Forum » Okolice

Ośrodek Zdrowia w Trzemeśni

  • 31 gru 2010

    Chciałem zaznaczyć, że ten wpis nie jest moim wpisem:[quote=gość: tik] czy administrowanie dla lekarzy budynkiem to wielka incjatywa????????????????? a nazwa brzmi Stowarzyszenie Incjatyw hohohoho, liczą się ludzie [/quote]

    Cytuj
  • adzygmunt 31 gru 2010

    I jak wyszło ? Twój post czy nie?
    "Liczą się ludzie" to bardzo sensowne powiedzenie. Lecz w Twoim zrozumieniu, równie dobrze brzmiałoby liczy się tylko mokra woda!
    Reasumując; Czy administrowanie ośrodkiem zdrowia to wielka inicjatywa, przyjdź pooglądaj sprawę od środka i pisz wówczas z ręką na sercu.
    SIO będzie miało doroczne spotkanie w okolicach 15 lutego. Umieścimy konkretną datę na stronie:
    www. inicjatywatrzemesnia.republika.pl

    Cytuj
  • 7 sty 2011

    www.inicjatywatrzemesnia.republika.pl

    bez spacji pomiędzy www a nazwą domeny

    Cytuj
  • adzygmunt 7 sty 2011

    Dziękuję, moje przeoczenie.

    Cytuj
  • 8 sty 2011

    Dziesiątki tysięcy pacjentów w Małopolsce zostało bez możliwości kontynuowania bezpłatnego leczenia, bo przychodnie, do których chodzili, z dnia na dzień straciły kontrakty z NFZ. Takich placówek jest w regionie około tysiąca!
    Więcej... http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,8918549,Kontrakty_NFZ__Specjalisci__10_pkt__przystawka__35.html#ixzz1ASvuF33p

    A nic nie wiadomo, czy nasi lekarze rodzinni mają kontrakty na 2011-2013 roku?
    W wykazie jest tylko jakaś położna i pielęgniarka. Brak Lekarzy POZ.
    Czy czeka nas dojazd do Myślenic, albo do Krakowa?

    Cytuj
  • adzygmunt 8 sty 2011

    Jestem optymistą co do podpisania kontraktu przez lekarzy Ośrodka, tyle, że nigdy nie było tak wiele papierkowej roboty i wymagań jak w chwili obecnej.
    Dodatkowo jest promesa NFZ dla Centrum rehabilitacji nowość w Trzemeśni. ale z tak małą ilością zabiegów że w zasadzie kończy się zapisywanie na termin styczniowy
    Martwiłbym się o co innego, ale lekarze i pacjenci nie chcą o tym słyszeć i już teraz zaradzić.
    Wg wymagań unijnych w roku 2013 ma funkcjonować winda. Bagatelka 70- 90 tysięcy złotych!

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    Optymizm można mieć, ale lekarze rodzinni w Trzemeśni i nie tylko nie mają żadnych kontraktów od nowego roku. Będziemy jeździć pewnie do Krakowa, bo w Myślenicach tylko Jeden ma kontrakt.

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    Ciekawy jestem, czy Rada Miasta i Rada Powiatu coś myślą na ten temat?
    Pewnie myślą, ze jeszcze okres świąteczny i nie ma żadnych problemów.

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    Lekarze rodzinni w powiecie myślenickim mają kontrakty! Negocjacje PZ i NFZ zakończyły się porozumieniem i przychodnie działają tak jak w roku 2010. Nie ma się co martwić.

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    [quote=tik kit] Ciekawy jestem, czy Rada Miasta i Rada Powiatu coś myślą na ten temat?
    Pewnie myślą, ze jeszcze okres świąteczny i nie ma żadnych problemów. [/quote]

    A co ma rada miasta do kontraktów?

    Cytuj
  • adzygmunt 13 sty 2011

    Może >jedynie< to, że burmistrz jako jedno z zadań gminy ma zapewnić opiekę nad zdrowiem mieszkańcom gminy!

