Forum » Praca praca - myslenice i okolice

• 28.02.2013 - 20:19
    Na kurdeszu ( tym koło końskiego rynku) wisi kartka o przyjęciu do pracy
    11 Cytuj Zgłoś
  • 01.03.2013 - 17:12
    Heart napisał/a:
    Na kurdeszu ( tym koło końskiego rynku) wisi kartka o przyjęciu do pracy
    tam wisi cały czas ta kartka więc coś z tą pracą musi być nie tak
    11 1 Cytuj Zgłoś
  • 01.03.2013 - 19:07
    Na sklepie rybnym też wisi kartka
    6 Cytuj Zgłoś
  • 01.03.2013 - 19:43
    jakim rybnym???
    3 1 Cytuj Zgłoś
  • Katarzyna 04.03.2013 - 9:50
    heej słyszał może ktos o jakiejś pracy w sklepie np. odzieżowym w myślenicach lub okolicy?
    1 1 Cytuj Zgłoś
  • 07.03.2013 - 11:22
    czy może ktoś wie gdzie można zapytać o staż refundowany przez pup?
    2 Cytuj Zgłoś
  • 07.03.2013 - 12:23
    Budynek A na Drogowców. Tam gdzie jest wydział komunikacji. Podajże 2 piętro
    4 1 Cytuj Zgłoś
  • 07.03.2013 - 21:02
    pup niestety niewiele ma ofert stażu, a jakie firmy lub instytucje przyjmują stażystów w naszym mieście? bardzo proszę o podpowiedź
    1 Cytuj Zgłoś
  • 07.03.2013 - 21:09
    Znajomi mieli w Urzędzie Miasta, skarbówce, Starostwie Powiatowym. Jeśli chodzi o prywatnych przedsiębiorców to nie znam :)
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • Aga 15.03.2013 - 19:50
    trzeba chodzic i pytać. mnie w urzędzie pracy powiedzieli ze najlepiej będzie gdy sobie sama znajdę staż. Warto się załapać na staż , bo wcale nie tak żle płacą i pracujesz 40 godz, w tygodniu.
    6 Cytuj Zgłoś
  • 15.03.2013 - 21:03
    Jeśli chodzi o staż to nie jest tak kolorowo. Pracodawca ma zapewnić zatrudnienie stażyście po odbyciu stażu. Taka deklaracja w wielu przypadkach jest niemożliwa do realizacji.
    8 Cytuj Zgłoś
  • 15.03.2013 - 21:50
    w moim przypadku staż chciałabym potraktować jako przepustkę do pełnego etatu, coś za coś, a to niestety wcale nie jest takie proste ponieważ nie każdy pracodawca chce się wiązać z PUP
    5 Cytuj Zgłoś
  • 02.05.2013 - 17:08
    a może na dzień dzisiejszy ktoś słyszał o jakiejs pracy? opieka nad dzieckiem (jest doswiadczenie) lub sklep odziezowy obuwniczy?
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 04.05.2013 - 18:26
    Podobno w hotelu Black & White szukają recepcjonistów.
    1 7 Cytuj Zgłoś
  • 08.05.2013 - 7:42
    a orientuje się ktoś, czy szukają może kogoś do księgarni?
    Cytuj Zgłoś
  • 26.05.2013 - 20:20
    Praca w Alfie w Dobczycach pracuję ktos?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 08.06.2013 - 12:06
    odnośnie zatrudnienia i rozwoju to takie coś znalezione w sieci. Nie trudno się z tym zgodzić :
    "Polak pracujący dla amerykańskich kapitalistów. "Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie€œ od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez tzw odwróconą hipotekę - przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się włodarzu wokoło!!!!!!"
    27 7 Cytuj Zgłoś
  • 08.06.2013 - 19:08
    Nie trudno, pytanie tylko co z tym zrobić ?
    6 Cytuj Zgłoś
  • 08.06.2013 - 20:05
    Malatesta napisał/a:
    Nie trudno, pytanie tylko co z tym zrobić ?
    ja Ci odpowiem:

