Forum » Praca

Ł...k Transport Stróża

  • 5 lut 2013

    Stanowczo odradzam pracy w tej firmie.Wypłaty nie widziałem na oczy, za trzy miesiące pracy otrzymałem tylko 300zł(pracowałem jako operator koparki). Cały czas była gatka, że jutro otrzymam, przelew już jest w drodze i tak dalej, praca bez ubezpieczenia. Sprzęty w tej firmie zajeżdżone, strach było pracować. Właściciel nie dba o pracowników na śląsku jak procowaliśmy to musieliśmy jeździć w ośmiu w aucie pięcioosobowym, auto które, powinno być już dawno na złomie. Wcześniej firmę prowadził syn a teraz prowadzi jego matka ,ponieważ on ma wyrok sądu który mu zakazał prowadzenia działalności gospodarczej przez 5lat. Z tego co wiem to właściciel tej firmy(syn) ma 1,5miliona zł długu i kolejkę dłużników. Ta firma jest tylko po to żeby w**ujać pracownika i podwykonawcę, którego biorą do zleceń.

    26 Cytuj
  • 5 lut 2013

    dzięki kolego za cenną informacje,bo sam szukam pracy i kiedyś czytałem ich ogłoszenie

    19 Cytuj
  • 5 lut 2013

    zgłoś do inspekcji pracy zobaczysz jak im zrobią, wiem z doświadczenia

    14 Cytuj
  • 5 lut 2013

    Pan Ł..... to jakaś masakra nieodpowiedzialny facet i nic wię
    cej. Myśli że jak prowadzi firmę na matkę to nikt mu nic nie zrobi. NIE WYPŁACALNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nawet gdybym nie miał na chleb to nie poszedł bym do niego do pracy. Dla niego ważniejsze jest kupić sobie piwko niż wypłacić dłużników... PORAŻKA !!!!

    10 1 Cytuj
  • 6 lut 2013

    zgłosić do PIPu. Czym więcej i szybciej takich druciarzy padnie tym lepiej. Niech biora odpowiedzialność za swoje czyny tym bardziej jak oszukują ludzi.

    11 Cytuj
  • 8 lut 2013

    Udało mi się skontaktować z kilkoma osobami, które pracowały u pana Ł...ka i prawdopodobnie będziemy zgłaszać do PIPu. Z tego co mi wiadomo ten pan Ł, miał już jedną kontrole w Kielcach i musiał płacić jakieś kary.

    7 Cytuj
  • 12 lut 2013

    opowiadacie głupota i tyle

    1 11 Cytuj
  • 12 lut 2013

    pracowałem kilka lat i nieraz były poślizgi z kasą ale zawsze zapłacił problemy mieli ci kturzy bumelowali i lekcewarzyli swoje obowiązki a takich było bardzo durzo teraz szukają winnych byle to nie oni

    1 7 Cytuj
  • 12 lut 2013

    maro2 chyba pracowałeś wtedy gdy żył św. P. Ł...k. Teraz to tam się pracuje za darmo. Wiem jak jest bo sporo osób znam co tam się przewinęło.

    6 Cytuj
  • 25 maj 2013

    Pan Ł...k i jego matka to oszuści, którzy myślą, że im się uwinie. Trzeba zacząć działać i zebrać osoby, który również zostały przez niego oszukane a rodziny skrzywdzone, bo najwięcej na tym cierpi rodzina, kiedy ktoś nie wypłaca dużej ciężko zarobionej sumy pieniędzy. Gdyby zebrać się razem i zgłosić to do odpowiedniej instytucji to ten... (nie chcę używać wulgrazymów) miałby za swoje razem z tą swoją matką. Od roku już mnie zwodzi że wypłaci, że już idzie przelew a kasy nie ma.

    3 Cytuj

Odpowiedz