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    [quote=gość: dodoni] Lekarze rodzinni w powiecie myślenickim mają kontrakty! Negocjacje PZ i NFZ zakończyły się porozumieniem i przychodnie działają tak jak w roku 2010. Nie ma się co martwić. [/quote]
    Coś zupełnie innego słyszałem od lekarza. Mówił, ze pracuje na czarno, bo nie ma do tego żadnego kontraktu. Nie ma żadnej zmiany w kontraktach na 2011 rok w NFZ.
    http://www.nfz-krakow.pl/stronadlapacjenta/index.php?site=art&idd=5&ida=18

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    A co ma rada miasta do kontraktów? [/quote]

    Czyli ta władza, która żyje z naszych pieniędzy (przepraszam tych, co zrzekli się diet) jest poza sprawami prostych obywateli? Ich nie obchodzi nic? Dziękuję.

    Cytuj
  • 14 sty 2011

    na poz nie ma konkursów jako takich (w sensie jeden dostanie, a drugi nie) tylko praktycznie zgłoszenie chęci działania do nfz i podpisanie umowy. PZ nie chciało przystać na warunki finansowe nfz, kto przystanie ten podpisuje i już.

    Cytuj
  • 14 sty 2011

    [quote=tik kit] A co ma rada miasta do kontraktów? [/quote]

    Czyli ta władza, która żyje z naszych pieniędzy (przepraszam tych, co zrzekli się diet) jest poza sprawami prostych obywateli? Ich nie obchodzi nic? Dziękuję. [/quote]

    Zadałem takie pytanie, bo wg mnie konkursy to sprawa dyrektora szpitala (jego zadaniem jest złożenie ofert do konkursu) lub powiat jako organ nadrzędny dla szpitala

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    Pani która szczepi w tym ośrodku...współczuję dzieciom. Ja się jej bałem jak byłem mały, a to było 20 lat temu... Ja wszystko rozumiem, ale przecież dobro dzieci też ma jakieś znaczenie. Nie mówię, aby ją zwlaniać, ale nie powinna mieć tak dużo kontaktu zwłaszcza z dziećmi.

    I jeszcze jedno...ostatnio Pani podczas szczepienia...nie założyła rękawiczek!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że to jedno razowe przeoczenie, mam nadzieję - zwracajcie sobie na to uwagę!!!.

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    No i właśnie dlatego większość teraz młodych rodziców zapisuje swoje dzieci w myślenickich ośrodkach.

    Cytuj
  • 20 sty 2011

    właśnie, czy możecie polecić coś dla dziecka w Myślenicach.
    Niestety po sąsiedzkich przygodach z doktorem w Trzemeśni, stwierdzam, że u niego przeziębienie może skończyć się intubowaniem a to co leczy, to alergie - alerteciem!!!!
    Gdzie zapukać z dzieckiem w Myślenicach, jestem zielona w tej sprawie, a coś trzeba wybrać. Proszę o poradę.
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    Zapisz się do Dr.Skowrońskiej a nie będziesz żałować.

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    gdzie jej szukać

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    Joasiu on przyjmuje w Myślenicach w Poradni Dr. SUDROWEJ musisz się do niej zapisać.

    Cytuj
  • 25 sty 2011

    [quote=gość: gorge] www.inicjatywatrzemesnia.republika.pl

    bez spacji pomiędzy www a nazwą domeny [/quote]

    przynajmniej sobie PITa pierwszy raz sam wypełniłem :) dzięki, pozdrawiam

    Cytuj
  • adzygmunt 25 sty 2011

    I o to w tym chodzi. Że nie zapytam a jaki nr krs*u dałeś? Nie odpowiadaj!

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Dziś w nocy został okradziony Ośrodek Zdrowia w Trzemeśni. Pracują służby dochodzeniowe, a wjazd do ośrodka jest zablokowany taśmami.

    Cytuj

Odpowiedz