Nie chcę Polski Tuska, Komorowskiego, Michnika, Kutza i Niesiołowskiego. Nie chcę Polski byłych komunistów udających liberałów takich jak Kalisz, Miller, Kwaśniewski, Siwiec, Senyszyn. Nie chcę również Polski gejowskiej, feministycznej, znarkotyzowanej i pijanej. Nie chce także Polski głupawej Dody, chamskiego Wojewódzkiego, zboczonego Biedronia, obleśnego Palikota i dziwadła Grodzkiego. Chcę Polski dumnej i wspaniałej. Polski spod Grunwaldu, Kłuszyna, Beresteczka i Wiednia, Polski hetmanów Zamoyskich, Żółkiewskich i Koniecpolskich. Polski Kazimierza Wielkiego i Stefana Batorego. Polski mądrej jak umysł Kopernika, Marii Skłodowskiej Curie czy Łukaszewicza, odkrywczej jak podróże Strzeleckiego i Domeyki, bohaterskiej jak życie Inki i rotmistrza Pileckiego.Przeciętny wyborca PO jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik i Kopacz , kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka - PO prostu nadczłowiek ! Mucha nie siada ( na dachu ).
    18 9 Cytuj Zgłoś
  • 08.06.2013 - 20:09
    Realia są takie..Polak wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie parówki. Zajadając siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca internetowe zakupy lekarstw w Anglii(bo taniej), po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy.
    Po zakupie hiszpańskich owoców,
    belgijskiego sera i greckich ziemniaków wraca do domu.
    Gotuje na rosyjskim gazie.
    Na koniec siada na włoskiej wersalce i......
    szuka pracy w polskojęzycznej gazecie - znowu nic nie ma !
    Zastanawia się, dlaczego!
    DLACZEGO Qrawa w Polsce nie ma pracy ... ?
    Włącza TV i słyszy o kryzysie i naszej zielonej wyspie..
    Zadaje sobie pytanie.
    Dlaczego TRZY miliony ludzi uciekło z zielonej wyspy do ogarniętej kryzysem Europy.
    O co tu chodzi..?..
    Kto mi robi wodę z mózgu ?
    37 2 Cytuj Zgłoś
  • 08.06.2013 - 22:44
    bredzisz chłopie...
    1 38 Cytuj Zgłoś
  • 09.06.2013 - 16:19
    ziomal1 napisał/a:
    Malatesta napisał/a:Nie trudno, pytanie tylko co z tym zrobić ?ja Ci odpowiem:

Nie chcę Polski Tuska, Komorowskiego, Michnika, Kutza i Niesiołowskiego. Nie chcę Polski byłych komunistów udających liberałów takich jak Kalisz, Miller, Kwaśniewski, Siwiec, Senyszyn. Nie chcę również Polski gejowskiej, feministycznej, znarkotyzowanej i pijanej. Nie chce także Polski głupawej Dody, chamskiego Wojewódzkiego, zboczonego Biedronia, obleśnego Palikota i dziwadła Grodzkiego. Chcę Polski dumnej i wspaniałej. Polski spod Grunwaldu, Kłuszyna, Beresteczka i Wiednia, Polski hetmanów Zamoyskich, Żółkiewskich i Koniecpolskich. Polski Kazimierza Wielkiego i Stefana Batorego. Polski mądrej jak umysł Kopernika, Marii Skłodowskiej Curie czy Łukaszewicza, odkrywczej jak podróże Strzeleckiego i Domeyki, bohaterskiej jak życie Inki i rotmistrza Pileckiego.Przeciętny wyborca PO jest pracowity jak Tusk, wykształcony jak Bartoszewski uprzejmy jak Niesiołowski, obiektywny jak TVN24 i GW, prawdomówny jak Michnik i Kopacz , kulturalny jak Palikot, zorganizowany jak Pitera, przystojny jak Ćwiąkalski, skromny jak Wałęsa, kochliwy jak Sawicka - PO prostu nadczłowiek ! Mucha nie siada ( na dachu ).
    Trochę inaczej- co z tym zrobisz oprócz wiecznego narzekania ?
    5 9 Cytuj Zgłoś
  • 13.06.2013 - 20:08
    słyszał ktoś o nowej otwierającej się firmie w Jaworniku?
    4 Cytuj Zgłoś
  • 28.06.2013 - 8:34
    Ogłoszenia » Dam Pracę
    Praca dla kobiet (Anglia)

