Forum » Praca

INTER-ZOO OSIECZANY

  • 19 gru 2011

    CO POWIECIE NA TEMAT PRACY W TYM ZAKŁADZIE. JAKIE WARUNKI JAKA PRACA JAKIE ZAROBKI ITP...

    9 15 Cytuj
  • 19 gru 2011

    PRACOWAŁEM TAM I STWIERDZAM ZE W TEJ FIRMIE TO NIEMA PRZYSZŁOSCI,MARNE ZAROBKI ,OGROMNE WYMAGANIA I ZŁE WARUNKI PRACY!!

    35 7 Cytuj
  • 19 gru 2011

    Zapomniałeś wyłączyć caps locka.. :)

    15 11 Cytuj
  • 19 gru 2011

    INTER ZŁO.....
    mówi samo za siebie.....

    21 2 Cytuj
  • 19 gru 2011

    Jeżeli masz wykształcenie - to trzymaj się z dala od tego miejsca, brak perspektyw. Płaca marna, ciężkie warunki pracy. Jedynie ludzie (pracownicy z produkcji) są w porządku. Właściciele nastawieni wyłącznie na zysk, za wszelką cenę. Praca dobra na chwilę, ale nie na lata

    16 3 Cytuj
  • 19 gru 2011

    no dobra ale marne zarobki t jest ogolnikowo a konkretnie to ile na miesiac???

    3 Cytuj
  • 19 gru 2011

    zalezy ile zrobisz godzin ale na godz 7-8 zł

    7 3 Cytuj
  • 19 gru 2011

    czyli piszecie że praca koszmar to dlaczego tam cały czas nowych pracowników przyjmuje dlaczego ci ludzie tam pracują nie mają szacunku dla siebie?? jak pracodawca taki ... to go trzeba zostawić niech sobie sam te klatki produkuje!!!!

    9 4 Cytuj
  • 19 gru 2011

    [quote=eroiur] czyli piszecie że praca koszmar to dlaczego tam cały czas nowych pracowników przyjmuje dlaczego ci ludzie tam pracują nie mają szacunku dla siebie?? jak pracodawca taki ... to go trzeba zostawić niech sobie sam te klatki produkuje!!!! [/quote]

    To proste bo jak ktoś odchodzi to zatrudniają nowego:) Zresztą taki już przemiał pracowników w Mce i okolicach, że szok . Pracodawcy "biznesmeni wiejscy" mają zmowę co do stawek godzinowych. Może niech inter zoo, pani Beata z trzemeśni itp. płaci na akord lub w euro bo wszystkie wyroby idą na eksport wkońcu :) a nie w zł .!

    15 2 Cytuj
  • 19 gru 2011

    pracowałem tam i napisze tak warunki: hmm lepsze warunki mają te zwierzątka w klatkach produkowanych przez Firmę pana S niż pracownicy którzy je produkują. zarobki: ile godzin taka pensja hehe zawsze coś skubnie z wypłaty dla siebie jednym słowem gdyby nasz kraj nie był skorumpowany to pan S też by w podobnej klatce przebywał za te przekręty które robi ZUS psełdo kontrole które kończą kontrole w biurze itp

    23 2 Cytuj
  • 19 gru 2011

    ZŁO ZŁO...ZŁOO INTER

    9 2 Cytuj
  • 19 gru 2011

    ewidentnie dwa pierwsze wpisy zrobiła ta sama osoba. obrońcy Macieja O. szukają tematów zastępczych?

    8 11 Cytuj
  • 20 gru 2011

    [quote=gość: Johnnnyy] Ludzie wy to nie powazni jestescie pracowalem w 2007 z kumplami było czadowo pompka tylko chodzil i nas pod kamery kladl jak wchodziłem na chale to ludzie brawa nam bili") bardzo dobry zaklad:) cij co mowia ze tam nie ma przyszlosci to sa buraki:) [/quote]
    Gościu, przetłumacz na polski, bo nie nadążam za Tobą.

    7 4 Cytuj
  • 20 gru 2011

    kto tam nie pracował niech sie nie wypowiada, a kto pracował widocznie nie nadawał sie do pracy w tym zakładzie i teraz nadaje, jak tam zle było i jakie marne zarobki! Powodzenia dla wszystkich ktorzy nie maja stałej pracy i wciaz narzekaja , zeby otworzyli cos swojego a wtedy sie okaze czy osiagna sukces!

    9 23 Cytuj
  • 20 gru 2011

    o hoho rodzinka się odezwała:)

    [quote=gość: rere] kto tam nie pracował niech sie nie wypowiada, a kto pracował widocznie nie nadawał sie do pracy w tym zakładzie i teraz nadaje, jak tam zle było i jakie marne zarobki! Powodzenia dla wszystkich ktorzy nie maja stałej pracy i wciaz narzekaja , zeby otworzyli cos swojego a wtedy sie okaze czy osiagna sukces! [/quote]

    niektórzy sami się zwalniają bo mają dość tego wyzysku a nie że się nie nadają. Dawać miejsca pracy to jedno a wyzyskiwać pracowników to 2. Dlaczego my tak źle piszemy o tym zakładzie? przecież zatrudnia niepełnosprawnych. Tylko płaci im krocie a oczywiście za to że daje miejsca pracy takim ludziom to niema żadnego zysku hehe

    16 7 Cytuj
  • 20 gru 2011

    Pracuję tam i nie narzekam, trzeba szanować to co się ma, zarobić można dużo jeśli się tylko chce, dziwią mnie wasze opinie o tym zakładzie bo nie jest tak źle, jest komfort, nikt nie jest zmuszany zostawiać dłużej itd, dziś dostaliśmy paczki jak co rok na święta, dzięki temu panuje fajna atmosfera...

    Nikt nie zabrania wam założyć własna firmę i dać ludziom i znajomym pracę i pensję 100zł/h, wtedy to zadowolicie każdego, ale zapominacie jak taką firmę trzeba utrzymywać.. mam szacunek do pana T. Sawickiego bo przynajmniej się stara być tym najlepszym pracodawcą w naszym mieście

    17 32 Cytuj
  • 20 gru 2011

    najlepiej nadawać! zastanówcie sie gdzie jest taki zakład, ktory przyjmuje tyle ludzi i tak długo istnieje?! pan burmistrz wiekszosc naszych zakłądów sprzedał i nie jeden teraz w domu siedzi, wiec juz przestancie nadawac na inter-zoo!!!!

    5 25 Cytuj
  • 20 gru 2011

    czemu kasujecie wpisy mówiaće prawde o tym zakładzie ?

    9 3 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Ale poruszyliście właścicieli . Już biedaki sami wpisują komentarze, ha, ha,ha. Burmistrz zły, ludzie źli bo nie szanują pracy, tylko państwo S. wielcy właściciele są OK.
    A ja na to, za taką kasę i takie traktowanie ludzi, wyzwiska, poniżanie i upokarzanie ludzi, niech cała rodzina S. sama sobie tam pracuje. Nikt przy zdrowych zmysłach tam nie pociągnie długo traktowany jak służba u jaśnie państwa. Mam nadzieję że w niedługim czasie powstaną kolejne zakłady pracy dużych firm w Myślenicach i ludzie będą mogli podziękować tej rodzince.

    21 2 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Dziwicie się że ktoś usuwa posty ,w jakim świecie wy żyjecie?Naopowiadał wam ktoś głupot o wolności,niezależności,to utopia.Tak jak redaktor Gazety Myślenickiej nie napisze źle o urzędzie tak redaktor Sedna nie napisze źle o............( nie wymienię bo usuną posta).

    12 1 Cytuj
  • 21 gru 2011

    [quote=gość: SZACHAKL] gość: Diamsil napisał/a: Pracuję tam i nie narzekam, trzeba szanować to co się ma, zarobić można dużo jeśli się tylko chce, dziwią mnie wasze opinie o tym zakładzie bo nie jest tak źle, jest komfort, nikt nie jest zmuszany zostawiać dłużej itd, dziś dostaliśmy paczki jak co rok na święta, dzięki temu panuje fajna atmosfera...

    Nikt nie zabrania wam założyć własna firmę i dać ludziom i znajomym pracę i pensję 100zł/h, wtedy to zadowolicie każdego, ale zapominacie jak taką firmę trzeba utrzymywać.. mam szacunek do pana T. Sawickiego bo przynajmniej się stara być tym najlepszym pracodawcą w naszym mieście

    To widze kolego że pan Tadeusz Sawicki wykupił na świeta samąwazeline by ludzie tacy jak ty w dupsko gładko wchodzili
    Pajacu robiłęm tam i jest syf i hańba, połowa osób bez świadczeń i ZUSu wiec nie pisz głupot WAZELINIAŻU [/quote]
    oj wykupił wykupił i to pewnie tak jak próbował wykupić głosy na wybory:)

    7 4 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Uważam że żyjemy w XXI wieku i każdy może pracować tam gdzie chce, pan Sawicki nikogo na siłę w zakładzie nie trzyma ani nie porywa z ulicy i nie nakazuje u siebie pracować. Jak komuś nie pasuje to niech nie przychodzi pytać o pracę, nie podejmuje pracy w tym zakładzie i nie będzie miał powodów do nadawania.
    Ja osobiście pracuje w tym zakładzie 6 lat i jestem zadowolony.

    10 12 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Pracownika ja uważam że gadanie o "nie trzymaniu na siłę", "jak się nie podoba to możesz odejść" czy "pracujesz to nie masz prawa krytykować" to kompletnie głupie argumenty. Tak jakbyś człowiekowi któremu nie podobają się cenny w sklepach powiedział - to nie jedz. Każdy ma prawo krytykować a co do inter zoo to dobrze znam państwa S i dobrego słowa o nich powiedzieć nie mogę (jak o pracodawcach tak jak i ludziach)

    13 2 Cytuj
  • profesor profesor 21 gru 2011

    [quote=Malatesta] Pracownika ja uważam że gadanie o "nie trzymaniu na siłę", "jak się nie podoba to możesz odejść" czy "pracujesz to nie masz prawa krytykować" to kompletnie głupie argumenty. Tak jakbyś człowiekowi któremu nie podobają się cenny w sklepach powiedział - to nie jedz. Każdy ma prawo krytykować[/quote]

    zgoda, ale krytykować na poziomie - zwłaszcza kiedy robi sie to publicznie

    4 6 Cytuj
  • 21 gru 2011

    Moim zdanie poziom jest w porządku (ale nie bywam na "salonach" co najwyżej w "podlejszych" knajpach)

    6 4 Cytuj

Odpowiedz