Forum » Praca

Pomysl na nowy lokal

  • 1 sty 2018

    Witam .z poczatkiem tego roku chciałbym otworzyc nową działalność na terenie myślenic z branży motoryzacyjnej.stąd zdam sie na opinie Państwa czego brakuje w myślenicach ,jakie kompleksowe usługi sa konieczne i mające poparcie .chodzi mi np o usługi typu chromowanie alufelg ,polerowanie ,oklejanie drobnych elementow samochodu jak np elementy kokpitu itp,naprawy i budowa wydechow samochodowych,renowacje podłóg samochodowych ,konkurencyjna cenowo myjnia samochodowa itp ?.zdam sie na głos większości .Pozdrawiam

    3 11 Cytuj
  • Pablo 7 sty 2018

    Wszyscy ci dobrze życzą... Dla tego tak wielu odpisało...

    Nie znam się na motoryzacji. Nic z tego co napisałeś nie było przedmiotem mojego zainteresowania kiedykolwiek...

    Może dobrym pomysłem jest konserwacja podwozia samochodu, bo zewsząd słychać, że teraz to szmelc produkują i wszystko rdzewieje, a potem gnije...? Nie wiem. To ma być Twój biznes to Ty decyduj. :-)

    12 Cytuj
  • 7 sty 2018
    Pablo napisał/a:

    Wszyscy ci dobrze życzą... Dla tego tak wielu odpisało...

    Nie znam się na motoryzacji. Nic z tego co napisałeś nie było przedmiotem mojego zainteresowania kiedykolwiek...

    Może dobrym pomysłem jest konserwacja podwozia samochodu, bo zewsząd słychać, że teraz to szmelc produkują i wszystko rdzewieje, a potem gnije...? Nie wiem. To ma być Twój biznes to Ty decyduj. :-)

    Naprawdę Bardzo Dobry Pomysł

    10 Cytuj

Odpowiedz