Do końca: 27 dni
    Dodano: Wczoraj 22:35

Witam ! poszukuje zdecydowanych dziewczyn do wziecia fikcyjnego slubu . wiecej informacji na mejla . jessi.d@wp.pl

No nie zła oferta pracy No niech mnie......
    11 Cytuj Zgłoś
  • 19.08.2013 - 10:16
    Dla zainteresowanych - Chiński market przenoszą do ukleiny na górę tam gdzie była "Gracja" , info wisi na drzwiach o przyjęciach do pracy :/
    3 Cytuj Zgłoś
  • 26.09.2013 - 18:56
    naprawdę nie ma konkretnej pracy w myślenicach ?
    5 5 Cytuj Zgłoś
  • Andrzej 27.09.2013 - 12:40
    dolphin napisał/a:
    naprawdę nie ma konkretnej pracy w myślenicach ?
    Nie. Dlatego pracuję w Krakowie, gdzie codziennie dojeżdżam.
    10 1 Cytuj Zgłoś
  • piotrworker 27.09.2013 - 21:14
    Może ktoś wie czy jakaś firma w KrK poszukuje spawaczy na migomata??
    3 Cytuj Zgłoś
  • 30.09.2013 - 15:52
    jest praca w Legendario.. wie ktoś może czemu tak często tam szukają kelnerek?
    8 Cytuj Zgłoś
  • 01.10.2013 - 13:15
    Czy ktoś może wie coś więcej o pracy jako kontroler jakości SGP?
    4 Cytuj Zgłoś
  • 02.10.2013 - 9:06
    to jest praca w cooperze. ale...zarobki nie są za wysokie i kase wyplacaja dwa miesiace do tylu(np. za czerwiec, pod koniec lipca )sprawdzasz czy uszczelki są podolewane i takie jak powinny byc i jestes za to odpowiedzialna. praca na 3 zmiany.
    4 7 Cytuj Zgłoś
  • 02.10.2013 - 12:04
    Co to znaczy "nie za wysokie"? Napisz po prostu ile. Co wszyscy tacy tajemniczy?
    Często w ofertach nie są podawane wynagrodzenia. Pracodawcy powinni być zmuszeni w ofertach do podawania wynagrodzenia takiego jakie zaproponują, a nie teksty typu "wysokie zarobki"; "stała+premie". Potem człowiek jedzie, traci czas by dowiedzieć się, że obowiązków co nie miara, a pensja 1200zł brutto i umowa zlecenie. Miej tu motywacje to takiej pracy jak po dojazdach i rachunkach zaczyna brakować do dziesiątego. Ba, do dwudziestego tego samego miesiąca nie wystarczy.
    20 2 Cytuj Zgłoś
  • 03.10.2013 - 9:38
    nie wiem ILE dokladnie bo wiem to od kogoś, a nie jestem taka wścibska żeby się dopytywać ile ktoś bierze. a jeśli chodzi o umowe to tak - zlecenie. Ale po co ja to pisze jak zaraz itak mnie zminusują...strasznie wszyscy chcą wiedziec a potem pretensje.
    11 8 Cytuj Zgłoś
  • 17.10.2013 - 19:47
    w cooperze podobno zarobki mają świetne , ale dostać się tam nie jest łatwo , teraz ogólnie wszędzie dostać się to albo po znajomość albo praktykę w latach trzeba mieć .
    10 4 Cytuj Zgłoś
  • 17.10.2013 - 23:09
    Assassin a jakie to są te świetne zarobki w tym Cooperze? W ogóle według Ciebie, co to znaczy świetne zarobki? Jakiej wielkości to jest pensja, za pracę w jakich warunkach?
    5 4 Cytuj Zgłoś
  • 17.10.2013 - 23:55
    Jakie są warunki w tej pracy nie mam pojęcia ale mam znajomego co tam pracuje i zarabia 2300 zł a taką wypłatę to sam bym chciał mieć .
    7 4 Cytuj Zgłoś
  • Sebastian Mrozowski 12.11.2013 - 13:57
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • bum cykcyk 12.11.2013 - 16:57
    a orientuje się ktoś gdzie przyjmują na praktyke 4tygodniową uczniów z technikum? Byle nie sklep spożywczy :)
    1 Cytuj Zgłoś
  • 13.11.2013 - 10:04
    wybierz sobie kilka sklepów i popytaj, ja tak robiłam. Ogólnie to ludzie przyjmują bo maja pomoc praktycznie za darmo. Możesz iść np do Elemelka na rynku, albo do lisa, w upominku też chyba biorą praktykantów.
    3 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2013 - 15:30
    a orientuje się ktoś co można powiedzieć o pracy u Serafina w Osieczanach?Bo jestem 3 miesiące na bezrobociu a od niego ofert było ze 4
    2 3 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2013 - 16:17
    ziomal1 napisał/a:
    Malatesta napisał/a:Nie trudno, pytanie tylko co z tym zrobić ?ja Ci odpowiem:

