno był projekt. Potem jak się pytałem w sprawie, podobno niesnaki starosty z radnym powiatowym Panem Sudrem, jakieś problemy natury politycznej. Jest? niema nic. Sprawa sie skupiła na strachach w kierunku zamknęcia zbiornika wody z kamiennika.
    Minęło kilka lat. Mam nadzieję, że tym razem wieś nie wybierze swego kościelnego tylko osobę która potrafi powiedzieć co chce powiedzieć. Za dużo partyjniactwa, rodziny i kolesiostwa jest w tym rozdaniu. Efekt, jest jaki widać... chodnik kończy się w kierunku Poręby przy Hajduku, jak 15 lat temu.

    20 4 Cytuj
  • 4 lip 2017

    Przepraszam ale ok. 17 lat temu jak nie więcej.

    6 Cytuj
  • 28 lip 2017

    Tak samo chodnika od Hitpola w stronę Zasani nie widać .....

    8 1 Cytuj
  • 29 lip 2017

    może o samochodzie do Osp coś mówili ?

    1 Cytuj
  • 29 lip 2017

    A po co komu w tym OSP samochód? 2 kilometry dalej w Porębie jest nowiutki wóz. Zresztą PSP w większości przypadków i tak jest pierwsza.

    3 4 Cytuj

Odpowiedz