Forum » Okolice

Miss Powiatu

  • Klaudia 26 lip 2010

    Wiecie może kto wygrał wybory Miss Powiatu na Dniach Dobczyc? ;)
    Z góry dziękuje za odpowiedź ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 26 lip 2010

    Wygląda na to ....., że dużo straciłem!!!
    Kto tam był niech podrzuci fotki!

    Cytuj
  • 26 lip 2010
    Cytuj
  • 26 lip 2010

    Powszechnie wiadomo że nie ma kobiet brzydkich.... więc takie wybory sa obarczone dużym marginesem błędu.

    Oczywiście tak sobie tylko bełkocze, fajnie się ludzie bawią:)

    1 Cytuj
  • adzygmunt 27 lip 2010

    Oj straciłem, chociaż mój wybór na podstawie poszedł w inną stronę!!!

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    Ja pewnie też wybrał bym inaczej, ale jak to mówią, tego kwiatu jest pół światu, więc różnorodność jest konieczna. No nie może się wszytkim podobać to samo:)

    Cytuj
  • Klaudia 27 lip 2010

    Dzięki za zdj. ;) i myślę że też bym inaczej wybrała ;-)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 27 lip 2010

    Czemu nie zrobio komkuru dla Panuw?
    Pewnie sie bojo rze tutaj wygrałby Pan Zdzich przystojnościo, albo któren inszy zez samorzomdu! Nieh sie nie bojo bo to nie strah oddać sprawiedliwość za załuge przystojności!
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    Pan Zdzich już tyle razy zapewniał o swojej przystojności, że część forumowiczów zdążyła w to uwierzyć. Mnie jednak Zdzichu łatwo nie przekonasz, chyba że masz piękny umysł i dobre serce, i obiecasz że będziesz walczył o pokój na świecie, wode dla afryki oraz o to żeby wieczorami było słychać żaby, tak jak za dawnych lat.

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    Dodam jeszcze ze Pan Zdzichó powinien jeździć na koniu :D

    Hmm co do Typów troszkę się z nimi nie zgodzę, szkoda że nie startowała pewna Alina z Myślenic na pewno by wygrała

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    Alina miała by szanse na vice miss, bo gdyby startowała pewna Stasia z Myślenic na pewno by wygrała.

    Cytuj
  • adzygmunt 27 lip 2010

    A gdyby była Ola?. Mam cudne wspomnienia!!!

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 27 lip 2010

    Pan Zdzich zawsze marzył o ty wolności dla Tybetó, o zasprzestaniu wyciemcia haszcz wew Amazomni, interesował siem filozofio i literarturo, uwielbio muzyke klasyczną i Birtnej Spirs, uprawio jazde figurowo na lodzie, boks tenis i szachy. Pan Zdzich jako dziecko myśloł o surzeniu spoleczności jako samorzomdowiec miast Myślenice.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    ADI dobrze podkreśliłeś, że p. Zdzich powinien jeździć na koniu bo na pewno nie konno.

    Szczerze mówiąc to wszystkie wymiękają przy Alinie.
    Szkoda gadać na temat tego konkursu.

    1 Cytuj
  • 27 lip 2010

    ehhhh Adrian Adrian :D

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    To Zdzich ma aż tak szeroki "światopogląd", służenie, jazda figurowa, filozofia i literatura z szachami, to Zdzichu jesteś wymarzonym kandydatem na....

    Cytuj
  • adzygmunt 27 lip 2010

    Cygnusie zapomniałeś dodać - karaoke.
    Nie, po namyśle odwołuję. Zdzichó nie śpiewa jak mu zagrają!
    Ps przypomniał mi się z dawnych czasów kalambur słowny mówiony jednym tchem: Halina śpi z Zdzichem, to o starym porządnym małżeństwie!

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    ...... Burmistrza??

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    Ty to powiedziałaś, będzie na Ciebie:-)

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    Kandydatki = Tragedia ;/

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    Zdzichó już tyle razy chciał być. Marzenia kiedyś się spełniają.

    Cytuj
  • 27 lip 2010

    obstawiałem dziewczyne z nr 7
    piekna, zgrabna brunetka:)
    ale kazdy z nas ma inny gust

    "piekno jest w oczach patrzacego..."

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Czyżby blondynki się panom znudziły?? Dawnej to zawsze blond zwyciężał. A teraz brunetki!!

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    a wg mnie to zasluzone zwyciestwo :) choc dziewczyny z numerami 7 i 8 wg mnie tez dostalyby maxa, albo prawei maxa :D zreszta ogolnie ciezki bylby wobor, bo w kazdej jest cos, co sie podoba :) ech... w tym czasie na rajdzie bylem i tak sie pojawic niestety nie moglem, a widze, ze stracilem wiele...

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    Lepszych kandydatek nie było....;(

    Cytuj

Odpowiedz