Forum » Okolice

Replika wieży Eifla w łękach

  • adzygmunt 11 paź 2010

    Cygnusie, stanowczo się sprzeciwiam. Trzemeśnia "nie leży" pod piramidami.
    Tam ludzie robią piramidalne głupoty, ale... gdzie drwa robią tam wióry lecą!

    Cytuj
  • 11 paź 2010

    Zmartwię Cię, widziano również sfinksa, a jak wiadomo to dwa nierozerwalne symbole słowiańskiej kultury.

    Cytuj
  • adzygmunt 12 paź 2010

    Sfinksa? widziałem. Cały rudy - rude jest piękne, wspaniały kocur! Był na spacerze. Mieszka chyba za lasem u Staska Babcyna, a może, kto tam wie, rude jest także chytre, sprytne, przebiegłe, nieobliczalne, tajemnicze,zwinne, posągowe i majestatyczne!
    No, jak na Sfinksa przystoi, ha!

    Cytuj
  • 12 paź 2010

    Nie, to nie ten. Sfinks z Trzemeśni jest beżowo-żółty. Może jak Krasnoludek czy Bicykl wrócą ze szkoły, to rozwieją wątpliwości.

    Cytuj
  • adzygmunt 12 paź 2010

    No to co ja widziałem? Wydawało mi się że onci był, ten Staska od Babcynów, tam na tym wykrocie, "wies dzie jus"?

    Cytuj
  • 12 paź 2010

    Co bym nie wiedzioł, ale Staska jest podobny ino bardzi siwy, no i ten ogon mo mni zakręcony, bo Stasek jak wrócił z bistro to mu robił kręciołka.

    Cytuj
  • adzygmunt 13 paź 2010

    A to ci huncwot z tego Staska od Babcynów, bistro mu si zachciwa. Bedem mu godoł, co by nie lazł tam jak ma słabo łepetyno!

    Cytuj
  • 14 paź 2010

    Nic mu nie godoj ino idź z nim i podpac, który to taki mondry co go na kręcenie kotem nakłonił, a późni jak się wydo, to go sztachetą pez łeb i po dupie butami.

    Cytuj
  • adzygmunt 14 paź 2010

    Zaroski póńde, póńde. Ino nie bede go butem bez łeb zdziloł, ino usy mu wykrencem, a co? niech mo. Łon moze kotu wykrencac kite, to jo mogem mu usy.

    Cytuj
  • adzygmunt 16 lis 2010

    A z tymi butami to co z kopa czy podeptać?

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    Z kopa dziada, co by mioł naucke i se miarkowoł ze buty nie ino do chodzenio. Ale tys ca brac pod rozwage cy nie oddo. Bo jakby kcioł oddać, te te buty trza miec dobrze zawiozane co by mozna było wartko wracać do domu, znacy uciekać pieronem

    Cytuj
  • 27 lis 2010

    W Łękach teraz jest jeszcze nowa ciekawa rzecz, a krótko mówiąc tor przeszkód zgotowany przez konsorcjum które buduje kanalizację . Jak ktoś posiada quada lub terenowy samochód to może sobie pojeździć byłą drogą asfaltową poza rzeką. Powiem szczerze że firma konsorcjum OMEGA bo chyba tak się nazywa wykonawca tego toru przeszkód(nie jestem pewien jak się nazywa bo na budowie nie ma żadnej tablicy informacyjnej a powinna być) bardzo pięknie wykonała tą drogę tylko trochę się pomyliła bo nie miała to być trasa wyczynowa dla terenówek tylko droga dojazdowa do posesji . Przyjedzcie zobaczcie bo warto,dziwi tylko gdzie są służby odpowiedzialne za tą inwestycję czyli inspektor nadzoru z gminy.

    Cytuj
  • adzygmunt 27 lis 2010

    Widziałem, skandal. Szczęście, że tylko z za rzeki.
    Inspektorów próżno wypatrywać.
    Potem inne firmy i projektanci nie mogą doprosić się ludzi aby "rurę" puścili przez działki.
    A magistrat czy starostwo nadaje na świadomość obywatel.
    A ja uważam że są świadomi. ;O

    1 Cytuj
  • 28 lis 2010

    Ale magistrat pieniądze dostaje z uni i transze pieniędzy przychodzą co jakiś czas po wizycie urzędników odpowiedzialnych za to, znajomy opowiadał mi że kiedyś ucztowali z pracownikami naszego magistratu w STEKU . Więc może już czas kogoś o tym poinformować!!!!!
    A tak na marginesie to dzisiaj przy tej ślizgawicy można bez problemu wpaść do rzeki!!!

