Forum » Praca

Praca w Cooper Standard - operator maszyn

  • 19 lip 2018

    Gi Group jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.

    Poszukujemy osób dla naszego klienta Cooper Standard
    Nowe wyższe stawki!!!!

    Na stanowisko: Operator maszyn
    Miejsce pracy: Myślenice

    Opis stanowiska:

    -Zapewnienie produkcji zgodnie z obowiązującymi standardami ilościowymi i jakościowymi;
    -Obsługa maszyn produkcyjnych;

    Wymagania:

    -Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;
    -Zdolności manualne;
    -Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    -Umowę o pracę na pełny etat w ciągle rozwijającej się firmie;
    -Atrakcyjne stawki godzinowe + premie od pierwszego dnia pracy;
    -Otwarte i przyjazne środowisko pracy;
    -Możliwość korzystania z benefitów m.in. karty Multisport, ubezpieczenie grupowe PZU.

    JAK APLIKOWAĆ:

    Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu olx.pl wraz z niniejszymi klauzulami:
     Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

     Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 do podmiotów współpracujących z w/w podmiotem w celach marketingowych tych podmiotów. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

    Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. .

    1 36 Cytuj
  • 19 lip 2018

    witam
    a pracę dorywczą dla nieletnich państwo oferują?

    2 13 Cytuj
  • 2 lut 2019

    Czy są na tą chwilę przyjęcia do Firmy?

    1 5 Cytuj
  • 3 lut 2019

    Doradcy personalni i pośrednicy pracy WON!!!!!!!!!!!! wykluczeni.

    8 Cytuj
  • 3 lut 2019

    Znajomek opowiadał mi o tym "zakładzie" pracy ... w czasie ostatniego przestoju ludzie wzięli urlopy jak co roku ... i część nie wróciła do pracy gdyż została zwolniona za pomocą ... SMS-a. Rozumiecie to ? Paranoja pracodawca powiadamia Cię sms-em, że Cię zwalniają. To tylko pokazuje, że nie mają żadnego szacunku do ludzi!! Na koniec każdego miesiąca przełożeni "polują" na pracowników by tylko uwalić im premię za byle głupoty, a sami mają za nic przepisy mając o sobie mniemanie wielkich "panów" , którym słoma z butów wychodzi ...

    35 Cytuj
  • 24 paź 2019

    Podobno szykują się zwolnienia w cs.tak na produkcji jak i na magazynie.wie ktoś o tym.

    5 Cytuj
  • 12 sie 2020

    Od 20 lipca w Cooperze działa nowy związek zawodowy Inicjatywa Pracownicza. Pierwszą jego akcją była próba przywrócenia do pracy zwolnionych osób i wyrażenie sprzeciwu dalszym zwolnieniom. Członkowie Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Inicjatywa Pracownicza zbierali podpisy pod petycją, która zostanie przekazana p. Dyrektorowi Zakładu. Rozdawali również ulotki uświadamiające pracowników w faktycznej sytuacji firmy, co jest absolutnie konieczne, gdyż Cooper tłumaczył się kryzysem zwalniając kilka osób. Zachęcają wszystkich pracowników do wstąpienia w szeregi nowego związku.

    6 2 Cytuj
  • 12 sie 2020
    Malatesta13 napisał/a:

    A w Cooper takie rzeczy : https://www.facebook.com/Inicjatywa-Pracownicza-CSA-My%C5%9Blenice-103071514829811/

    no ale skomentuj, wrzuć swoje zdanie a nie podrzucaj i co dalej?

    8 Cytuj

Odpowiedz