Forum » Praca

wyprawianie skór...

  • 12 kwi 2011

    Witam !
    Mam do wyprawienia skórę z cielęcia , a słyszałem , że w Myślenicach ktoś to robi....
    (podobno na ul. Mickiewicza)
    Będę wdzieczny za każdą informacje na ten temat....(najlepiej nr.tel. bo szkoda mi zmarnować skóry....a nie chcę jechać w ciemno do Myślenic....) Mam kawałek drogi, mieszkam w Bochni...
    Czekam na szybką reakcje...
    Z góry dziękuję...
         Artchi...

    Cytuj
  • 12 kwi 2011

    słyszałem że naprzeciwko starostwa wyprawiają skóry ale tylko z tatrzańskich misiów !!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    widziałem fajne u Wilczyńskiego z dużym WYTRZESZCZEM??????/

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    [quote=Artchi] Witam !
    Mam do wyprawienia skórę z cielęcia , a słyszałem , że w Myślenicach ktoś to robi....
    (podobno na ul. Mickiewicza)
    Będę wdzieczny za każdą informacje na ten temat....(najlepiej nr.tel. bo szkoda mi zmarnować skóry....a nie chcę jechać w ciemno do Myślenic....) Mam kawałek drogi, mieszkam w Bochni...
    Czekam na szybką reakcje...
    Z góry dziękuję...
         Artchi... [/quote]

    Ja sobie zagooglałem i wyszło mi:

    Czy to tak naprawdę trudno wrzucić w google? :(
    A potem się irytujesz jak jakiś idiota odpisze Ci o śrubokrętach...

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    Kiedyś skóry wyprawiał Zbigniew Murzyn, on jest chyba nawet po garbarstwie , nie wiem czy teraz jeszcze się tym zajmuje , bo obecnie uczy chemii w liceum w Myslenicach , ale wiedzę ma, więc jeśli tylko potrzebne odczynniki ma , to pewnie by Ci to zrobił.
    Mieszka na ul.Ujejskiego , na dolnym przedmieściu, numeru domu nie znam,
    ale jak co , to szukaj obok Sawickich i obok zakładu stolarskiego Kaleta, ktos Cię na pewno pokieruje.

    mozesz po prostu napisac prywatną wiadomość i zapytać.

    Cytuj
  • 13 kwi 2011

    Dzięki za szybkie odpowiedzi...
    Dalej już sobie jakoś poradzę .
    Jeszcze raz dzięks !!
    Artchi...

    Cytuj

Odpowiedz