ziomal1 napisał/a:
    Realia są takie..Polak wstaje rano, włącza japońskie radyjko, zakłada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie parówki. Zajadając siada przed koreańskim komputerem i w amerykańskim banku zleca internetowe zakupy lekarstw w Anglii(bo taniej), po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy.
    Po zakupie hiszpańskich owoców,
    belgijskiego sera i greckich ziemniaków wraca do domu.
    Gotuje na rosyjskim gazie.
    Na koniec siada na włoskiej wersalce i......
    szuka pracy w polskojęzycznej gazecie - znowu nic nie ma !
    Zastanawia się, dlaczego!
    DLACZEGO Qrawa w Polsce nie ma pracy ... ?
    Włącza TV i słyszy o kryzysie i naszej zielonej wyspie..
    Zadaje sobie pytanie.
    Dlaczego TRZY miliony ludzi uciekło z zielonej wyspy do ogarniętej kryzysem Europy.
    O co tu chodzi..?..
    Kto mi robi wodę z mózgu ?
    100 % poparcia dla Ciebie. Taka jest prawda !
    7 3 Cytuj Zgłoś
  • 19.11.2013 - 16:56
    ZuzKa napisał/a:
    a orientuje się ktoś co można powiedzieć o pracy u Serafina w Osieczanach?Bo jestem 3 miesiące na bezrobociu a od niego ofert było ze 4
    w Osieczanach ?? a co to za zakład?
    2 1 Cytuj Zgłoś
  • 20.11.2013 - 18:29
    to jest teraz euro market czy coś takiego sklep spozywczy
    1 Cytuj Zgłoś
  • 21.11.2013 - 13:00
    [cytat=ZuzKa]to jest teraz euro market czy coś takiego sklep spożywczy
    ZuzKa dobrze mówi to jest Euro market jak się jedzie od strony Myślenic to taki duży budynek po lewej stronie
    1 Cytuj Zgłoś
  • 29.11.2013 - 17:50
    Wie ktoś może coś o pracy w sklepie z odzieżą używaną, po naszemu - ciuchlandzie?
    1 Cytuj Zgłoś
  • 01.12.2013 - 23:12
    aż tak zle u nas z praca?
    Cytuj Zgłoś
  • 02.12.2013 - 16:26
    tak źle, można wysyłać cv praktycznie wszędzie, ale małe jest prawdopodobieństwo, że ktoś zadzwoni. może tylu jest chętnych, że pracodawcy mogą przebierać.
    Cytuj Zgłoś
  • marek 07.12.2013 - 15:38
    dolphin napisał/a:
    to jest praca w cooperze. ale...zarobki nie są za wysokie i kase wyplacaja dwa miesiace do tylu(np. za czerwiec, pod koniec lipca )sprawdzasz czy uszczelki są podolewane i takie jak powinny byc i jestes za to odpowiedzialna. praca na 3 zmiany.
    no 3 zmiany
    1 Cytuj Zgłoś
  • marek 07.12.2013 - 15:46
    ada napisał/a:
    Jeśli ktoś szuka pracy to w Kurdeszu potrzebują pracowników:)
    kurdesz to najgorsze @@@ jakie jest jak o pracę chodzi,zapomnijcie!!!
    12 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz