Forum » Okolice

szkola w Sulkowicach

  • Katarzyna 25 cze 2010

    mam pytanie, jakie sa Wasze opinie na temat Zespolu Szkol w Sulkowicach, chodzimi glownie o technikum.

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    Moge powiedziec ze szkoła ok. Nauczyciele lajtowi,jesli chcesz sie uczyc beda z Ciebie ludzie :D

    Cytuj
  • 25 cze 2010

    ODRADZAM! Szkoła dla wyrzutków społeczeństwa. Banda debili łącznie z nauczycielami. Chodziłam tam do liceum i wszystkim odradzam, do tej szkoły idą ci których do żadnej innej szkoły nie przyjęli.

    Zdecydowanie poszukaj innej szkoły gdzie ludzie troche mózgu mają.

    Cytuj
  • 14 lip 2010

    mówisz że idą tam wyrzutki których nie przyjęli do innej szkoły to znaczy że ty też nim jesteś ponieważ tam chodziłaś

    1 Cytuj
  • 15 lip 2010

    Sorki wielkie pomyliło mi się ze szkołą w Lubniu.

    Cytuj
  • 16 lip 2010

    warunki do nauki świetne, pod warunkiem, że chcesz się uczyć.. nauczyciele spoko, normalni, nauczą bez terroru. nie wiem o jakim technikum myślisz, ale w gastronomiku jest super!!!

    Cytuj
  • 16 lip 2010

    Tak tak masz racje poza tym jak to pisałam 25.06 byłam lekko ciachnięta.

    Cytuj
  • 16 lip 2010

    Szkoła fajna, warunki do nauki bardzo dobre. Sam skończyłem i miło wspominam tamte lata. Oczywiście nikt za ciebie uczył się tam nie będzie :)

    Cytuj
  • 22 paź 2010

    Szkoła jest przestronna, odnowiona, w trakcie lekcji nie przechodzisz do innego budynku (jak w innych szkołach), wf masz na sali a nie w terenie!. Klasy maksymalnie 28-30 osobowe. Technicy mają nawet zagraniczne praktyki zawodowe

    Cytuj
  • Paulina Guzik 19 lis 2010

    Ukończyłam tam technikum z bardzo dobrymi wynikami. Teraz studiuje i mam świetną pracę:) radze sobie świetnie- to nie od szkoły zależy tylko od CIEBIE SAMEGO:)) A w szkole super atmosfera:)

    Cytuj
  • 10 gru 2010

    Witam nie wiem jak jest teraz ale uczęszczałem do tej szkoły jakieś 10 lat temu do ZSZ i bardzo miło wspominam te czasy , bez problemu dostałem się później do Myślenickiego Technikum.
    Z mojego osobistego doświadczania z tą szkołą POLECAM.

    Cytuj

Odpowiedz