Forum » Praca praca - myslenice i okolice

• 19.01.2010 - 8:41
    CV wysłane do Riviery, jednak nie mam zbytniej nadzieji że mnie zechcą! Wysyłał jeszcze ktoś tam swoje CV?
    Cytuj Zgłoś
  • 19.01.2010 - 10:34
    byłam tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej ale do mnie nie oddzwonili .. standard ..
    Cytuj Zgłoś
  • Joanna 19.01.2010 - 13:20
    Cóż pewnie płacą marnie i Bóg wie czego wymagają !!!
    Cytuj Zgłoś
  • 19.01.2010 - 13:22
    ja też tam byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i też do mnie nie oddzwoniła ta kierowniczka hehehe... a było to już chwile temu więc może droga aniacx jak długo masz jeszcze zamiar szukać tej pracownicy rok czy jeszcze dłużej a może szukasz bóg wie kogo hehehe... żal.pl
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 19.01.2010 - 18:08
    KOMEX w Pcimiu tobie pozostał to jest dopiero szkoła życia.
    Cytuj Zgłoś
  • 19.01.2010 - 20:06
    Pan/i ??? zmierza do czegoś/kogoś? O firmie KOMEX można poczytać na forach internetowych, niciekawa firma i faktycznie szkoła życia! Jeśli Pan/i " ??? " chce się włączyć do dyskujsji to proszę rozwinąć temat!:)
    Cytuj Zgłoś
  • Joanna 28.01.2010 - 11:48
    Coś cisza na tym forum! Pozamarzaliście czy jak?? ;)
    Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2010 - 11:06
    Wiadomo coś może o przyjęciach do Plast-Dachu ??? Bo hala nowa już stoi koło Coopera
    Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2010 - 11:40
    o pracuś też byłbym tym tematem zainteresowany
    Cytuj Zgłoś
  • 29.01.2010 - 23:14
    witam czy moze ma ktoś doświadczenie w pracy w hotelu Twardowski?Myśle nad złożeniem tam swojeco CV na stanowisko recepcjonistki,prosze o rade.
    Cytuj Zgłoś
  • 30.01.2010 - 15:29
    Potrzebuję informacji na temat firmy ELEKTRAL, a dokładnie hali produkcyjnej w Osieczanach. Czy warto tam pracować itp. itd. Z góry dzięki za odpowiedź:)
    Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2010 - 7:42
    witam ponownie czy może ktoś sie orientuje ne temat pracy w Hotelu Twardowski??Na stanowisku recepcjonistki,czy dają umowe i ile placą bo różnie słyszałam i nie wiem czy dać tem Cv ?
    Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2010 - 11:16
    One/ona jest/są z Riviery Ty z Twardowskiego , to napisz jaka jest prawda, lolka była zainteresowana.
    Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2010 - 13:53
    Ja pracowałam w Twardowskim i taka jest prawda.Nie jestem żadną konkurencją.Każda dziewczyna co zaczęła tam prace to rezygnowała po miesiącu.Ewkaa nie musisz bronić tego hotelu ze względu na to że tam pracujesz.Taka jest prawda i nic tego niezmieni.Lolkaa jak będziesz tam pracowała to przekonasz się że miałam racje.
    Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2010 - 14:31
    wrzucę jeszcze tutaj to zapytanie : taki mały wywiad: wiem ,że firmy (bo kryzys) tną koszty na poczatku na transporcie, zakupach i logistyce, takie życie. Zatem jaki byłby odzew gdyby taka osoba prowadziła swoją działalność w kilku firmach ? Obszar powiedzmy logistyki szerokiej prowadzenia importu z Dalekiego Wschodu (o Europie nie wspomnę) przez cło i magazynowanie z kontrolą stanów i zapasów po wysyłki kurierskie, negocjacje handlowe zakupowe i wszelkie poboczne jak flota,koszty transportu, usługi zlecone etc. O referencjach za mało miejsca ,przyjmijmy że profi z biegłym językiem. Ile firm chętnych z regionu byłoby zainteresowanych. Dlaczego właśnie w ten sposób? Świetne kontakty, czyli niskie ceny usług zewnętrznych przy satysfakcjonującej jakości, nie krzyczy o urlop, nie płacze jak nadgodziny, robi swoje i wystawia rachunek adekwatny do umowy między stronami.
    Jak się temat ruszy zagłębimy o fachowe i rzeczowe słownictwo.
    Summa summarum : ile firm byłoby chętnych jednak nie ma pieniędzy aby zatrudnić ale ktoś tą robotę zrobić musi a najlepiej "po taniości" jak to się przyjęło mówić?
    Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2010 - 18:32
    dzieki za pomoc kaya
    Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2010 - 19:57
    adminie!!! dlaczego usuwasz posty????
    czym ubliżyłem komuś????
    zachowujesz się jak PIS-owski aparatczyk
    a podobno żyjemy w demokratycznym kraju
    cieszysz się ze swojej włądzy na portalu???:)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2010 - 19:59
    proszę o przywrócenie mojej ostatniej wypowiedzi na temat waldusia!!!
    Cytuj Zgłoś
  • 02.02.2010 - 22:12
    nie wiem o co kaman ale dawaj na priva albo w realu ;-D
    Cytuj Zgłoś
  • 05.02.2010 - 14:54
    czy tutaj rozmawiamy tylko o pracy fizycznej?
    Cytuj Zgłoś
  • 05.02.2010 - 19:16
    o pracy która przynosi godziwy zarobek a wtedy granica się zaciera, taka cieńka czerwona linia :-D
    Cytuj Zgłoś
  • 07.02.2010 - 14:33
    A co myślicie o Familii w M-cach?
    Cytuj Zgłoś
  • 07.02.2010 - 21:14
    człowieku idź przekonaj się sam czy praca ci będzie odpowiadała czy nie jak masz szanse się tam zatrudnić popracuj i się dowiesz ludzie nie wypisujcie tu bzdur typu a co myślicie o pracy tu i o pracy tam to jest paranoja jakaś normalnie żenada.....
    Cytuj Zgłoś
  • 08.02.2010 - 10:37
    Michoł, jak szukałeś zajęcia to nie robiłes małego wywiadu, może ludzie chcą usłyszeć za i przeciw. Inna rzecz , to czy te opinie bedą wiarygodne.
    Zycie jest za krótkie żeby marnować swój czas po min. kilka miesiecy w gów... firmach tylko po to, zeby sobie wyrobić własne zdanie.
    Cytuj Zgłoś
  • 08.02.2010 - 22:31
    Lolka -> przyjdź do Twardowskiego, złóż CV jeśli jest tylko oferta pracy, jak nie ma to się nie ośmieszaj :) a plotki są po to, żeby ludzie gadali.
    Cytuj Zgłoś
  • 11.02.2010 - 20:29
    zatrudnie asystetke w gabinecoe stomatologicznym.
    dobre warunki pracy.przyuczymu do pracy.tel o509222817
    1 Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 11.02.2010 - 21:49
    I jeszcze nauczyciela polonistyki!!!
    Cytuj Zgłoś
  • 12.02.2010 - 13:07
    ja to bym się nadawał, za głowę umiem trzymać jak mało kto :-D
    Cytuj Zgłoś
  • 12.02.2010 - 15:03
    ...chyba za swoją "główkę" kompleksiarzu...
    Cytuj Zgłoś
  • 12.02.2010 - 15:57
    kompleksiarzu ? Po czym wnosisz ?
    Cytuj Zgłoś
  • 13.02.2010 - 16:30
    Pan "Patryk" nie odbiera czyżby znalazł już ów asystętkę?? Panie Patryku nie ładnie nie odbierać tel.!!!
    Cytuj Zgłoś
  • 14.02.2010 - 20:02
    Zgadzam się ja też próbuje i nikt nie odbiera:(
    Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2010 - 15:12
    Witam!! wiem jak ciężko z robotą mało ofert pracy i słabe zarobki ale trzeba jakoś żyć!! Poszukuję Pracy fizycznej najlepiej w jakimś zakładzie na produkcji Zarobki nie mają większego znaczenia ważne by praca była bo w końcu zima jest!! JEŚLI BY WAM SIE COŚ OBIŁO O USZY O PRACY W MYŚLENICACH BĄDZ OKOLICACH MYŚ.. TO NAPISZCIE!! ZÓRY DZIEKI!!!!!
    Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2010 - 22:00
    ja ze swojej strony mogę jak najszczerzej odradzić prace w Hotelu Twardowskim w Głogoczowie. WYzysk to za mało powiedziane. Jeśli ktoś lubi pracować na 3 stanowiskach, bez umowy ze 5 zł na godzine przez 24 godziny na zmianie to super. Co kto lubi. Do tego po miesiącu można odbywać procesje niczym do świętego miejsca żeby uzyskać łaskawie wypłatę. Tu Ci dadzą sto tu sto pięćdziesiąt złotych w końcu po upływie kolejnego miesiąca może uda Ci się zgromadzić całą oszałamiającą sume okolo 960 zł. Paranoja? Mało powiedziane. Do tego nikt nie ma książeczki sanepidu ani niczego co pozwalało by mu pracować z ludźmi i zywnością.
    Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2010 - 22:09
    niestety nasze miasto nie jest potengom przemysłowom a oferd pracy jest naprawde mało .Puki nic nie ma warto skożystać ze starzuf pracy hoć to tylko 700pare złotyh ,mam znajomyh ktuży jósz od ponat roó nie mogom znaleść pracy . Co jaki czas widze rze jakie oferty pracy się ukazóją ale gdy poczeba jednego czy dwóh to kandydatuw jest nawet 10razy więcej ...
    Cytuj Zgłoś
  • 16.02.2010 - 22:18
    daruj sobie chłopie ten styl, robisz z siebie pajaca a ogóle to PAN ZDZICHÓ oskarży cię o plagiat
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 17.02.2010 - 16:50
    Zóh nie dziw się przy tym poziomie? Tobie łopata wypadnie spod pachy jak się będziesz podpierał na niej!!! :P
    Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2010 - 17:10
    Nic się nie buj adzygmóncie ,łopata nie jest mi opca ,a dobry hłop winnien ómieć wszystko ! więdz i łopaty z pot pah nie ópuszcze
    Pozdrawiam ZÓH !!!
    Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2010 - 19:56
    Zóhu ty sobie po prostu za przeproszeniem jaja robisz z tego pisania :))
    Cytuj Zgłoś
  • 17.02.2010 - 21:12
    jakie tam jaja jak wszystko co czeba jest na swoim miejscó i nic robić jaki i poprawiadź nie czeba .Spokojnie panowie i panie ,wylózujmy wszyscy i skópmy się na żeczeh ważnyh i nie ważnyh porószanyh na tym o to foróm ...Trohe więcej wiary w porzómienie bez barier :)
    Pozdrawiam ZÓH !!!
    Cytuj Zgłoś
  • 22.02.2010 - 13:35
    Czy to prawda,że aby w T-FK utrzymać pracę, nawet kierownictwo musi sypiać z przełożonymi lub współpracownikami? Słyszałam o takim przypadku.
    Cytuj Zgłoś
  • 22.02.2010 - 13:41
    Chodzi o to żeby wtedy nie spać ale ruszać .......głową
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 22.02.2010 - 13:46
    Tak to prawda. Ci panowie mają to zagwarantowane w umowie o dzieło!!!
    Jesteś kwoka przednasiadowa z jajami czy jeszcze bez ajajajaj!!!
    1 Cytuj Zgłoś
  • 22.02.2010 - 14:30
    a nieh mnie gonska kopnie ,myślałem ze takie żeczy to tylko w telewizoże majom miejsce a tu czytam rze w T-FK terz
    Cytuj Zgłoś
  • 22.02.2010 - 14:37
    Seksafera , pytanie tylko jaką część ciala trzeba oddać i za jakie stanowisko
    Cytuj Zgłoś
  • adzygmunt 22.02.2010 - 18:50
    Głowa będzie uniwersalna. Z resztą już nie powinno być problemu!!! :P
    Cytuj Zgłoś
  • 23.02.2010 - 11:01
    WITAM
    NIE POLECAM PRACY U LORENSA NIE PŁACI W TERMINIE WYKORZYSTUJE JAK SIE TYLKO DA LUDZI .........
    1 Cytuj Zgłoś
  • 23.02.2010 - 13:23
    Sądzę,że głowa, a raczej jej brak to to na czym najbardziej im zależy. Ja jestem taka kwoka, ze zniosłabym i złote jajko, ale chyba nie dla kierownictwa tego TF-K, zóhó s górnego, nieh cie gonzka nie kopie jeno ty mi powiec czy żeś ty tam prubofał aplikowadź do tego TF i jak tam tobie było jak byłeź bo jak żeś nie był to mi nie pirz. Czy żeby dostać pracę mogę dać moją najlepszą kwoczkę w ręce jakiegoś kierownika, wiecie tak na początek dobrej współpracy? Polecicie mi któregoś, który lubi świeże jaja?
    Cytuj Zgłoś
  • 23.02.2010 - 13:57
    NIE MA !Nie ma pracy.Codziennie sprawdzam ogłoszenia i wszędzie albo potrzebują z doświadczeniem(ciekawe gdzie go nabrać skoro nie ma pracy),prawem jazdy(za co zrobię jak nie zarabiam)lub innymi wymogami,których nie spełniam...A na urząd pracy nie ma co liczyć,nie otrzymałem żadnej oferty odkąd się zarejestrowałem.Na kursy ,które organizuje PUP ciężko się dostać,jest mało miejsc ,a kierują według swoich zasranych kryteriów.
    Już o opiece społecznej nie wspomnę... Dają zasiłki pijaczkom i menelom spod sklepu,a Ci naprawdę potrzebujący ,którzy wykorzystali by pieniądze np. na kurs prawa jazdy nie otrzymują ani grosza.
    To wszystko to jedno wielkie GÓWNO ,a ja tkwię w tym już kilka miesięcy.Nie mam pracy,nie mam kasy,nie stać mnie na własne wydatki.Każdy dzień zaczyna się tak samo i tak samo się kończy...

Cytuj Zgłoś
  • 23.02.2010 - 18:33
    calineczka nie powtarzaj się
    Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz