Forum » Praca

Pomoc przy doborze koloru elewacji

  • 13 lip 2011

    Witam! Chciałam zapytać czy w Myślenicach znajdę kogoś kto zrobi mi projekt elewacji i doradzi przy doborze koloru?

    1 3 Cytuj
  • 13 lip 2011

    a do czego dobiera się kolor elewacji ?

    chyba gust jakis masz ?

    3 2 Cytuj
  • 13 lip 2011

    hehheheh nio jestem pełen podziwu coraz lepsze tematy na tym forum :D

    2 1 Cytuj
  • 13 lip 2011

    a co w tym dziwnego?? sa ludzie ktorzy nie maja gustu i wola sie zdać na zdanie tych ktorzy go mają. Tak samo jak istanieja styliści dla tych co nie potrafia zestawić stylowo bluzki ze spodniami tak samo istnieja projektanci wykończenia wnetrz i myślę ze wlasnie kogos takiego powinnas szukać.

    1 2 Cytuj
  • 13 lip 2011

    [quote=gość: niech żyje zyczliwość] sa ludzie ktorzy nie maja gustu i wola sie zdać na zdanie tych ktorzy go mają. [/quote]
    No to ja - wg swojego gustu podpowiem: zrób seledynowy

    2 Cytuj
  • 13 lip 2011

    Nie zgodze się z tym iż są ludzie którzy nie maja gustu każdy w pewnym stopniu go ma!!!

    2 Cytuj
  • 13 lip 2011

    Polecam kolory nie jaskrawe, stonowane. Powinny pasować również do otoczenia, domów, sąsiadów, ogrodzenia etc.
    Ponadto jaskrawe kolory są mniej trwałe, mogą nierówno blaknąć.

    Modne teraz jest połączenie tynku ze wstawkami drewnianym, np jasny tynk i ciemne drewno.
    A kolory można obejrzeć w każdym sklepie mieszającym tynki na wzorniku.
    Dobre są tynki i farby Kabe.

    1 Cytuj
  • 13 lip 2011

    Wszystko zależy jaki dom i do czego "służy", niektóre powinno się malować na różowo, czerwono... tak aby coś sugerowały ;))))

    Wątkodawczyni tego nie sprecyzowała....

    1 1 Cytuj
  • 13 lip 2011

    [quote=gość: dor%u0119czyciel] Wszystko zależy jaki dom i do czego "służy", niektóre powinno się malować na różowo, czerwono... tak aby coś sugerowały ;))))

    Wątkodawczyni tego nie sprecyzowała.... [/quote]

    głodnemu chleb na myśli...?

    1 Cytuj
  • 13 lip 2011

    jedno jest pewne-jesli bierzecie kolor z wzornika to zawsze 2 tony jasniejsze od tego co sie wam podoba bo na całosci to wychodzi inaczej niz na wzorniku a potem jest wielkie rozczarowanie-mysmy zobaczyli dom który nam sie podobał-poszłam do włascicielki i zapytałam gdzie ,jakiej firmy i jaki numer koloru kupili i nie było niespodzianki:)))

    2 Cytuj

Odpowiedz