Forum » Praca

GALERIA MYŚLENICKA

  • 24 lut 2011

    MIEJSCA PRACY ,GDZIE PODANIA SKŁADAĆ?

    6 12 Cytuj
  • 24 lut 2011

    dobre pytanie...!?

    3 7 Cytuj
  • 24 lut 2011

    no właśnie bo sama jestem ciekawa

    1 5 Cytuj
  • 24 lut 2011

    składajcie do kongregacji kupieckiej heheh

    1 6 Cytuj
  • 24 lut 2011

    Nie róbcie sobie z nich jaj.Galeria Myślenice raczej nie powstanie a o pracę trzeba pytać w Savii spółce córce Tesco.

    7 Cytuj
  • 24 lut 2011

    ale na miejscu galerji będzie pewnie parking a parkingowych gienek zatrudni

    1 5 Cytuj
  • 24 lut 2011

    Właśnie też może złoże cv bo widze że galeria naszych kupców już na ukończeniu. Musze przyznać że wyszło bardzo pozytywnie taka nowoczesność ale w dobrym guście. Nie wierzyłem że są wstanie to zbudować a tu takie miłe zaskoczenie. Nie tylko wielkie firmy potrafią takie coś zrobić . Wystarczy dobra wola jednych , troche pieniędzy , dobry pomysł i umiejętność porozumienia się wielu osób które swoje pieniądze zainwestowały w GALERIE MYŚLENICE. P. Koźmiński ze swoim tym czymś może się schować. Ja będe robił zakupy w GALERII MYŚLENICE.

    5 4 Cytuj
  • 25 lut 2011

    a po ile tam będą jajka xxl?taniej niż w GALERII KOŃSKI RYNEK?

    5 5 Cytuj
  • 25 lut 2011

    [quote=gość: ban jan] Właśnie też może złoże cv bo widze że galeria naszych kupców już na ukończeniu. Musze przyznać że wyszło bardzo pozytywnie taka nowoczesność ale w dobrym guście. Nie wierzyłem że są wstanie to zbudować a tu takie miłe zaskoczenie. Nie tylko wielkie firmy potrafią takie coś zrobić . Wystarczy dobra wola jednych , troche pieniędzy , dobry pomysł i umiejętność porozumienia się wielu osób które swoje pieniądze zainwestowały w GALERIE MYŚLENICE. P. Koźmiński ze swoim tym czymś może się schować. Ja będe robił zakupy w GALERII MYŚLENICE. [/quote]
    O czym Ty czlowieku piszesz ? Galeria Myslenice zatrzymala sie na etapie planu i wizualizacji. Poki co szczere pole jest. Kiedy sie zacznie cos dziac w tej kwestii (rozpoczecie budowy) to pewnie najstarsi gorale nie wiedza :P

    6 Cytuj
  • 28 lut 2011

    Na galerie myślenicką pewnie trzeba będzie jeszcze długo czekać.... Ciekawe, czy w ogóle się doczekamy kiedykolwiek. Natomiast obecnie budowany jest dworzec,przy którym na być taka niby galeria. Będzie w niej np. CCC i Rossman - jakby komus za daleko do rynku było...

    5 Cytuj
  • 28 lut 2011

    zacznijcie czytac artykuły ludzie..np.w gazecie myślenickiej pisało że powstająca galeria przy dworcu jest prywatnym przedsięwzięciem pana marka k a to szczere pole koło placu budowy jest kupców (tyle zdziwiali o dworzec a jak mają pozwolenia i zielone światło to na ich ściernisku chyba już tylko ściernisko zostanie.....).nawet na miasto info jest artykuł o tym jaka jest sytuacja z dworcem i galerią więc zanim zaczniecie bajki pisać to rozglądnijcie się w temacie,eh....

    1 3 Cytuj
  • 2 mar 2011

    A z pewnego źródła wiem, że teren należący do kupców już został przez nich sprzedany. Więc koniec bajania o galerii myślenickiej...

    4 Cytuj
  • 2 mar 2011

    Mam nadzije ze otworza w niej wreszcie jakies fajne sklepy typu reserved, h&m venezia bo tutaj tego brakuje.
    Oporcz tego przydało by sie kfc:)mniam

    1 2 Cytuj
  • 2 mar 2011

    Lusia czemu pitolisz i jeszcze o pewnym źródle będziesz mówić.
    I jeszcze może napisz że cofnęli pozwolenie na budowę w urzędzie....

    3 1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    kfc to bylby wielki szał na mce nie opędzili by się od klijentów:))))

    4 1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    a kto zajmuje się rekrutacja do sklepow?

    1 1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    dobre pytanie gascan

    1 1 Cytuj
  • 2 mar 2011

    [quote=gość: kiedy otwarcie] Mam nadzije ze otworza w niej wreszcie jakies fajne sklepy typu reserved, h&m venezia bo tutaj tego brakuje.
    Oporcz tego przydało by sie kfc:)mniam [/quote]
    No niestety myślenice to duża wiocha i tych sklepów nie będzie a kfc to kicha jak można się jarać skrzydałkami z piórami.!!!!

    2 5 Cytuj
  • 3 mar 2011

    Ha, Jakie pozwolenie i na jaką budowę? Obecnie powstaje dworzec wraz z galerią, to fakt, ale za dworcem jest pusty teren należący kiedyś do kupców myślenickich. Miała tam powstać galeria, tak się im spieszyło... że aż teren sprzedali i tyle. Ja tylko oceniam sytuację ,to co widzę i to co w rzeczywistości jest.

    3 Cytuj
  • 6 kwi 2011

    [quote=gość: lusia] Na galerie myślenicką pewnie trzeba będzie jeszcze długo czekać.... Ciekawe, czy w ogóle się doczekamy kiedykolwiek. Natomiast obecnie budowany jest dworzec,przy którym na być taka niby galeria. Będzie w niej np. CCC i Rossman - jakby komus za daleko do rynku było... [/quote]

    z tego co wiem to ma być galeria i taki niby dworzec..

    2 2 Cytuj
  • 6 kwi 2011

    aha - dodam, że podobno ma być też stacja paliw Lampa

    1 Cytuj
  • 19 kwi 2011

    no ponoc ma byc otwarcie a lipcu a wie ktos dzie mozna podania składac do pracy tam????

    1 1 Cytuj
  • 19 kwi 2011

    podania należy wysyłać za pomocą rpgk na Borzęte

    1 1 Cytuj
  • 22 kwi 2011

    kasia;) a ile masz lat|?

    1 Cytuj
  • 25 kwi 2011

    21 a czemu pytasz

    1 2 Cytuj

Odpowiedz