    Cytuj
  • adzygmunt 28 lis 2010

    Rzeka nie głęboka więc mała szkodliwość czynu. Sad umorzy sprawę a kosztami obciąży powoda.
    Którędy chodzi, czy jeździ Temida?

    Cytuj
  • waligóra ogrodowy 4 gru 2010

    Temida jest ślepa i nie ma prawa jazdy (to tak na marginesie).

    Chciałbym poruszyć znacznie bardziej istotny temat. Otóż amerykańscy naukowcy odkryli, że Łęki leżą na złączeniu dwóch płyt tektonicznych. Są to mikropłytki, więc dotychczas były niezauważalne. Grozi to trzęsieniem ziemi o sile około 7stopni.

    Łęczanie podobno zaczęli już budować, wzorem Japończyków, domy z tektury!

    Cytuj
  • 4 gru 2010

    [quote=krasnal_ogrodowy] Dzisiaj chciałbym zaprezentować Łęki tym, którzy nigdy nie mieli okazji oglądać tego cudownego miejsca. Oto mapa i legenda:http://img339.imageshack.us/img339/4601/19483101.jpg - mapahttp://img691.imageshack.us/img691/6413/legendac.jpg - legenda [/quote]

    Kolego drogi mieszkancy łęk czekaja na twoje publiczne przeprosiny.. ! Jezeli nie przeprosisz sprawa trafia do prokuratury !!!

    Cytuj
  • 4 gru 2010

    Wykazałeś się mega poczuciem humoru, chyba że to nie żart, a to wtedy bardzo współczuje.

    Cytuj
  • 5 gru 2010

    To nie zart :) Kazdy co sie wypowiadal na ten temat negatywnie bedzie mial sprawe...

    Cytuj
  • 5 gru 2010

    hahaha no cos slyszalem o tym ze sprawa ma trafic do prokuratury haha ale beda jaja :D

    Cytuj
  • adzygmunt 5 gru 2010

    W Łękach gdzie tylu światłych obywateli niepodobne, by panował taki zamordyzm!
    Bedę w roli świadka, pozwanego, czy może widza?, lecz tego spektaklu nie opuszczę.

    Cytuj
  • 5 gru 2010

    Strażniku, napisz z jakiego paragrafu ciekaw jestem jaka jest podstawa prawna.

    Boję się ile procesów zostanie wytoczonych przedszkolaką które miały np. narysować swoją okolice:)

    Cytuj
  • 6 gru 2010

    [quote=gość: straznik] krasnal_ogrodowy napisał/a: Dzisiaj chciałbym zaprezentować Łęki tym, którzy nigdy nie mieli okazji oglądać tego cudownego miejsca. Oto mapa i legenda:http://img339.imageshack.us/img339/4601/19483101.jpg - mapahttp://img691.imageshack.us/img691/6413/legendac.jpg - legenda

    Kolego drogi mieszkancy łęk czekaja na twoje publiczne przeprosiny.. ! Jezeli nie przeprosisz sprawa trafia do prokuratury !!! [/quote]

    To mi przypomina zastraszanie Wacławka przez Cyrka

    Cytuj
  • 6 gru 2010

    [quote=cygnus] Strażniku, napisz z jakiego paragrafu ciekaw jestem jaka jest podstawa prawna.Boję się ile procesów zostanie wytoczonych przedszkolaką które miały np. narysować swoją okolice:) [/quote]

    art. 216 kk

    Zostali obrazeni wszyscy mieszkancy! Tak ze biada temu kto sie do tego przyczynil

    Cytuj
  • 6 gru 2010

    Proszę Cię, gdzie ten artykuł ma tutaj zastosowania, gdzie dopatrzyłeś się tutaj znieważenia konkretnej osoby. Gdyby napisał że pan X jest prostakiem, lub coś w ten deseń, to jeszcze jeszcze, ale tutaj.
    Myślę ze sobie żarty stroisz, a Rowerek kompletnie nie ma sie czego bać. Nawet jak zaczniesz latać po sądach i prokuraturach.

    Cytuj

Odpowiedz