Forum » Praca Polwell

• 05.02.2018 - 6:38
    Czy ktoś wie jak tam jest? Co się robi? Jakie zarobki? Atmosfera?
    9 3 Cytuj Zgłoś
  • 05.02.2018 - 18:01
    Lego - powiem ci tak, pisanie na jakimkolwiek forum jest głupotą. Ponieważ w dalszym ciągu sporo ludzi szuka lepszej pracy lub jakiejkolwiek, ktoś ci może z przed nosa ukraść posadę w danej firmie.
    Weź trochę wysil się sam i poszukaj informacji o danej firmie, poza tym podjedź zapytaj, na pewno w firmie jest osoba która cię weźmie na rozmowę krótką czy długą ale na pewno weźmie, popytaj o pracy, czym się zajmują, jakie wynagrodzenie. Nie pytaj ludzi na forum, równie dobrze mogą napisać ci że zarobisz tam 2200 zł a ty pójdziesz myśląc że tak właśnie jest a zarobisz najniższą krajową. Nie czekaj i nie myśl sobie że inni będą ci pomagać w tym świecie chorym. Trochę się wysil.
    20 8 Cytuj Zgłoś
  • 06.02.2018 - 6:29
    Tak tylko pytam ale dzięki za odpowiedź i tak miałem tam wpasc
    8 3 Cytuj Zgłoś
  • 21.03.2018 - 18:30
    Byłem pytałem i nic konkretnego nie powiedzieli
    Nie wiem jak reszta co była przede mną
    Ale nie byli wstanie powiedzieć jakretnie jakie zarobki tylko jaki socjal i premię ale stawki nie powiedzieli :(
    11 3 Cytuj Zgłoś
  • 31.03.2018 - 22:48
    Polwell to dawny plast-dach firmę kupił jest p.Marcin ten sam pan co i jest współwłaścicielem polplastu, część pracowników pracuje bądź pracowało tu i tu, profil produkcji podobny jak w polplaście więc można by było odesłać do tematu o polplaście.
    11 1 Cytuj Zgłoś
  • 07.04.2018 - 19:28
    No chyba nie koniecznie taki sam stan pracy jak słyszałem
    Kolega tam pracuje od kilku dni i mówi z atmosfera wcale nie za fajna tam jest
    10 2 Cytuj Zgłoś
  • 07.05.2018 - 20:18
    No to się widzimy w pracy ;)
    8 1 Cytuj Zgłoś
  • 04.10.2018 - 23:09
    Nikt nie ma ochoty pracować w Pollwelu.... tam głównym problemem jest pewna kobieta od jakości BJ. Tak wrednej baby to nie ma nigdzie.Nic nie umie z wielona rzeczami sie myli.Ale to że się myli to jest nic....zawsze wine zwala na innych pracowników . Jest chamska wobec ludzi, żle się do nich odnosi, wozi się po ludziach bo myśli ze jest niewiadomo kim.Powinna pracować sama ze soba a nie z ludzmi.Ta baba stwarza taki burdel we wszystkim że sama sie w nim nie potrafi odnaleść.Nie dziwota że ludzie się z tamtąd zwalniają..... Ona się nadaje do prowadzenia byka za ogon na pastwisko....
    27 6 Cytuj Zgłoś
  • 04.10.2018 - 23:14
    Chociaż śmiem twierdzić że nawet byk by sie na niej wyznał pierd.....nał by jej tym ogonem..
    25 4 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz