Forum » Praca Myślenice, ul. Słoneczna , tesco

• 19.03.2013 - 8:02
    Witam .
    Mam pytanie dotyczące pracy na magazynie w Tesco w Myślenicach na ulicy Słoneczna .
    Jeżeli ktoś miał styczność z pracą tam na magazynie lub pracuje , może mi napisać jak wygląda tam praca czy jest trudno ? pracuje się z normalnymi osobami czy z takimi jak w np bzomex gdzie dosłownie każdy drze się i wyzywa od najgorszych już na przekroczeniu progu na magazynie . Dziś zaczynam tam pracę na nocki i jednak się trochę boję jak to tam będzie , po przepracowaniu w bzomexie nie ufam i nie czuje się zbyt dobrze na magazynach ...
    13 4 Cytuj Zgłoś
  • 19.03.2013 - 8:26
    Do zobaczenia w pracy :) Dasz sobie rade a magazyniera jeszcze w Tesco niebyło.
    8 2 Cytuj Zgłoś
  • 19.03.2013 - 15:08
    Dziękuję za odpowiedź , mam nadzieję że będzie dobrze tzn że sobie poradzę w Tesco a w firmie bzomex w której pracowałem to był istny horror , dość że pracuje się z idiotami którzy znają jedynie przekleństwa to jeszcze wyzysk na pracowniku był na każdym kroku , mobbing w bzomexie to była podstawa ... . W takim razie do zobaczenia w pracy .
    13 3 Cytuj Zgłoś
  • Aga 19.03.2013 - 22:41
    O tym tesco mogłabym pisać wiele bo dosyć długo tam pracowałam...
    Choćby człowiek dał z siebie wszystko a nawet więcej , to i tak będzie to za mało ...
    10 Cytuj Zgłoś
  • 20.03.2013 - 7:18
    Stary, Bzomex to w porównaniu do Tesco to raj : ), wystarczy poczytać w necie jak tam traktuje się ludzi, z tego co widzę, to Myślenickim sklepie nie ma czegoś takiego jak magazynier, tylko każdy zajmuje się wszystkim, moja siostra pracowała tam przez wakacje na nocki na umowę-zlecenie, i zarabiała wielką wręcz niewiarygodną kwotę 30zł za 8h czyli 3,75 na /h.

wszystkiego najlepszego w nowej pracy - na pewno dasz sobie radę.
    8 5 Cytuj Zgłoś
  • 20.03.2013 - 7:24
    http://forum.miasto-info.pl/praca/1105,b-ex-stroza,11.html

Damian tu jest link, w którym wypowiadasz się o pracy w firmie, w której pracowałeś.....
    Teraz to już sam nie wiem gdzie bezrobotny powinien szukać pracy...
    9 1 Cytuj Zgłoś
  • 24.03.2013 - 22:43
    No i jak kończy (czy raczej zaczyna) się historia w nowej pracy ? Bo czuję się trochę jakbym czytał kryminał i jakiś złośliwiec wyrwałby kartki gdzie tkwi sławetna odpowiedź "kto zabił ?".
    7 Cytuj Zgłoś
  • 03.04.2013 - 18:33
    Niema tak zle ubezpieczenie jest pensja nie najgorsza zawsze na czas socjalne , da sie wytrzymać Tylko trzeba chcieć
    2 6 Cytuj Zgłoś
  • 03.07.2014 - 21:51
    Godziny szczytu ,wjazd na parking przed Tesco kolejka i korek na pół Słonecznej bo jeden z drugim debil stanie na wjeździe tak że nie można go ominąć i czeka aż się zwolni miejsce a na drugim parkingu przed Playem pełno wolnych miejsc.Kto tym ludziom daje prawo jazdy,kto uczył ich jazdy?Jak już stanie jeden z drugim cymbał to niech zrobi to tak aby można go było ominąć.
    23 2 Cytuj Zgłoś
  • 04.07.2014 - 7:23
    krowka123 napisał/a:
    Godziny szczytu ,wjazd na parking przed Tesco kolejka i korek na pół Słonecznej bo jeden z drugim debil stanie na wjeździe tak że nie można go ominąć i czeka aż się zwolni miejsce a na drugim parkingu przed Playem pełno wolnych miejsc.Kto tym ludziom daje prawo jazdy,kto uczył ich jazdy?Jak już stanie jeden z drugim cymbał to niech zrobi to tak aby można go było ominąć.
    Zgadzam się, a do tego wszystkiego nie umieją wyjechać z tego parkingu, tylko z prawego pasa jadą w lewo i odwrotnie! Brak jakiejkolwiek orientacji ! Nie ma wymalowanych linii to się biedactwa gubią. Proponuję pojeździć hulajnogą a nie samochodem. :)
    21 3 Cytuj Zgłoś
  • 17.07.2014 - 20:17
    parkowanie ukośnie, parkowanie na dwóch miejscach, bo drzwi trzeba na całą szerokość otworzyć z jednej i drugiej strony, a nawet parkowanie przy budce z oscypkami zastawiając dojście do przejścia po pasach, stawanie na środku parkingu by nie móc gościa ominąc to normalne...
    8 1 Cytuj Zgłoś
  • baron nk klasa 18.07.2014 - 6:20
    zamiast wypisywac na forum to proponuje podejsc do takich osob i zwrocic im uwage jak sie ma odwage parkingowemu nieraz sie oberwalo a jak zadzwoni po straz miejska to zanim przyjada to nie ma juz parkujacych pod oscypkami lub na kopertach
    4 3 Cytuj Zgłoś
  • 18.07.2014 - 20:18
    Jeden taki na zwrocenie uwagi, ze stana blokujac swobodny ruch, odpowiedzial, ze przeciez duzo miejsca jest. To co wyciagnac takiego zza kierownicy i kazac mu sila aby przepchnal swoj samochod to sie zastanowi nastepnym razem?
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • baron nk klasa 20.07.2014 - 8:07
    niektorych by tak pasowalo albo zablokowac i powiedziec parkingowemu zeby zadzwonil po straz miejska albo zrobic oplaty to wtedy by placili poddwojnie
    5 1 Cytuj Zgłoś
  • 20.07.2014 - 10:24
    Będzie ciekawie jak wybudują drugą galerię ... czy wtedy Słoneczna będzie przejezdna ?
    8 1 Cytuj Zgłoś
  • 14.01.2015 - 18:54
    Witam , chciałam dowiedziec się jak wygląda praca na kasie w Tesco? Czy mozna swobodnie zejsć na przerwe ?
    1 3 Cytuj Zgłoś
  • 14.01.2015 - 21:17
    wesołakinga napisał/a:
    Witam , chciałam dowiedziec się jak wygląda praca na kasie w Tesco? Czy mozna swobodnie zejsć na przerwe ?
    Kończę...
    "ściągnąć pampersa"?
    6 3 Cytuj Zgłoś
  • 15.01.2015 - 11:49
    miki napisał/a:
    Niema tak zle ubezpieczenie jest pensja nie najgorsza zawsze na czas socjalne , da sie wytrzymać Tylko trzeba chcieć
    tylko jaka pensja?
    2 4 Cytuj Zgłoś
  • 20.01.2015 - 7:56
    ...?
    1 2 Cytuj Zgłoś
  • 25.05.2015 - 14:08
    W takich sieciówach nigdy pracownik nie bedzie należycie szanowany
    2 1 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o odpowiedziach

Odpowiedz